logo

Získejte nejnovější nabídky od JYSK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy JYSK

JYSK je dánský maloobchodní řetězec, který prodává zboží pro domácnost, jako jsou matrace, nábytek a interiérové dekorace. Společnost JYSK založil Lars Larsen, který v dubnu 1979 otevřel první obchod na ulici Silkeborgvej v dánském městě Aarhus. Vlastní ji rodina zakladatele Larse Larsena prostřednictvím holdingové společnosti Lars Larsen Group, která rovněž zcela nebo částečně vlastní nábytkářské řetězce ILVA, IDÉmøbler, IDdesign, Bolia.com a Sengespecialisten. V logu je zobrazena husa, která se ke značce váže historicky. Vzhledem ke skandinávskému designu jejích výrobků se jí také říká dánská IKEA v malém formátu.

Často kladené otázky o JYSK

Jak ušetřit v JYSK?

Pokud chcete ušetřit, můžete navštívit webové stránky společnosti JYSK a prohlédnout si sekci Výprodej. Nezapomeňte také navštívit službu Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy JYSK a využijte nejlepší akce, díky kterým ušetříte na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v JYSK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je JYSK?

Dne 2. dubna 1979 byla v dánském Aarhusu otevřena první prodejna Jysk Sengetøjslager na světě, která funguje dodnes.

V kolik hodin otevírá JYSK své dveře?

Otevírací doba prodejny JYSK je od pondělí do soboty od 9:00 do 19:00 a v neděli od 9:00 do 18:00.

Mohu nakupovat v JYSK online?

Na webových stránkách společnosti JYSK najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale pokud se přihlásíte k odběru jejího newsletteru, budete dostávat také nejnovější slevy a informace. Kromě toho zde najdete i rady pro případ, že byste je potřebovali.

Jaké značky najdete v JYSK?

Společnost JYSK navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen s použitím nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti JYSK v zemi?

Mezi konkurenty společnosti JYSK patří například Hornbach, Obi, Bauhaus, Hetch a Tom.

Kolik je v zemi JYSK obchodů?

Společnost JYSK je největším dánským maloobchodním prodejcem působícím na mezinárodní úrovni s více než 3 100 prodejnami v 51 zemích.

Kde najdu nejnovější katalog JYSK?

Pokud to, co chcete, je získat exkluzivní výhody u společnosti JYSK, měli byste se přihlásit k odběru jejích webových stránek. Tím získáte obsah zdarma a také exkluzivní nabídky. Také je zde mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili, jako jsou kreditní karty, stejně jako informace o doručení.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v JYSK

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v JYSK

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně JYSK a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.