logo
REKLAMA

Nejlepší nabídky Penny Marketu: cenově dostupné potraviny a potřeby pro domácnost

Penny Market nabízí širokou škálu produktů: od superlevných potravin až po potřeby pro domácnost za velmi dobrou cenu. Ať už žijete v České republice, nebo se jen chystáte na dovolenou, návštěvu Penny Marketu si nemůžete nechat ujít.

V zemi je vysoká koncentrace hráčů na trhu s potravinami a někteří lidé raději nakupují v jiných řetězcích, jako je Kaufland, Makro nebo Lidl. V obou případech zde najdete skutečně výhodné nabídky, které si budete muset odnést domů, i když vám daný výrobek zrovna nechutná. Zpět k Penny, tam jsou nabídky, které si nemůžete nechat ujít:

Salátové balíčky

Jedná se o nejlevnější položku v našem výběru nabídek Penny Marketu a možná také o jednu z nejzdravějších a nejjednodušších. Jedná se o salát, který má zajímavou směs ledového salátu, mrkve a červeného zelí.

Nejlepší na něm je, že jsou v něm tři druhy zeleniny, které v lednici velmi dobře vydrží, a navíc je v hojném množství: máte ho dost asi na 4 porce. Za 13 korun dostanete 250 gramů.

Mražený filet z mořského vlka

Mnoho lidí má tendenci nekupovat mražené ryby, protože ačkoli odborníci tvrdí, že nutriční vlastnosti jsou zachovány, chuť a struktura nechávají hodně na vás.

Tyto filety z mořského vlka však vřele doporučujeme. Jsou čisté, bez kostí a s kůží na jedné straně. Klíčem k jejich přípravě je nechat je pomalu rozmrazit v lednici nebo mimo ni a poté je upéct nebo ugrilovat. Zdravá divoká karta, kterou můžete mít v mrazáku.

Doporučení: Při přípravě použijte marinádu z česneku a petrželky ve středomořském stylu nebo marinádu z nastrouhaného zázvoru, sóji a rýžového octa v thajském stylu. 180 gramů se prodává za 73 korun.

Skleněný chléb

Zkoušeli jste během pandemie péct chléb? Určitě ano. Skleněný chléb je však mnohem obtížnější. V těstě musí být velké množství vody a manipulace s ním je poměrně složitá.

Pokud si nechcete komplikovat život, Penny má balení po 3 kusech, rozkrojené na polovinu, za velmi přijatelnou cenu: 24 korun. Před konzumací je nejlepší ji 30 vteřin opékat, aby získala zpět svou křupavou strukturu.

Ufesa Storm

Říci, že fritéza na vzduchu umí vařit za vás, už není bláznivé. Tento model značky Ufesa je velkokapacitní s dvojitými vědry o objemu 5,5 l a 3,5 l, navíc má výkon 2700 W. V tomto případě se jedná o fritézu, která je vybavena dvěma fritovacími nádobami. Disponuje osmi programy pro různé druhy potravin. Prodává se za 4500 korun.

Dyson v8

Tento bezdrátový stojanový vysavač 2023 plní funkci zametání díky integrovanému smetáku s účinnou filtrací, která zachycuje alergeny a vypouští čistší vzduch. Má objem nádržky až 0,54 litru, dosahuje maximálního sacího výkonu 115 W, se třemi nastavitelnými režimy výkonu. Prodává se za 7300 korun.

Moje Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy předních supermarketů v České republice. Pojďte si prohlédnout ty nejlepší nabídky v Penny. Nebudete litovat!

 

- 3 min

Share
Nejlepší nabídky Penny Marketu: cenově dostupné potraviny a potřeby pro domácnost

Lidl Česká republika smart buys: cenově dostupné potraviny a základní potřeby

V České republice je trh s potravinami silně koncentrován do velkých hráčů, jako jsou Lidl, Kaufland nebo Makro. Tyto supermarkety nabízejí každodenní nízké ceny kvalitních potravin a s vyšší mírou obměny. Pokud jste v Lidlu nikdy nenakupovali, máte šanci na chytré nákupy. Existuje mnoho dobrých důvodů: získáte úžasné nabídky, cenově dostupné potraviny a základní potřeby, které ušetří peníze. A jeho prodejny jsou navrženy tak, aby vaše návštěva byla jedinečná. Pokud si prohlédnete jejich webové stránky, najdete na nich každý týden neuvěřitelné nabídky, prostor, kde sdílejí recepty, a možnost nakupovat online, takže nemusíte opustit svůj domov. V Lidlu jsou některé speciální výrobky, které stojí za to koupit, pokud tento supermarket navštívíte byť jen jednou. Zde je náš doporučený seznam pěti věcí, které v Lidlu koupíte:

Nashi hruška

Lidl má oddělení exotického ovoce a zeleniny, kde najdete produkty, které nejsou v Belgii snadno dostupné. Jedním z příkladů je hruška nashi, která pochází z Japonska. Její tvar, barva i chuť se liší od hrušek, které jsme zvyklí konzumovat u nás. Tímto ovocem budete jistě posedlí a budete se chtít do Lidlu vrátit, abyste si koupili další.

Patissez

Pokud navštívíte oddělení ovoce a zeleniny, můžete si vzít také patissez. Jedná se o dýni ve tvaru hvězdy, která pochází z amerického kontinentu. Je nápadná svým tvarem a určitě si nějakou odnesete domů. Lidl vás nikdy nepřestane překvapovat. Knížka receptů je vyživována všemi těmito druhy ovoce a zeleniny. Pokud se budete řídit návodem, můžete se stát skvělým kuchařem.

Italský olivový olej

Není snadné sehnat dobrý olivový olej za opravdu nízkou cenu. V Lidlu však ano. Nejlepší olivové oleje na světě jsou italské a v tomto řetězci supermarketů najdete široký sortiment těch nejlepších značek. Pokud si rádi dobře dochucujete saláty, vezměte si s sebou dvě lahve a jednu si schovejte na dobu, až přijde teplé počasí a vy začnete do svého denního jídelníčku zařazovat více zeleniny.

Směs ořechů a sušeného ovoce

Ořechy se v tomto ročním období skvěle hodí k jídlu. Pokud vám o Vánocích chybí sladké pečivo, je čas koupit si směs ořechů Southern Grove trail mix, kterou prodávají v Lidlu. Postupujte krok za krokem podle receptu, který Lidl zveřejnil na svých webových stránkách, a vraťte se k pocitu prosince, kdy jste se těšili na Vánoce. Naše oblíbená obilná směs obsahuje pistácie Southern Grove, mandle, vlašské ořechy a rozinky.

Filety z tresky obecné

Filety z tresky jsou dalším drahým produktem. Mnohdy se nákupu ryb vyhýbáte, abyste příliš neutráceli a drželi se svého rozpočtu. V Lidlu si však můžete dopřát mražené filety z tresky, pokud na ně dostanete chuť. Vždy se ujistěte, že je na něm uvedeno, že výrobek má certifikát kvality.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy největších supermarketů v České republice. Chytré nakupování v Lidlu. Pospěšte si!

 

- 3 min

Share
Lidl Česká republika smart buys: cenově dostupné potraviny a základní potřeby

Co dělá z Uni Hobby lídra v českém maloobchodě?

Existují firmy, které jsou sice velmi mladé, ale přesto mají silnou pozici u místní veřejnosti. To je případ společnosti Uni Hobby. Tato prodejna je dnes lídrem na maloobchodním trhu a její historie sahá do nedávné minulosti. Firma vznikla v roce 2010 a dnes provozuje 10 prodejen po celé České republice: Brno, České Budějovice, Hodonín, Jihlava, Pardubice, Valašské Meziříčí, Zlín, Casco antiguo, Chomutov y Svitavy. Uni Hobby kromě své silné stránky v prodeji materiálu a nářadí poskytuje i řadu dalších služeb. Jmenujme jen některé: doprava, řezání dřeva, míchání barev, domácí střihání textilu a osobní poradenství. Stejně jako řada velkých prodejců v zemi i Uni Hobby navrhuje, vyrábí a prodává své vlastní značkové výrobky. Každý z jejích výrobků je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů. Pokud si projdete jejich webové stránky, narazíte na řadu tipů, které vám usnadní praktické zážitky. Podívejme se na několik příkladů:

Organizace a efektivita

Regály jsou základním prvkem organizace prostoru. Při výběru regálu je důležité zohlednit jeho celkovou nosnost, rozměry a stabilitu. V ideálním případě si vyberte regál s nosností odpovídající vašim potřebám. Investice do kvalitních regálů se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí z hlediska pohodlí a organizace.

Jarní probuzení trávníku

Ideálním obdobím pro jarní provzdušňování je březen a první polovina dubna. Zejména v závislosti na počasí. Regeneraci začínáme jednoduchým úklidem, sběrem větviček a spadaného listí a zbavením se staré trávy. Trávu je vhodné posekat na co nejmenší výšku mezi 3 a 4 centimetry a nechat ji asi dva dny proschnout. Ošetření se nedoporučuje pro nově založenou travnatou plochu. Po vertikutaci dodáme trávníku živiny ve formě trávníkového hnojiva. Pokud se po zásahu objeví prořídlé a holé plochy, je nutné je osít travní směsí, která je vhodná i pro opravu stávajících travnatých ploch.

Jak ušetřit za osvětlení v domácnosti

Nejjednodušší a nejrychlejší bude vyměnit stávající zářivky a výbojky za takzvané LED retrofity. Nazývají se retrofity, protože se montují do původních zásuvek a objímek. Pak si vezmete původní a v obchodě si vyberete takovou, která má stejnou patici.

Jak vydláždit dvorek

Pokud nechcete dlažbu složitě rovnat, zvolte zámkovou dlažbu. Jedná se vlastně o dlaždice s drážkami, které do sebe zapadají.

Díky tomu můžete snadno dodržet správné rozestupy mezi dlaždicemi i bez měření. Kromě nejznámějšího tvaru písmene H můžete zvolit také minimalistickou klasiku s tvarem připomínajícím cihlu. Krásně vypadá kombinovaná dlažba tří různých formátů, jejichž opakování vytváří luxusní vzor.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice.

 

- 3 min

Share
Co dělá z Uni Hobby lídra v českém maloobchodě?

Plánování dokonalého lovu velikonočních vajíček: tipy a triky

Není lepší způsob, jak oslavit Velikonoce, než uspořádat hon na vajíčka. Ten je velmi rozšířený v různých zemích světa i v České republice. Lovení velikonočních vajíček je v tomto ročním období pro děti, ať už s rodinou, nebo s přáteli, nepostradatelnou aktivitou. Jeho uspořádání však vyžaduje určitou přípravu předem, aby bylo zachováno kouzlo a efekt překvapení, které děti tak milují. Abychom vám pomohli lépe zorganizovat hon na velikonoční vajíčka, přinášíme vám několik tipů a triků, díky nimž bude tento okamžik skutečně úspěšný. Nezapomeňte, že existuje spousta obchodů, kde můžete vajíčka koupit.

Vyberte a vymezte prostor pro hledání.

Nejdříve je třeba určit, kde se bude hledání vajíček konat. Můžete ho uspořádat na vlastní zahradě, u kamaráda nebo třeba ve veřejném parku či malém lesíku. Pokud se rozhodnete pro veřejné prostranství, můžete na některé stromy zavěsit papírové stuhy, které vymezí prostor pro hledání velikonočních vajíček, navedou děti a zabrání jim, aby se ztratily.

Vypočítejte správný počet vajec na jedno dítě.

Pro dokonalou aktivitu musíte vypočítat správné množství vajec a čokolády, a to tak, aby bylo spravedlivé a přizpůsobené dětem. V závislosti na věku a počtu dětí, které se lovu vajíček účastní, je nezbytné nakoupit správné množství sladkostí a aby byly rozmanité. Některé čokoládové bonbony totiž nemusí být kvůli své velikosti nebo konzistenci vhodné například pro malé děti. Odhadujte v průměru asi deset vajíček nebo čokoládových zajíčků na jedno dítě.

Zdobení velikonočních vajíček

Pokud nechcete kupovat hotová vajíčka, můžete je pro tuto zábavnou událost ozdobit a přizpůsobit. Vyrobte si horu malovaných nebo zdobených velikonočních vajíček. Vajíčka mohou samozřejmě uvnitř obsahovat drobné hračky nebo různé čokoládové bonbony. Nakonec, pokud dodržíte zvyk, řeknete dětem, že to byl velikonoční zajíček, kdo vajíčka na zahradu přinesl.

Rozdávání velikonočních košíků

Ke sběru vajíček bude každé dítě potřebovat svůj vlastní velikonoční košík. Velikonoční košíky bývají pro tuto příležitost malované a zdobené. Můžete také koupit košíky speciálně zdobené pro lov vajec.

Kam schovat velikonoční vajíčka?

To bude záviset na věku dětí a jejich výšce nebo schopnosti hledat vajíčka na složitějších místech. U paty stromů, v dutině kmene, uprostřed keře, v konvi na zalévání, uvnitř některých zahradních dřeváků, v kůlně na nářadí nebo dokonce uprostřed trávníku. Vajíčka umístěte samostatně, maximálně po dvou nebo třech k sobě. Pokud se rozhodnete umístit vajíčka do interiéru, existuje mnoho možných úkrytů. Zde je několik návrhů: boty, zásuvky prádelníku, šálky, pod postelí, kapsy kabátů, mísy s ovocem, polštáře. Buďte kreativní!

Díky službě Sleva 365 si Velikonoce užijete jako nikdy předtím. Uspořádejte krásnou pátrací akci a užijte si ji s rodinou.

 

- 3 min

Share
Plánování dokonalého lovu velikonočních vajíček: tipy a triky

Za Prahou: regionální nákupní skvosty v České republice

Při výběru suvenýrů v České republice se nemusíte příliš snažit. Kromě skvostů, které najdete v Praze, je to země s velkou tradicí, kterou se podařilo proměnit v suvenýry pro turisty. Ve většině obchodů najdete pestrobarevné předměty za velmi zajímavé ceny. Zde je několik typických českých výrobků, které si budete chtít odvézt domů.

Loutky

Jsou inspirovány místními pohádkami a českými pověstmi a jsou vyráběny ručně. Jsou k dostání ve všech velikostech a představují různé postavy. Každá loutka má svůj individuální obličej a jedinečný charakter. Loutkové a marionetové divadlo je jedním ze znaků země.

Pivo

České pivo je jedno z nejlépe hodnocených na světě, a proto se mnoho cestovatelů rozhodne vzít si ho s sebou jako suvenýr. V současné době se odhaduje, že existuje více než 250 komerčních značek piva a více než 1000 řemeslných piv. Navíc si k němu můžete dát klasický keramický hrnek (Stein) nebo jednoduše skleněný džbánek typický pro každý český bar. Mnoho cestovatelů si jako suvenýr odváží podtácky různých značek, protože jsou zdarma a můžete si je objednat v každém pivovaru.

Český křišťál

Nazývá se také český křišťál. Ve světě má obrovskou prestiž pro svou krásu a kvalitu. V zemi je několik skláren, kde se sklo zpracovává metodou foukání a poté se ručně brousí a vytvářejí se z něj různé předměty. Některé luxusní značky stále dodávají české křišťálové předměty aristokracii a královským domům. Najdete zde však i možnosti pro turistický rozpočet. Dalším velmi oblíbeným suvenýrem jsou české křišťálové pilníky na nehty, cenově dostupnější a ideální pro všechny typy veřejnosti.

Becherovka

Becherovka, původem z Karlových Varů, je jedním z nejoblíbenějších alkoholických nápojů. Tento digestivní likér hořké chuti používá ke své výrobě více než 20 bylin a má intenzivní chuť s nádechem skořice. Lahve všech velikostí najdete v každém supermarketu.

Krtek

Krtek je mezi dětmi dobře známý animovaný krteček. Tuto postavičku vytvořil český animátor Zdeněk Miler v roce 1956 za sovětské éry v tehdejším Československu. Dodnes se stal jedním ze symbolů komunismu a bývá přirovnáván k Mickey Mousovi, neboť autor byl při jeho tvorbě ovlivněn Waltem Disneym. Krtka najdete ve většině obchodů se suvenýry v různých českých městech a je jedním z nejžádanějších suvenýrů.

Lázeňské oplatky

Lázeňské oplatky (česky Lázeňské oplatky) jsou jednou z originálních karlovarských sladkostí, i když je najdete v kterékoli části země. Existují oplatky všech příchutí: čokoládové, mandlové, skořicové, nugátové, citronové, kokosové atd. K dostání jsou v mnoha pražských obchodech, ale také v síti supermarketů Tesco.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů. Pochutnejte si na skvostech této země a odneste si domů skvělý suvenýr.

 

- 3 min

Share
Za Prahou: regionální nákupní skvosty v České republice

Úspory na vyžádání: jak vyjednat lepší ceny a slevy

Když si chceme koupit něco, co se nám opravdu líbí, ale zdá se nám to drahé, probudí se v nás instinkt smlouvání. Musíme bránit svůj rozpočet a začít s majiteli obchodů vyjednávat o lepších cenách a slevách. Není to snadný úkol, ale pokud chcete výrazně ušetřit, musíte se naučit několik triků. Jak na to? Praktický průvodce, který můžete od nynějška používat. Nezapomeňte, že v mnoha zemích je nutné smlouvat, protože si mohou říct až o stonásobek ceny výrobku.

Nastudujte si ceny předem

Než začnete vyjednávat, je důležité mít jasnou referenci. Zdrojem informací může být internet nebo různé místní obchody. Informujte prodávajícího, že jste daný výrobek již viděli v jiných obchodech a že pokud ho nekoupíte tam, koupíte ho jinde.

Vyjednávejte klidně

Když chce někdo něco velmi rychle prodat, už nám dal předmět do ruky a chce po nás peníze, je to podezřelá situace. Může nás podvádět s cenou nebo nám prodává něco zbytečného. Vyjednávání by mělo probíhat v klidu.

Nabídněte polovinu toho, co jste ochotni zaplatit

To je dobrý způsob, jak začít. Vypočítat si, kolik chcete zaplatit, a nabídnout polovinu této částky je možným výchozím bodem pro vyjednávání. Tím získáte větší šanci, že dohodnutá cena bude taková, jakou chcete.

Buďte sebevědomí

Prodejci jsou skvělí herci. I když se vám zdá, že na ně tvrdě tlačíte, pravděpodobně hrají na vaše svědomí. Neztrácejte jejich důvěru.

Buďte uctiví a berte vše s humorem

Základem je vyjednávat s pozitivním přístupem, ale být přísný na cenu, kterou chceme získat. Vyvarujte se neúcty k obchodníkovi poznámkami, které by ho mohly urazit ohledně jeho kultury nebo země. Nebo například vyzdvihováním špatné kvality výrobku či nabízením směšných částek.

Smlouvejte pouze v případě, že se chystáte něco koupit.

Pokud chcete znát cenu věci, aniž byste měli zájem ji koupit, zeptejte se, ale nesmlouvejte. Z úcty se doporučuje smlouvat pouze v případě, že máte o věc skutečný zájem.

Dodržte své slovo, pokud jste cenu přijali

Pokud jsme nabídli cenu a prodávající ji přijal, je správné obchod uzavřít. I když nás překvapilo, jak rychle náš návrh přijal. Opětovné smlouvání o akceptované ceně je neetické chování v jakémkoli obchodním prostředí.

Odejděte, pokud vás cena nepřesvědčila

Pokud si myslíte, že vám byla nabídnuta velmi špatná cena, je lepší odejít. Pokud je to pravda, prodejce vám pravděpodobně po několika metrech zavolá a nabídne vám lepší cenu. Pokud ne, pravděpodobně již měl dobrou nabídku.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice. Nakupujte právě teď!

 

- 3 min

Share
Úspory na vyžádání: jak vyjednat lepší ceny a slevy

Cesta českých piv a lihovarů

Chutě nás přenášejí do různých zeměpisných šířek a pomáhají identifikovat vzpomínky. To je to, co dělá pivo. Pokud jste měli možnost cestovat po České republice, víte, že české lihovary patří k nejvýznamnějším na světě. Pivní kultura je zde hluboce zakořeněná a pivovary ročně navštíví statisíce turistů. V tomto článku využijete své chuťové a čichové smysly a možná se zamilujete do konkrétní chuti při objevování jednoho z nejuznávanějších pokladů na světě: České pivo. Češi jsou do piva zcela zamilovaní. Pořádají kolem něj akce, věnují mu muzea, je součástí národního turismu. Deset nejoblíbenějších českých piv prodávaných v obchodech:

 • Kozel: Pivovar Velké Popovice vaří Kozla už téměř 140 let (od roku 1874).
 • Pilsner Urquell: první plzeňské pivo na světě se objevilo na scéně v roce 1842 a je stále silné.
 • Svijany: turisté navštěvující Českou republiku o Pilsner Urquell básní a jezdí ho vyhledávat, zatímco jiným ležákům se příliš pozornosti nedostává, a to by mělo.
 • Bernard: další nesmírně oblíbené české pivo, které neprochází pasterizací, takže si zachovává původní vůni, chuť a kvalitu.
 • Matuška: je relativně nový ve srovnání s oblíbenými klasickými pivy, z nichž většina pochází nejméně z doby před několika staletími.
 • Falkon switch: vyrábí ho Pivovar Falkon, má typický zlatý odstín se světle bílým svrškem.
 • Clock Sarah Barrique 24˚: když začnete pít Clock Sarah Barrique 24˚, budete jen těžko rozlišovat směs chutí.
 • Zichovec passion fruit sour: vaří ho pivovar Rodinný pivovar Zichovec a vyznačuje se mírně zahalenou zlatavou konzistencí.
 • Staropramen: je trochu hořký, ale závěr je celkově poměrně hladký.
 • Krušovice: Královský pivovar Krušovice byl založen v roce 1581 v obci Krušovice, odtud jeho název. Patří k předním pivovarům v České republice a vyrábí osm různých druhů či značek ležáků, piv typu ale a plzeňských piv.

Jak se pije české pivo? Několik tipů, které je třeba mít na paměti při pití dobrého piva v této zemi:

 • Na přípitek Češi používají frázi "Na zdraví", což znamená zdraví. Přípitek se pronese tak, že se jeden druhému podívá do očí, opře hrnek nebo sklenici o stůl a pak se napije.
 • Chcete-li si v Česku připít pivem, musíte položit držák sklenice na stůl. Pokud ho číšník neuvidí, nebude si vás všímat. Nemá smysl na něj volat, zvedat ruku nebo něco podobného. Velmi oblíbené jsou pivní slavnosti, které se konají v různých částech země. Největší akcí jsou České pivní slavnosti, které se každoročně konají v květnu po dobu 17 dní v Praze. Koná se na výstavišti v Českých Budějovicích.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených slevových obchodů v České republice. Naše doporučení: pivo.

 

- 2 min

Share
Cesta českých piv a lihovarů

Kulturní časová kapsle: staročeské artefakty v moderních výrobcích

Cesta do České republiky je rozhodně cestováním v čase. Oslní vás její krásná krajina, bohatá historie, paláce a zjištění, že existuje mnoho českých předmětů z minulosti, které se stále používají v moderních výrobcích. Tato země je kulturní časovou schránkou. Česká průmyslová výroba má bohatou tradici a mnohé její výrobky se těší světové kvalitě a věhlasu. Zde uvedený výběr je prezentací těch opravdu známých a významných. Pokud cestujete do České republiky, můžete si v každém obchodě pořídit vynikající suvenýry a pohostit jimi svou rodinu a přátele.

Crystal

Sklářství v České republice nese velmi dlouhou tradici a "český křišťál" má ve světě dodnes slavné jméno. Sklářství se rozvíjelo od 13. století zejména v horských oblastech Jizerských hor a Lužických hor, a to díky dostupnosti místních surovin. Dekorativní sklo a porcelán se vyráběly i v dalších regionech, například v Dubí a Nové Roli. Například sklárna Moser vyrábí luxusní dekorativní a nápojové sklo klasických i moderních tvarů již 140 let. Továrnu založil v polovině 19. století brusič skla Ludwig Moser. Jeho potomci pokračovali v jeho práci a dosáhli světového věhlasu.

Porcelán

Značkový porcelán má v České republice dlouhou tradici. Mezi nejznámější patří porcelán s cibulovým vzorem, značkový porcelán Thun z Karlových Varů a přilehlého Dubí. Akciová společnost Český porcelán v Dubí je jedním z výrobců vyhledávaného "porcelánu pro všechny generace", porcelánu cibulového vzoru. Udržuje tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1864. Přibližně 70 % celkové produkce Karlovarského porcelánu se vyváží do více než 90 zemí na pěti kontinentech. Výroba probíhá v devíti závodech, z nichž každý se specializuje na určitý typ. Na obrázku je zobrazen tradiční typ: růžový porcelán. Růžová barva se nezískává glazováním, ale porcelánový materiál je již obarvený.

Beer

České pivo patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším pivům na světě. Mezi nejvýznamnější pivovary patří Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Budvar, Bernard, PMS Přerov, Drinks Union a Starobrno. Kromě toho se po celém území České republiky nachází několik desítek malých pivovarů, často rodinných a většinou spojených s restaurací. Do všech pivovarů můžete vyrazit na degustační exkurze. Pivovar Plzeňský Prazdroj patří k nejvýznamnějším podnikům ve svém oboru. Již více než 160 let vaří výjimečné pivo Pilsner Urquell, které se stalo mezinárodním českým symbolem umění vařit vynikající pivo. Časté jsou zde oficiální návštěvy významných představitelů státu, politiků, umělců, vědců a osobností veřejného života. Ročně navštíví areál pivovaru Plzeňský Prazdroj více než 100 000 lidí.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice. V této evropské zemi se nacházejí velké poklady. Užijte si je!

 

- 2 min

Share
Kulturní časová kapsle: staročeské artefakty v moderních výrobcích

Historie Vánoc: odhalení původu tohoto svátku

Vánoce nejsou jen synonymem pro pěkně ozdobený stromeček a spoustu dárků. Mají mnohem hlubší význam, i když se rádi procházíme po obchodech v České republice. I když je pravda, že původ Vánoc vždy vyvolával mnoho diskusí. Zatímco každý 25. prosinec připomíná narození Ježíše, historici poukazují na to, že se narodil v dubnu nebo květnu, jiní zase tvrdí, že v září nebo říjnu. Stejně tak se debata vede o tom, zda se jedná o náboženský, nebo pohanský svátek. Pojďme se podívat po částech.

Odhalení původu tohoto svátku

Předpokládá se, že Vánoce byly původně svátkem pohanského původu, protože mezi 17. a 23. prosincem se slavily Saturnálie, svátek na počest Saturna, boha zemědělství a úrody. Tento týden se shodoval se zimním slunovratem, nejtemnějším obdobím roku, kdy slunce vychází později a zapadá dříve. Během oslav Saturna rolníci i otroci odkládali každodenní práci. Římané mohli navštěvovat rodinu a přátele, vyměňovali si dary a pořádali velké veřejné hostiny. Svátek trval sedm dní. Tento svátek byl již součástí římského kalendáře, ale aby Římany v letech 320-353 "obrátil", stanovil papež Julius I. slavnostní termín Vánoc na 25. prosince.

Jak se zrodil Santa Claus?

Podle historiků vznikl Santa Claus v Turecku, neboť se opírá o křesťanského biskupa Mikuláše z Bari. De Bari měl vynikající ekonomické postavení, ale když mu zemřeli rodiče, rozdělil svůj majetek mezi nejpotřebnější lidi a zasvětil svůj život náboženství, aby utěšil jejich bolest. Byl to zbožný muž, který se zasazoval o blaho dětí a zachránil mnoho Římanů před nespravedlivou smrtí. Podle záznamů se proměna Mikuláše v Santa Clause začala prosazovat v roce 1624, kdy se postava postavy, která rozdávala dětem hračky, objevila v Nizozemsku. O dvě stě třicet devět let později, v roce 1863, navrhl kreslíř Thomas Nast Santa Clause pro své vánoční stripy v časopise Harpers Weekly. Jeho nový oděv by ovlivněn starými biskupy a nesouvisel se svatým Mikulášem z Bari. V roce 1870 se pak začal šířit obraz Santa Clause jako tlusté, vousaté, červeně oděné postavy.

Odkud se vzal stromeček?

Písmo svaté pouze uvádí, že Kristova smrt se odehrála během židovské Paschy. Na druhou stranu první vyobrazení betléma, které inscenovalo Kristovo narození, vytvořil svatý František z Assisi na Štědrý den roku 1223 v jeskyni poblíž poustevny Greccio v Itálii. Na druhou stranu tradice vánočního stromku pochází ze severní Evropy, v průběhu let se rozšířila do celého světa a dnes se vánoční stromek staví od České republiky až po Argentinu.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice.

 

- 2 min

Share
Historie Vánoc: odhalení původu tohoto svátku

Černopáteční šílenství: tipy, jak přežít nákupní šílenství

Černý pátek se stal jednou z nejočekávanějších kampaní spotřebitelů, zejména v anglosaských zemích. Tímto dnem začíná vánoční nákupní sezóna. Dlouhé fronty, strkanice a rvačky jsou klasikou již od jeho prvního ročníku v roce 2005. Česká republika není výjimkou. Počáteční hodiny této nabídkové kampaně v předchozích letech vyústily v četné rvačky a dokonce i v rozbité spotřebiče. Co dělat, abyste se vyhnuli davům a chaosu, které tato akce vyvolává? Zde je několik tipů, jak přežít nákupní šílenství. Dávejte pozor a z tohoto zvláštního dne slev vyjdete vítězně.

Nakupujte online

Zůstaňte připojeni k počítači, a když hodiny odbijí dvanáctou, začněte nakupovat. Udělejte to online, abyste se nemuseli potýkat s davy lidí v obchodech. Je pravda, že vidět výrobek tváří v tvář je lákavé, zejména pokud se za něj chystáte zaplatit nemalou částku, ale nakupování online urychluje a částečně řeší dilema. Navíc budete mít více času na jiné úkoly.

Analyzujte všechny možnosti

Nenechte se oslnit první věcí, kterou uvidíte. Analyzujte také konkurenci a podívejte se na všechny možnosti, které máte k dispozici. Na Černý pátek totiž existuje mnoho obchodů, které nabízejí údajně zlevněné zboží, které den předtím stálo úplně stejně. Mnoho prodejců umisťuje různé položky s malými slevami a v součtu nakonec nedělají rozdíl, pokud jde o úspory.

Využijte příležitosti

Pokud budete muset za několik týdnů nakoupit vánoční dárky, proč nevyužít příležitosti a neudělat to hned, místo abyste to nechali na poslední chvíli? Nezapomeňte, že mnoho výrobků nabízených v rámci Černého pátku je skladem jen omezeně. Jak bylo uvedeno výše, sestavení seznamu toho, co potřebujete, vám umožní udělat si pořádek a budete moci vyhodnotit možnosti, abyste se ujistili, že se nedostanete pod rozpočet na Vánoce.

Nekupujte to, co už máte

Přestože máme televizor, může se stát, že narazíme na nabídku, která nás přesvědčí, že potřebujeme další, i když ve skutečnosti už máme doma kvalitní televizor, který ani často nepoužíváme. Než klikneme na košík a koupíme ji, měli bychom použít zdravý rozum, ať už je nabídka jakkoli výhodná. Existují i další příklady, které nás mohou přimět ke zbytečnému nákupu, i když hranici mezi nákupem a nenakupováním můžete stanovit jen vy sami.

Průzkum o obchodě

Pokud hledáte nejlepší ceny, je nezbytné vědět, jak obchod, ve kterém chcete během Black Friday nakupovat, funguje, a ujistit se, že znáte typy slev a výprodejů, které nabízí. Ujistěte se také, zda nenabízí "bleskové nabídky" na omezenou dobu.

Služba Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy slev vašich oblíbených značek, abyste mohli příští akci Black Friday využít naplno. Ta se koná letos 24. listopadu. Pospěšte si!

 

- 3 min

Share
Černopáteční šílenství: tipy, jak přežít nákupní šílenství
REKLAMA

Brudra: Jediný obchod s pracovními oděvy a bezpečnostními pomůckami

Pokud hledáte pracovní oděvy a bezpečnostní potřeby v České republice, Brudra je pro vás tou nejlepší volbou. Firma sídlí v Praze a je spojencem pracovníků. Brudra prodává výrobky vlastní značky i další známé značky, jako jsou Libovolný, Cerva, Malfini, takže možnosti, co se týče sortimentu a cen, jsou nekonečné. Od svého založení v roce 1922 si Brudra klade za cíl poskytovat svým zákazníkům odolné a kvalitní pracovní oděvy a doplňky. V následujících letech prošla společnost silnou obchodní expanzí, která se projevila rozšířením nabídky o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé republice. Dnes je Brudra sítí prodejen pracovních oděvů s vysokým renomé na českém trhu. Co v Brudě najdete? Zde je seznam nejlepších oděvů pro dělníky.

Reflexní oblečení

Reflexní a výstražné oděvy jsou povinnou výbavou všech, kteří potřebují být při práci vidět, zejména za špatného počasí, na silnicích nebo na stavbách. Oblečení s reflexními prvky však může být užitečné i pro sportovce, kteří chodí ven za každého počasí. U Brudra najdete reflexní bundy a vesty v cenách od 655 korun do 2400 korun. Cena závisí na kvalitě a na tom, zda jsou nepromokavé.

Funkční termoprádlo

Funkční prádlo by mělo být základem každého šatníku, protože v létě chladí a odvádí pot a v zimě hřeje. V pracovním prostředí ho však nejvíce ocení ti, kteří mají náročné zaměstnání a potřebují se cítit pohodlně za každého počasí. K dispozici jsou dlouhé džínsy, pánská a dámská trička a punčocháče.

Opasky a doplňky

Bezpečnostní pás se musí používat v případě, že riziku pádu z výšky na pracovišti nelze zabránit kolektivními nebo technickými ochrannými prostředky nebo opatřeními, metodami či postupy organizace práce. V Brudře najdete pásy s kovovými přezkami a všestranným použitím. Na svých webových stránkách nabízí dva modely v ceně od 150 korun.

Pracovní obuv

V nabídce jsou všechny styly: sandály, holínky, doktorky, boty do vody, trekingová obuv a dokonce i obuv pro farmářky. Pracovní boty jsou typem pracovní obuvi, která je velmi žádaná pro svou univerzálnost a pohodlí. Vybírat můžete ze široké nabídky, od lehkých mokasín až po těžké bezpečnostní boty pro náročné uživatele.

Ochranné pomůcky

Účelem ochranných pracovních pomůcek je zajistit bezpečnost zaměstnance nebo kutila v náročnějších pracovních podmínkách. Ať už potřebujete chránit hlavu, oči, sluch nebo dýchací cesty, u společnosti Brudra získáte ty nejkvalitnější výrobky za rozumnou cenu. V nabídce jsou mimo jiné ochranné brýle, bezpečnostní postroje a ochrana sluchu, které jsou nezbytné pro co nejbezpečnější práci.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice. Pokud hledáte pracovní oděvy, Brudra pro vás bude vždy tou nejlepší volbou v celé republice.

 

- 3 min

Share
Brudra: Jediný obchod s pracovními oděvy a bezpečnostními pomůckami

10 tipů pro nákup levného nábytku v České republice

Rekonstrukce domácnosti může být vyčerpávající proces, zejména proto, že do ní musíte investovat spoustu peněz. Pokud však budete věnovat pozornost našim tipům, budete si moci koupit křeslo, které chcete, za výhodnou cenu. V největších obchodech v České republice, jako jsou Ikea, IDEA Nábytek, JENA Nábytek a Casarredo, najdete ten nejlepší a superlevný nábytek.

Zavolejte si do obchodu předem

Na internetu můžete získat čísla na nejvýznamnější obchody v okolí. Ušetříte tak čas i peníze, protože se vyhnete zbytečným cestám.

Vyjděte za hranice

Stejně jako každá maloobchodní strategie, i obchody s nábytkem umisťují zboží, které je zákazníky nejžádanější, dopředu a na viditelném místě. Jděte do nejvzdálenějšího rohu a tam jsou položky, které mají drobné nedostatky a hluboké slevy.

Nakupujte vrácený nábytek

Není stejné vidět položku ve vitríně, jako když ji vidíte u vás doma. Špatné pro obchody je, že už je neprodávají za stejnou cenu jako dříve, takže byste se měli zeptat, kde jsou vrácené položky, a ověřit si, zda mají nějakou slevu.

Používejte kupony

Kupony můžete najít od fyzických publikací specializovaných na dekorace až po online. Dokonce i když jste nedávno koupili dům, realitní makléři vám mohou nabídnout nějaké kupony, abyste si mohli vytvořit domov.

Speciální slevy pro seniory

Pokud jste senior, existují obchody, které vám mohou nabídnout speciální slevy na nákup. Senioři dostanou slevu 10 až 20 % v závislosti na způsobu placení.

Využijte výhodných nabídek a nabídek na internetu

Vzpomínáte na doby, kdy jste museli hledat v novinových inzerátech? Naštěstí dnes máme internet a ten je pro nás nesmírně užitečný při hledání výhodných nabídek. Zkuste vyhledávat produkty v oblastech ve vašem okolí a nezapomeňte zohlednit náklady na logistiku. Pokud můžete, ujistěte se, že jste si nábytek před koupí osobně prohlédli. Vyhnete se tak nechtěným překvapením.

Nakupujte použitý nábytek

Jednou z proveditelných možností je nákup použitého nábytku. Při porovnávání ceny nového a použitého nábytku nezapomeňte zahrnout náklady na demontáž, přepravu a montáž nábytku.

Zapojte se do věrnostního programu

Některé řetězce mají věrnostní program pro zákazníky a ti, kteří se stanou jejich členy, mohou využívat speciální nabídky po celý rok. Pokud vám obchod s nábytkem, který často navštěvujete, umožňuje stát se jeho členem, neváhejte a udělejte to.

Nakupujte v outletových prodejnách

Outletové prodejny jsou další skvělou možností, protože v nich najdete výrobky, jejichž prodej byl ukončen nebo které jsou skladem, za mnohem nižší ceny.

Podporujte spravedlivý obchod

Choďte do obchodů, kde tuto iniciativu realizují, čímž zajistíte, že výrobci zboží dostali za svou práci spravedlivou mzdu.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy, ve kterých můžete nakoupit krásný a levný nábytek. Řiďte se našimi tipy a nebudete muset obětovat svůj rozpočet.

 

- 3 min

Share
10 tipů pro nákup levného nábytku v České republice

Nabídky Vodafonu: nejlepší tarify a nabídky na rok 2023

Vodafone, britská společnost zaměřená na poskytování mobilních služeb a prodej mobilních telefonů, má v České republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích, silné zastoupení. V České republice byl Vodafone založen v roce 1999 pod názvem Český Mobil, o několik let později změnil název. Od té doby se Vodafone těší na českém trhu velkému renomé. Vodafone poskytuje své služby na základě licence skupiny Vodafone. Prodává také mobilní telefony známých značek, jako jsou Samsung, LG, Apple, Xiaomi, Oppo, Huawei, Palm, TCL, Fairphone, Alcatel, Realme a další. Vodafone si v České republice podmanil velký trh a nabízí nejlepší tarify a nabídky pro své účastníky a pro všechny, kteří si chtějí sjednat jeho služby. Některé z nich si projdeme níže:

Mobilní telefonní tarify

 • Neomezené minuty a data: Nemusíte hledat WiFi ani se dívat do kalendáře, s mobilem se připojíte od prvního do posledního dne v měsíci stejnou rychlostí.
 • Vodafone Flex: zařízení s možností platby, úspory a poprodejní servis.
 • Síť 5G: surfujte s mobilem maximální rychlostí díky vysokorychlostní síti 5G. Stahujte seriály během několika sekund, hrajte online hry v reálném čase a užívejte si vyšší kvalitu videa a hlasu.
 • Bez trvalého úvazku: sjednejte si další linku bez trvalého úvazku a bez dalších závazků u Vodafonu. Vybrat si můžete mezi tarifem s neomezenými 5G daty a neomezenými minutami za 408 korun nebo neomezenými 5G daty, plnou rychlostí a neomezenými minutami (s přístupem k HBO Max, Apple Tv a Prime Video) za 864 korun. Výhody, které mobilní tarify Vodafonu nabízejí, jsou jedinečné. Všechny smluvní mobilní tarify jsou navíc bez úvazku a lze je nastavit na 20 GB nebo 30 GB dat s neomezeným voláním nebo neomezené volání a data. Nově je možné je sjednat také se službou Disney+, HBO Max nebo Prime Video.

Optické tarify

Můžete si vybrat mezi 300Mb, 600Mb a 1Gb. Platíte tak jen za to, co potřebujete. Po uzavření smlouvy vás bude kontaktovat odborník, který s vámi domluví termín instalace, který vám bude nejlépe vyhovovat, a přiveze vám WiFi router. Budete si moci vybrat ze tří různých tarifů: 300Mb za 648 korun, 600Mb za 720 korun a 1Gb za 985 korun. Optická síť Vodafonu nabízí rychlost stahování a odesílání až 1 Gb, takže můžete odesílat a přijímat soubory během několika sekund, hrát online s menším zpožděním a mít pohodlné, nepřerušované a dokonale čisté videohovory. Užijte si streamování v rozlišení 4k a herní zážitky mnohem realističtější a plynulejší.

Rychlost pevného telefonu

S tarifem pevné linky Vodafone budete moci hovořit se všemi svými přáteli a rodinou, ať už na národní pevnou linku, nebo na mobil, aniž byste se museli starat o dobu hovoru. To vše za pouhých 336 korun.

Sleva 365 vám přináší všechny slevy předních obchodů s elektronikou v České republice. Prohlédněte si naše katalogy a přihlaste se ke službám Vodafone hned teď. Nenechte si ujít příležitost!

 

- 3 min

Share
Nabídky Vodafonu: nejlepší tarify a nabídky na rok 2023

Bambule: Česká značka pro děti všech věkových kategorií

Jestli existuje v České republice ikonický obchod, pak je to Bambule. Po generace je místem setkávání malých i velkých a jednou z pražských atrakcí. Má dlouhou historii na trhu a od svého vzniku si klade za cíl dodávat svým zákazníkům hračky a hry předních světových značek. Během krátké doby se Bambule stala na českém trhu známým řetězcem, který dnes disponuje rozsáhlou sítí prodejen v Praze a dalších městech republiky. Shrnuto a podtrženo... Bambule je česká značka pro děti všech věkových kategorií. Díky své dlouhé historii se stala nejoblíbenějším řetězcem v oboru a nemá srovnání. Svou historií se jí podařilo proniknout do srdcí malých i velkých, kteří jí stále dávají přednost před jakýmkoli jiným obchodem.

Jaké značky Bambule prodává?

Bambule prodává výrobky známých značek, jako jsou Cool Club, Bluetouch, LEGO, Efko, Carrera, Hasbro, Mattel, ALI PDO, All Toys, Bontempi, Henkel, Horeland, Hubelin, Hot Wheels, Hugo, Kung Zhu, Magic Toys, KTN, Simba a mnoho dalších. Konkuruje dalším významným podnikům, jako jsou Hračky Noluto, Wiky, Creamy a Hamleys a další.

Jak ušetřit peníze na Bambule?

Bambule má nejširší sortiment na trhu a fyzické zastoupení po celé České republice s 30 prodejnami. Jako každý velký řetězec je jeho silnou stránkou velké slevy, které má k výjimečným datům, jako je Den dětí nebo Vánoce, a jednou týdně posílá akční nabídku hraček. Ušetřit na Bambule je velmi snadné, pokud využijete nabídek a slev zveřejněných na jejích oficiálních stránkách.

Na stránkách Sleva 365 najdete také všechny akční nabídky Bambule. Prostřednictvím Klubu hraček mohou zákazníci využívat velké slevy na každý nákup. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Bambule na sociálních sítích můžete být informováni o nejnovějších nabídkách.

Bambule má také speciální internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a nechat si je doručit až domů. Internetový obchod Bambule má sekci "Výprodej", kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za snížené ceny. Pokud se přihlásíte do Klubu hraček, získáte nespočet výhod: dárek k narozeninám a k dovolené pro vaše děti, vybrané výrobky za speciální klubové ceny a exkluzivní nabídky pro členy.

Proč si vybrat právě Bambule?

Mohli bychom uvést nespočet důvodů, proč si vybrat právě Bambule. Rozhodli jsme se však vyzdvihnout ty nejvýraznější, jako je síla jejích nabídek a akcí, ztotožnění několika generací Čechů s tímto řetězcem a vedoucí postavení, které v zemi stále má. Pokud jste ještě nenavštívili žádnou prodejnu Bambule, máte ještě čas. Projděte si všechny uličky a vyberte si, co vás zaujme: od hraček přes hlavolamy až po sady tužek a vláken. Bambule se do své historie zapsala skvěle díky dobrému sortimentu výrobků a kvalitě a vřelosti personálu. Navštivte tento obchod a nebudete litovat.

 

- 3 min

Share
Bambule: Česká značka pro děti všech věkových kategorií

Seznam nezbytného vybavení pro kempování ve všech ročních obdobích

Nezáleží na tom, zda jste profesionál, nebo amatér. Pokud se vydáte na pěší túru, musíte mít u sebe několik věcí, které jsou nezbytné pro zajištění vašeho zdraví a bezpečnosti. Nesmí vám chybět mapa, kompas nebo GPS, i když existují i další doplňky, které jsou stejně důležité. Návštěva národních parků a poznávání místních ekosystémů patří k oblíbeným kratochvílím Čechů. Není nic lepšího než pobyt v přírodě, kde si odpočinete od pracovního stresu a načerpáte novou energii. V České republice je několik velkých obchodů, které prodávají kempingové vybavení za velmi dobré ceny. Pokud nemáte mnoho času, můžete je navštívit nebo si prohlédnout jejich webové stránky. Níže uvádíme seznam základního kempingového vybavení pro všechna roční období.

Stan

Stan musí být na vašem seznamu číslo jedna. Je to hlavní položka, pokud se chystáme kempovat, a stává se naším největším útočištěm v případě nouze nebo nepříznivého počasí. Existují různé typy stanů a výběr bude záviset na počtu osob. Můžete se rozhodnout pro jeden velký stan, ve kterém budou spát všichni turisté, nebo se rozdělit a vzít si více stanů. U společnosti 4Camping najdete stany až pro osm osob, jejichž cena se pohybuje od 8 400 do 25 000 USD. Vyznačují se odolností proti dešti a sněhu a obsahují skryté kapsy pro lepší skladování.

Svítilna nebo lucerna

Světlo bude během noci nepostradatelné, a to tím spíše v tak hustých lesích, jako jsou ty v České republice. Umožní vám sledovat vše kolem sebe a vy budete moci klidně a bezpečně spát beze strachu, že by vás mohl napadnout medvěd. Je několik aspektů, které byste měli vzít v úvahu: aby měla jasné světlo, aby vydržela nárazy a pády a aby měla dlouhou výdrž baterií. V Decathlonu najdete kombinace tří svítilen za 825 dolarů. Existují i sofistikovanější svítilny, které se prodávají až za 1 500 dolarů.

Cestovní batoh

Když se vydáte na túru, nesete s sebou spoustu zavazadel a kufr vám nebude stačit. Musíme si koupit turistický batoh, který je vhodný pro naši aktivitu a který nám umožní nosit vše v jednom vaku. V těchto dvou obchodech jsou batohy za 3 300 dolarů. Jedná se o batoh Osprey Skarab 18, který má celkový objem 18 litrů a mnoho přihrádek na zip, abyste mohli nosit vše potřebné. Je ideální na třídenní túru.

GPS hodinky

Pryč jsou doby mapy a kompasu a dnes mnoho turistů dává přednost nošení sportovních hodinek s GPS. Je to velmi důležité zařízení, abychom věděli, kde se nacházíme, a neměli nepříjemnosti, když podnikáme zpáteční cestu. V obchodech 4Camping nebo Decathlon je k dispozici celá řada hodinek s GPS v cenovém rozpětí od 3 500 do 12 700 dolarů.

Služba Sleva 365 vám přináší všechny katalogy slev oblíbených značek, díky kterým se kempování stane příjemným a levným zážitkem.

 

- 3 min

Share
Seznam nezbytného vybavení pro kempování ve všech ročních obdobích

5 levných nářadí, které musíte mít

Nářadí je základem, který musíme mít doma, abychom mohli napravit jakoukoliv nepředvídanou událost, která může nastat. Mít po ruce to, co potřebujeme, abychom byli připraveni, je nezbytné. Některé věci jsou základní a můžeme je mít v garáži pro případ nouze. Stačí jen drobná investice, abychom si toto nářadí pořídili a obešli se například bez instalatéra o víkendu. Musíte si sestavit dobře vybavený kufřík s nářadím, který bude obsahovat základní předměty. Nejde o to, abyste se stali odborníkem na kutilství, ale o to, abyste si pořídili základy, které vás dostanou z nejedné šlamastyky.

Šroubovák

Šroubovák je nástroj, který vás dostane z více než jednoho maléru. Mít ho připravený ve víceméně univerzální velikosti nebo vsadit na sadu šroubováků, která pokryje každou nepředvídanou možnost, může být to, co potřebujeme. Existují různé typy: plochý šroubovák, šroubovák Philips, šroubovák Torx, trubkový šroubovák, imbusový šroubovák. Ne všechny hlavy šroubů jsou stejné, a proto je nutné mít šroubovák, který padne nejlépe. V Hornbachu stojí 160 rovných izolovaných šroubováků - 0,6x3,5x100 mm 269,34 korun.

Klíč

Abyste neměli nepořádek ve velikostech klíčů, je nutné mít v základní výbavě klíč, který má nastavitelnou hlavu tak, aby pokaždé vyhovoval vašim potřebám. Rozdíl mezi tímto klíčem a pevnými klíči je ten, že je nastavitelný, díky čemuž ho můžete použít pro práci s nejrůznějšími rozměry. Ústí je lehce nakloněné vzhledem k ose rukojeti, což usnadňuje seřizování. V OBI stojí klíč Bahco 8071-200 mm 816,84 korun.

Kladivo

Kladivo je nezbytně nutné pro zavěšování obrazů nebo zatloukávání hřebíků do nábytku. Vyberte si takové, které má na druhém konci drápek pro vytahování hřebíků a gumovou rukojeť, protože lépe tlumí nárazy a snáze se drží. Kladivo slouží k nýtování, tesání, ražení, rovnání a dalším úkonům, které závisí na velikosti, materiálu nebo modelu. V nabídce společností Hecht a Baumax najdete kladiva za různé ceny. V nabídce jsou za 444,43 korun a další s větším výkonem za 1071,68 korun.

Svinovací metr

Svinovací metr ve vaší sadě nářadí nesmí chybět, je totiž nezbytný pro každou práci. Vždy budete potřebovat změřit místo, kam přibít hřebíky, udělat díry nebo slepit kusy, proto se doporučuje používat kovový, aby nedošlo k jeho poškození. V Mountfieldu najdete svinovací metr za 583 korun.

Vodováha

Rozlučte se s křivými obrazy a křivými poličkami. I když řada dnešních chytrých telefonů obsahuje funkci vodováhy, nic se nevyrovná spolehlivé bublinkové vodováze na celý život. Širší využití vodováhy zahrnuje řadu využití, například v tesařství, zednictví, kovářství, instalatérství a dokonce i při různých pracích v domácnosti. V UNI Hobby najdete širokou nabídku vodováh.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice, takže drobné opravy v domácnosti pro vás už nebudou žádným problémem.

 

- 3 min

Share
5 levných nářadí, které musíte mít

Jak vybrat tu správnou televizi s nízkým rozpočtem

I když už dávno proběhlo mistrovství světa ve fotbale v Kataru, během kterého probíhaly větší slevy na nákup televizí, ještě máte čas a můžete si najít ideální bednu pro sebe. Je několik věcí, které byste měli vědět, abyste neplýtvali svými penězi a investovali do televizoru, aniž byste překračovali rozpočet. Nákup si musíte dobře naplánovat a myslet na budoucí investice. Doporučujeme nakupovat v prověřených obchodech v České republice, jako jsou Elektro Oáza, Comfor, Datart, CZC nebo Expert, protože v případě reklamace jakékoliv poruchy výrobku budete mít zajištěnou podporu pro případnou výměnu.

Rozlišení

Co se týče nákupu televizorů, nejzásadnějším prvkem je obrazovka a prvním důležitým faktorem je rozlišení. Vzhledem k tomu, že na trhu je více možností rozlišení, doporučujeme vám pořídit si televizi s rozlišením 4K nebo Ultra HD. Rozlišení obrazovky má 3840 x 2160 pixelů. Můžete si ovšem vybrat i televizi s rozlišením 8K, ale i přes rostoucí poptávku po ní nejsou k dispozici žádné významné zdroje 8K médií.

Velikost

Úhlopříčka obrazovky se měří od rohu k rohu, a čím větší obrazovka, tím je televize větší a tím větší vzdálenost budete potřebovat k pohodlnému sledování. Každá obrazovka s úhlopříčkou menší než 43 palců je moc malá na to, aby dokázala správně zobrazit rozlišení 4K tak, aby ho oko zvládlo zpracovat. Pokud máte doma dostatek místa a chcete ke sledování zápasů pozvat hodně lidí, je ideální televizor s úhlopříčkou alespoň 75 palců. Pokud plánujete, že bude mít v obýváku hlavní slovo, postačí vám nenápadnější obrazovka.

Technologie sledování

Nejlepší dostupnou technologií televizoru je OLED, což je zkratka pro organickou světelnou diodu. Tyto displeje využívají speciální sloučeniny k vytvoření ultratenkých obrazů, které se vyrábějí tiskem přímo na sklo. Díky tomu, že každý jednotlivý pixel je schopný produkovat vlastní světlo, odpadá u nich nutnost dodatečného podsvícení, čímž vznikají extrémně tenké displeje a nabízejí mimořádně vysokou úroveň kontrastu.

Herní funkce

Moderní herní konzole nabízejí pokročilé funkce a vyšší rozlišení a snímkovou frekvenci, proto je potřeba se ujistit, že vaše televize je kompatibilní s potřebnými funkcemi. Například pro většinu her v rozlišení 4K je HDMI 2.0 vyhovující, ale pokud chcete hrát v rozlišení 4K s vyšší snímkovou frekvencí nebo využívat funkce, jako je proměnlivá obnovovací frekvence nebo automatické režimy s nízkou latencí, budete potřebovat televizor s podporou HDMI 2.1.

Software

Televizory Samsung se spoléhají zejména na širší ekosystém produktů Samsung, který poskytuje integrovaný zážitek pro uživatele chytré domácnosti a mobilních zařízení. Naproti tomu jiné značky se budou spoléhat na software třetích stran, jako jsou Roku, Android, Google a Fire. Nejoblíbenější z nich je Roku TV, který najdete v různých televizorech, od levných až po prémiové modely. Platforma vyniká širokou nabídkou aplikací a uživatelsky přívětivým rozhraním.

Sleva 365 vám přináší všechny katalogy nejlepších obchodů se spotřebiči v České republice, abyste si mohli koupit vysněný televizor za nejlepší cenu.

 

- 3 min

Share
Jak vybrat tu správnou televizi s nízkým rozpočtem

Mango proti H&M. Která značka má nejlepší ceny?

V České republice najdete širokou nabídku obchodů s módou. Jsou zde však dva řetězce, které jsou v zemi nejoblíbenější díky své pestrosti sortimentu, akčním nabídkám a oblíbenosti mezi místními: Mango a H&M. Mají široký sortiment, dobré ceny a lákavé sezónní výprodeje. Někteří upřednostňují značky C&A a Takko.

I když si každý nakupující vybere konkrétní řetězec na základě svého vkusu nebo věrnosti, která značka má nejlepší ceny? Je totiž nesmírně důležité sledovat jejich denní a měsíční nabídky, abyste nepropásli žádnou příležitost a mohli si ceny porovnat.
Se změnou ročního období obnovujete svůj šatník a není lepší čas než právě teď využít slev a nabídek, které pro vás Mango a H&M připravují. Můžete si vybrat oblečení z nové kolekce nebo upřednostnit modely z poslední kolekce a získat tak větší slevy.

Mango

Mango nabízí široký sortiment zboží pro ženy, muže i děti a také předměty do domácnosti. Zákazníci mohou najít kabáty, bundy, svetry a svetříky, šaty a kombinézy, košile a topy, mikiny s kapucí, ložní prádlo, povlaky na polštáře, kalhoty, džíny, sukně, šortky, bikiny a plavky, sportovní oblečení, pyžama a noční košile , kuchyňské doplňky a spoustu dalšího. Aktuální nabídky a akce si můžete prohlédnout v kamenných nebo internetových obchodech Mango a ušetřit až 70 % na vybraném zboží. Kromě toho nabízí tento řetězec ještě outletovou sekci, kde najdete zboží za nejnižší ceny. Můžete využít celou řadu exkluzivních výhod tohoto obchodu. Přihlaste se k odběru newsletteru Mango a získejte 10% slevu na novou kolekci. Zaregistrujte se a začněte dostávat přizpůsobené propagační akce a novinky přímo na váš e-mail. Například právě teď máte k dispozici bundy se slevou 80 %. Je to opravdu výhodná koupě.

H&M

H&M prodává širokou škálu módních a designových kousků pro ženy, muže, teenagery, děti a miminka. Najdete zde obuv, sportovní oblečení, spodní prádlo, plavky, doplňky, jako jsou tašky a pásky, obleky, domácí potřeby a mnohé další. H&M je jedním z obchodů s módou s největším výběrem sortimentu. Řetězec nabízí možnost ušetřit peníze využitím speciálních akcí a slev na některé výrobky. Kromě toho existuje věrnostní program, díky kterému získáte přístup k zajímavým exkluzivním výhodám, pokud se stanete jeho členem. Získejte například 50% slevu na některé kusy z kolekce. Pokud si prohlédnete jejich webové stránky, najdete úžasné akce na vybrané modely. A co je ještě plus? Má sekci s doplňkovými úsporami, která vám usnadní nakupování. Máte přístup k exkluzivním slevám za platbu v hotovosti a můžete využívat nabídky, které jsou už pro tuto společnost charakteristické.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy hlavních módních obchodů v České republice. Využijte příležitosti a prolistujte si každý z nich a hledejte ty nejlepší nabídky. Pokud začnete ovládat své výdaje, budete moci lépe vyrovnávat své finance a využívat sezónní slevy. Nenechte si ujít příležitost!

 

- 3 min

Share
Mango proti H&M. Která značka má nejlepší ceny?

Nejlevnější supermarkety v České republice

Velkou část našeho rozpočtu tvoří výdaje na nákup potravin. Znát slevy a akce, které právě nabízí, je dobrý způsob, jak ušetřit. V České republice je řada supermarketů, jejichž strategie je orientovaná na nabídky a které jsou tak pro vás ideální.

Lidl

Je považovaný za jeden z hlavních diskontních řetězců supermarketů. Najdete v něm široký výběr zboží a značek za nejlepší ceny. Najdete v něm jak pečivo a zákusky, tak svačinky, mléčné výrobky, čisticí prostředky a dokonce oblečení.

Zákazníci Lidlu si můžou stáhnout mobilní aplikaci Lidl Plus, ve které mají přístup ke svým kuponům a nabídkám a můžou využívat další slevy, které jsou pro ně dostupné každý týden. Podívejte se na jejich akční nabídky a slevy a ušetřete až 30 % na svém příštím nákupu.

Norma

Je to jeden z největších diskontních řetězců supermarketů v Evropě, ve kterém seženete vše od ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, uzenin, masa a mražených výrobků až po dětské zboží, osobní péči, kosmetiku a čisticí prostředky.

Norma zkrátka znamená výhodné nákupy. V jejích prodejnách najdete zboží se slevami až 50 %. Nezapomeňte se podívat na akční nabídky a sledujte promo kódy se slevovými kupony.

Coop Tip

Společnost Coop Tip je předním prodejcem ekologických výrobků, které prodává pod svými značkami Coop Oecoplan, Coop Naturaline, Coop Naturaplan a Max Havelaar. Je zároveň operátorem virtuálních mobilních telefonů v síti Orange pod svou značkou CoopMobile. Má též vlastní řadu cenově výhodných produktů s názvem Prix-Garantie.

Nabídky a akce jsou u Coop Tip nejvyhledávanějším zbožím. Využít můžete týdenní slevy ve výši až 50 %. K dispozici jsou i kupóny v hodnotě až 500 korun na další nákupy a máte možnost platit kreditními kartami.

CBA

Prodejny CBA nabízí široký sortiment zboží včetně hotových jídel, pečiva, nápojů, mléčných výrobků, mražených potravin, uzenin, konzerv, sladkostí, čerstvého ovoce a zeleniny, masa a dalších výrobků.

V jejich týdenním katalogu najdete aktuální novinky a speciální slevy. Přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste měli přehled o všech akcích obchodu. Požádejte o kartu CBA a získáte přístup k exkluzivním slevám každý týden, digitálním kupónům a odměnám.

Partner

Nabízí širokou škálu produktů, jako jsou oleje, kávy, čokolády, všechny druhy konzerv, vína, nápoje, nealkoholické nápoje, těstoviny, čerstvé řeznické výrobky, uzeniny, zeleninu a ovoce, a to různých značek.

Partner nabízí svým zákazníkům možnost ušetřit díky zajímavým slevám i nabídkám na množstevní nákupy. Kromě toho se můžete přihlášením k odběru jejich newsletteru nechat přes e-mail informovat o nejnovějších zprávách o slevách.

Bala

V Bala, stejně jako v ostatních diskontních supermarketech v České republice, najdete zajímavé slevy od 20 % do 80 % na vybrané produkty. Využijte všech výhod této sítě, aby váš rodinný rozpočet mohl jen a jen vzkvétat.

Sleva 365 vám přináší nejlepší a nejpestřejší katalogy slev z největších supermarketů v České republice. Využijte všech nabídek a akcí.

 

- 3 min

Share
Nejlevnější supermarkety v České republice

Výhodné kosmetické trháky: Levný způsob jak zlepšit svou make-up rutinu

Nemusíte utrácet hromadu peněz, abyste dosáhly dokonalé pleti. Postačí, když do své každodenní rutiny začleníte několik produktů, které často opomíjíme, protože nemáme čas věnovat se péči o pleť.

Pokud chcete vylepšit svoji kosmetickou rutinu, aniž byste ohrozily svůj rozpočet, vyzkoušejte produkty, které přinášíme níže. Díky nim bude vaše pleť vypadat mnohem mladistvěji a najdete je v těch nejlepších kosmetických obchodech v České republice.

Čisticí gely

Produkty na čištění obličeje jsou různorodé. Neexistuje žádný konkrétní produkt, který by přesně splnil všechny vlastnosti a vyhovoval různým typům pleti. Některé z nich můžou být přehnaně odmašťující a jiné zase silně kyselé nebo zásadité. Záleží na výběru krému podle vašeho typu pleti a je důležité, aby měl jemnou texturu, čímž zabráníte podráždění obličeje. Doporučuje se ho doplnit o hydratační pleťové tonikum.

V prodejnách Avon a Douglas najdete čisticí krémy už od 150 korun.

Opalovací krém

Nepřetržité vystavování se slunečním paprskům škodí zdravému stavu pokožky. Pokud pracujete někde na pláži a jste prakticky pořád venku, je používání kvalitního opalovacího krému klíčem k tomu, abyste se vyhnuli spálení.

Světlá pokožka je daleko citlivější, a to i na extrémní chlad. Používáním ochrany v zimě si udržíte obličej hydratovaný. Na trhu jsou opalovací krémy s různými faktory, opalovací krémy pro děti a dokonce i kompaktní opalovací krémy.

V obchodě Lush najdete všechny druhy opalovacích krémů za 258, 47 korun.

Micelární voda

Stačí namočit vatový tampónek a jemnými krouživými pohyby jím otřít obličej včetně očních víček a rtů. Po odstranění všech nečistot a make-upu opláchněte pleť teplou nebo studenou vodou.

Spláchnutí micelární vodou není nutné, i když se doporučuje, abyste tímto odstranili všechny zbývající nečistoty. Slouží též k tonizaci a hydrataci pleti.

Na Notinu najdete sady micelárních vod Garnier za 177 korun.

Balzám na rty

Balzám na rty je věrným přítelem vaší pleti a má všestranné využití. Můžete ho použít k úpravě make-upu, odstranění šminek nebo k dokonalému vzhledu obočí. Jak na to? Pokud balzám na rty vetřete do svého obočí, uvidíte, že obočí je zacelené a upravené. I když je jeho hlavní účinek spojený s nápravou a obnovou vysušených rtů způsobených vlivem slunce, větru nebo chladu.

V prodejnách Sephora najdete balzámy na rty za 110 korun.

Odličovací ubrousky

Jsou to naši nejlepší spojenci, když máme zrovna málo času. Používají se k rychlému odstranění make-upu, ale pouze povrchově, protože neodstraní 100 % jeho zbytků. K hloubkovému odlíčení bude nutný další přípravek.

Doporučujeme umýt si obličej velkým množstvím vody a mýdla, abyste se ujistily, že jste odstranily všechny nečistoty, a aplikovat pleťové tonikum a hydratační krém. V síti Rossmann najdete odličovací ubrousky za 70 korun.

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy se všemi nabídkami vašich oblíbených obchodů s kosmetikou v České republice.

 

- 3 min

Share
Výhodné kosmetické trháky: Levný způsob jak zlepšit svou make-up rutinu
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.