logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorDECODOMA

Získejte nejnovější nabídky od DECODOMA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DECODOMA

DecoDoma je česká společnost specializující se na nábytek a bytové vybavení. Společnost v současné době v České republice provozuje 3 prodejny.

Často kladené otázky o DECODOMA

Jak ušetřit v DECODOMA?

DecoDoma nabízí zákazníkům spoustu možností ušetřit. DecoDoma neustále dbá na to, aby byli zákazníci se slevovými nabídkami společnosti spokojeni. Týdenní nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti, kde uvidíte ty největší trháky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DECODOMA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je DECODOMA?

Společnost DecoDoma byla oficiálně založena před více než 8 lety, kdy byla otevřena první pobočka. Během následujících let DecoDoma začala provozovat jak další 2 prodejny, tak také e-shop. Zboží naleznete také u řady jiných prodejců.

V kolik hodin otevírá DECODOMA své dveře?

Pobočky DecoDoma mají většinou otevřeno od pondělí do pátku mezi 9 a 13 hodinou a následně od 13:30 do 5 hodin. V soboty jsou prodejny otevřeny od 9 do 12 hodin a v neděli jsou zavřeny.

Mohu nakupovat v DECODOMA online?

Prohlédněte si webové stránky DecoDoma a vytvořte si účet na e-shopu, což vám umožní přidávat zboží do koše a získat přístup k exkluzivním nabídkám. DecoDoma nabízí také bezplatné doručení objednávek nad 1500,- Kč.

Jaké značky najdete v DECODOMA?

DecoDoma nabízí a distribuuje širokou nabídku jak vlastních, tak externích produktů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DECODOMA v zemi?

DecoDoma konkuruje primárně jiným podobným společnostem působícím v České republice. Najdeme mezi nimi např. Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

Kolik je v zemi DECODOMA obchodů?

V České republice provozuje DecoDoma 3 pobočky dostupné v Hradci Králové, v Pardubicích a v Plzni.

Kde najdu nejnovější katalog DECODOMA?

Zákazníci DecoDoma mohou využívat řadu exkluzivních výhod. Můžete se přihlásit na mailing list společnosti a vždy tak získat ty nejžhavější nabídky. Buďte prvními, kdo se dozví o nejnovějších cenových trhácích. Přihlášení k odběru vám také zajistí slevu 150,- Kč..

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v DECODOMA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v DECODOMA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně DECODOMA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.