homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorDECODOMA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DECODOMA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DECODOMA

DecoDoma je česká společnost specializující se na nábytek a bytové vybavení. Společnost v současné době v České republice provozuje 3 prodejny.

Často kladené otázky o DECODOMA

Co je DECODOMA?
Open

Společnost DecoDoma byla oficiálně založena před více než 8 lety, kdy byla otevřena první pobočka. Během následujících let DecoDoma začala provozovat jak další 2 prodejny, tak také e-shop. Zboží naleznete také u řady jiných prodejců.

Jaké značky najdete v DECODOMA?
Open

DecoDoma nabízí a distribuuje širokou nabídku jak vlastních, tak externích produktů.

Jak ušetřit v DECODOMA?
Open

DecoDoma nabízí zákazníkům spoustu možností ušetřit. DecoDoma neustále dbá na to, aby byli zákazníci se slevovými nabídkami společnosti spokojeni. Týdenní nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti, kde uvidíte ty největší trháky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DECODOMA v zemi?
Open

DecoDoma konkuruje primárně jiným podobným společnostem působícím v České republice. Najdeme mezi nimi např. Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

V kolik hodin otevírá DECODOMA své dveře?
Open

Pobočky DecoDoma mají většinou otevřeno od pondělí do pátku mezi 9 a 13 hodinou a následně od 13:30 do 5 hodin. V soboty jsou prodejny otevřeny od 9 do 12 hodin a v neděli jsou zavřeny.

Kolik je v zemi DECODOMA obchodů?
Open

V České republice provozuje DecoDoma 3 pobočky dostupné v Hradci Králové, v Pardubicích a v Plzni.

Mohu nakupovat v DECODOMA online?
Open

Prohlédněte si webové stránky DecoDoma a vytvořte si účet na e-shopu, což vám umožní přidávat zboží do koše a získat přístup k exkluzivním nabídkám. DecoDoma nabízí také bezplatné doručení objednávek nad 1500,- Kč.

Kde najdu nejnovější katalog DECODOMA?
Open

Zákazníci DecoDoma mohou využívat řadu exkluzivních výhod. Můžete se přihlásit na mailing list společnosti a vždy tak získat ty nejžhavější nabídky. Buďte prvními, kdo se dozví o nejnovějších cenových trhácích. Přihlášení k odběru vám také zajistí slevu 150,- Kč..

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DECODOMA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.