logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ASKO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ASKO

ASKO je finský maloobchodní prodejce specializující se na nábytek a zboží pro domácnost. Společnost má v současné době sídlo v Helsinkách ve Finsku. ASKO provozuje více než 30 poboček v celém regionu.

Často kladené otázky o ASKO

Co je ASKO?
close

Příběh společnosti se začal psát v roce 1918 ve Finsku. Během následujících desetiletí se společnosti ASKO podařilo úspěšně růst a expandovat v celém regionu. V České republice působí ASKO od roku 1991, kdy byla otevřena první prodejna v Praze. Dnes ASKO v zemi nadále působí s několika pobočkami rozmístěnými po celém regionu.

Jaké značky najdete v ASKO?
close

Společnost ASKO prodává, distribuuje a vyrábí vlastní značkové výrobky pod svými privátními značkami.

Jak ušetřit v ASKO?
close

Zákazníci mohou u společnosti ASKO ušetřit různými způsoby. Společnost ASKO neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti ASKO, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc se můžete zapojit do jejich věrnostního programu a začít sbírat body.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ASKO v zemi?
close

ASKO většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenční společnosti, se kterými ASKO soupeří, patří například Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek nebo KARE Design.

V kolik hodin otevírá ASKO své dveře?
close

Některé pobočky společnosti ASKO jsou k dispozici od pondělí do neděle od 10 do 20 hodin.

Kolik je v zemi ASKO obchodů?
close

V České republice má ASKO v současné době 14 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Znojmě, Plzni a Českých Budějovicích.

Mohu nakupovat v ASKO online?
close

Prohlédněte si webové stránky společnosti ASKO a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Kromě toho obchod nabízí také přepravní služby do dvou pracovních dnů.

Kde najdu nejnovější katalog ASKO?
close

Zákazníci ASKO mohou v tomto obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti ASKO a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky obchodu ASKO doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ASKO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.