logo

Získejte nejnovější nabídky od KASVO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KASVO

KASVO je český řetězec obchodů s nábytkem. V současné době provozuje více než 10 poboček po celé České republice.

Často kladené otázky o KASVO

Jak ušetřit v KASVO?

Společnost nabízí svým zákazníkům řadu způsobů, jak ušetřit. KASVO dbá na to, aby zákazníci měli vždy dostatečný výběr slevových akcí a nabídek. Nynější slevovou nabídku KASVO si můžete prohlédnout na oficiálních webových stránkách. Nezapomeňte, že slevy se mohou vyšplhat až na 45%.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KASVO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KASVO?

Společnost KASVO byla založena před více než 5 lety. Od té doby se společnosti KASVO podařilo velmi úspěšně růst a otevírat další pobočky napříč Českou republikou. Dnes se společnost KASVO stala významným zástupcem na trhu s nábytkem.

V kolik hodin otevírá KASVO své dveře?

Pobočky KASVO mají otevřeno většinou od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a v sobotu od 8 do 11 hodin. V neděli mají pobočky zavřeno.

Mohu nakupovat v KASVO online?

Prohlédněte si webové stránky společnosti KASVO a založte si účet na jejím e-shopu. Díky tomu budete moci nakupovat online a dále získáte přístup k exkluzivním slevovým akcím. KASVO nabízí také možnost doručení zboží.

Jaké značky najdete v KASVO?

KASVO se zabývá sériovou a zakázkovou výrobou nábytku z dřeva a laminátu. Společnost vyrábí jak nábytek na zakázku, tak sériový nábytek vysoké kvality.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KASVO v zemi?

KASVO soupeří o zákazníky primárně s dalšími podobnými společnostmi, jakými jsou např. Le Patio Lifestyle, Asko, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek nebo KARE Design.

Kolik je v zemi KASVO obchodů?

V České republice má KASVO otevřených 14 poboček v Boskovicích, Břeclavi, Bzenci, Českých Budějovicích, Hodoníně, Zlíně, Vsetíně a Novém Jičíně..

Kde najdu nejnovější katalog KASVO?

Zákazníci KASVO mohou těžit z řady exkluzivních nabídek. Přihlaste se k odběru marketingových materiálů společnost a získejte tak přístup k nejžhavějším novinkám. Buďte první, kdo se dozví o slevových trhácích.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KASVO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KASVO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně KASVO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.