logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorBUTLERS

Získejte nejnovější nabídky od BUTLERS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BUTLERS

Butlers je německý maloobchodní řetězec zaměřený na životní styl, který zaměstnává více než 1 000 lidí. Společnost má více než 160 prodejen po celé Evropě a sídlí v Kolíně nad Rýnem.

Často kladené otázky o BUTLERS

Jak ušetřit v BUTLERS?

Zákazníci mohou u společnosti Butlers ušetřit více způsobů. Společnost Butlers neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Butlers, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc nezapomeňte, že na vybrané zboží můžete ušetřit až 50 %.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BUTLERS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BUTLERS?

Společnost Butlers vznikla z rodinné firmy "Wilhelm Josten Söhne", založené v roce 1829 v německém městě Neuss, jejíž součástí byl obchodní dům "Josten". V roce 1999 otevřeli bratři Wilhelm a Paul Jostenovi společně s Frankem Holzapfelem první obchod Butlers v Kolíně nad Rýnem. V roce 2005 Butlers expandoval do zahraničí prostřednictvím svých dílčích společností "Butlers Trading Ltd." a "Butlers Handel GmbH". První pobočky mimo Německo byly založeny v Londýně, Curychu a Vídni. Brzy poté se franšíza dostala i do dalších teritorií, například do České republiky.

V kolik hodin otevírá BUTLERS své dveře?

Někteří prodejci Butlers jsou k dispozici od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin a v neděli od 10 do 21 hodin.

Mohu nakupovat v BUTLERS online?

Prohlédněte si webové stránky Butlers a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Obchod také nabízí standardní dopravu zdarma při objednávce nad 2 500 Kč.

Jaké značky najdete v BUTLERS?

Butlers prodává a distribuuje výběr výrobků pod vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BUTLERS v zemi?

Butlers většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem, které působí také v České republice. Mezi konkurenční firmy, se kterými Butlers soupeří, patří například MÖBELIX, Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

Kolik je v zemi BUTLERS obchodů?

V České republice má Butlers v současné době 3 prodejní místa, která se nacházejí v Brně a v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog BUTLERS?

Zákazníci Butlers mohou v obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru pošty Butlers a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky obchodu Butlers doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BUTLERS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BUTLERS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně BUTLERS a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.