logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorMERKURY MARKET

Získejte nejnovější nabídky od MERKURY MARKET

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MERKURY MARKET

Merkury Market je polský řetězec obchodů zaměřený na prodej nábytku, stavebních materiálů a bytových doplňků. Sídlo společnosti Merkury Market s bohatou historií na trhu se nachází v polském Krosně. Merkury Market má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o MERKURY MARKET

Jak ušetřit v MERKURY MARKET?

Ušetřit peníze u Merkury Market je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Merkury Market. Přihlášením k odběru newsletteru mohou zákazníci získat aktuální informace o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MERKURY MARKET?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MERKURY MARKET?

Společnost Merkury Market byla založena v roce 1991 v Polsku. Od svých počátků si společnost Merkury Market kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku stavebních materiálů a nábytku. V následujících letech prošla společnost silným procesem obchodní expanze, kdy do svého sortimentu začlenila velké množství výrobků a otevřela nové prodejny nejen v Polsku, ale i v dalších evropských zemích. V České republice přistál Merkury Market v roce 2004 a od té doby se stal obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá MERKURY MARKET své dveře?

Prodejny Merkury Market v České republice mají otevřeno od pondělí do soboty od 8 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v MERKURY MARKET online?

Merkury Market má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Merkury Market najdou zákazníci široký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v MERKURY MARKET?

Společnost Merkury Market je známým prodejcem stavebních materiálů, a proto prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MERKURY MARKET v zemi?

Merkury Market konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Jysk, Baumax, Kika a další.

Kolik je v zemi MERKURY MARKET obchodů?

Merkury Market působí v České republice prostřednictvím 11 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně a Českých Budějovicích.

Kde najdu nejnovější katalog MERKURY MARKET?

Zákazníci mohou v Merkury Marketu využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje Merkury Market vrácení a výměnu zboží. Všechny výrobky prodávané společností Merkury Market mají certifikát kvality.c

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MERKURY MARKET

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MERKURY MARKET

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně MERKURY MARKET a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.