logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorMÖBELIX
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MÖBELIX

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti MÖBELIX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MÖBELIX

MÖBELIX je rakouský maloobchodní prodejce specializující se na nábytek a bytové doplňky. Společnost má více než 90 poboček rozmístěných po celém Rakousku a dalších regionech a zaměstnává přes 3 000 lidí.

Často kladené otázky o MÖBELIX

Co je MÖBELIX?
close

Společnost MÖBELIX byla původně založena v roce 1989. Tehdy byla otevřena vůbec první prodejna MÖBELIX ve Svatém Floriánu a v následujících letech se rozvinul skutečný boom společnosti MÖBELIX. Dnes má 93 poboček nejen v Rakousku, ale i v České republice. Dnes se MÖBELIX stal jedním z největších prodejců nábytku na světě.

Jaké značky najdete v MÖBELIX?
close

MÖBELIX ve svých prodejnách prodává a distribuuje velký výběr značkových výrobků, mezi které patří Bobo, MID.YOU, Vileda a další.

Jak ušetřit v MÖBELIX?
close

Zákazníci mohou se společností MÖBELIX ušetřit více způsobů. Společnost MÖBELIX neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti MÖBELIX, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc můžete získat přístup k jejich kartě výhod a využít uvítací slevu.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MÖBELIX v zemi?
close

MÖBELIX většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenční společnosti, se kterými MÖBELIX soupeří, patří například Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

V kolik hodin otevírá MÖBELIX své dveře?
close

Některé pobočky společnosti MÖBELIX jsou k dispozici od pondělí do neděle od 9 do 19 hodin.

Kolik je v zemi MÖBELIX obchodů?
close

V České republice má MÖBELIX v současné době 15 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Kladně, Karlových Varech, Ústí nad Labem a Zlíně.

Mohu nakupovat v MÖBELIX online?
close

Prohlédněte si webové stránky společnosti MÖBELIX a vytvořte si vlastní účet v jejím internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Kromě toho obchod svým zákazníkům nabízí také možnost doručení a služby Click & Collect.

Kde najdu nejnovější katalog MÖBELIX?
close

Zákazníci obchodu MÖBELIX mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti MÖBELIX a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky MÖBELIX doručené přímo do své e-mailové schránky. Kromě toho společnost MÖBELIX nabízí také 3D plánování kuchyní na zakázku.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MÖBELIX?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.