logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od VRTAL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VRTAL

Vrtal je český velkoobchodní řetězec zaměřený na prodej potravinářského zboží a výrobků hromadné spotřeby. Společnost Vrtal, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Jihlavě.

Často kladené otázky o VRTAL

Co je VRTAL?
close

Společnost Vrtal byla založena v roce 1992 v České republice. Od svých počátků si společnost Vrtal kladla za cíl stát se předním velkoobchodním distributorem na českém trhu a nabízet svým zákazníkům široký sortiment potravinářského zboží a výrobků hromadné spotřeby.

V následujících letech společnost Vrtal zažila proces silné obchodní expanze, kdy se rozšířila o velké množství výrobků a otevřela prodejny po celé České republice.

Jaké značky najdete v VRTAL?
close

Vrtal prodává výrobky známých značek, jako jsou Mléko Chodovar, Krahulik, Pekárna Kabát, Pepsi, Coca-Cola, Lay's, Haribo, Orion, Bernard, Pilsner Urquella mnoho dalších.

Jak ušetřit v VRTAL?
close

Ušetřit peníze ve Vrtalu je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních webových stránkách. Vrtal vydává každý týden katalogy a brožury s velkými slevami. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Vrtal.

Prostřednictvím věrnostního programu společnosti Vrtal mohou zákazníci získat speciální slevy. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Vrtal na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VRTAL v zemi?
close

Vrtal konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Penny Market, Lidl, Kaufland a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá VRTAL své dveře?
close

Prodejny Vrtal jsou otevřeny od pondělí do soboty od 7.30 do 17.30 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi VRTAL obchodů?
close

Vrtal působí v České republice prostřednictvím více než 100 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Jihlavě a na mnoha dalších místech.

Mohu nakupovat v VRTAL online?
close

Vrtal má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Vrtal najdou zákazníci velký výběr výrobků za akční ceny.

Kde najdu nejnovější katalog VRTAL?
close

Zákazníci mohou u společnosti Vrtal využívat velkých výhod, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. Vrtal nabízí svým zákazníkům čerstvé a kvalitní výrobky. Prostřednictvím věrnostního programu společnosti Vrtal mohou zákazníci získat přístup k exkluzivním výhodám. Vrtal má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VRTAL?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.