REKLAMA

10 tipů pro nákup levného nábytku v České republice

Rekonstrukce domácnosti může být vyčerpávající proces, zejména proto, že do ní musíte investovat spoustu peněz. Pokud však budete věnovat pozornost našim tipům, budete si moci koupit křeslo, které chcete, za výhodnou cenu. V největších obchodech v České republice, jako jsou Ikea, IDEA Nábytek, JENA Nábytek a Casarredo, najdete ten nejlepší a superlevný nábytek.

Zavolejte si do obchodu předem

2.jpg

Na internetu můžete získat čísla na nejvýznamnější obchody v okolí. Ušetříte tak čas i peníze, protože se vyhnete zbytečným cestám.

Vyjděte za hranice

3.jpg

Stejně jako každá maloobchodní strategie, i obchody s nábytkem umisťují zboží, které je zákazníky nejžádanější, dopředu a na viditelném místě. Jděte do nejvzdálenějšího rohu a tam jsou položky, které mají drobné nedostatky a hluboké slevy.

Nakupujte vrácený nábytek

4.jpg

Není stejné vidět položku ve vitríně, jako když ji vidíte u vás doma. Špatné pro obchody je, že už je neprodávají za stejnou cenu jako dříve, takže byste se měli zeptat, kde jsou vrácené položky, a ověřit si, zda mají nějakou slevu.

Používejte kupony

5.jpg

Kupony můžete najít od fyzických publikací specializovaných na dekorace až po online. Dokonce i když jste nedávno koupili dům, realitní makléři vám mohou nabídnout nějaké kupony, abyste si mohli vytvořit domov.

Speciální slevy pro seniory

6.jpg

Pokud jste senior, existují obchody, které vám mohou nabídnout speciální slevy na nákup. Senioři dostanou slevu 10 až 20 % v závislosti na způsobu placení.

Využijte výhodných nabídek a nabídek na internetu

7.jpg

Vzpomínáte na doby, kdy jste museli hledat v novinových inzerátech? Naštěstí dnes máme internet a ten je pro nás nesmírně užitečný při hledání výhodných nabídek. Zkuste vyhledávat produkty v oblastech ve vašem okolí a nezapomeňte zohlednit náklady na logistiku. Pokud můžete, ujistěte se, že jste si nábytek před koupí osobně prohlédli. Vyhnete se tak nechtěným překvapením.

Nakupujte použitý nábytek

8.jpg

Jednou z proveditelných možností je nákup použitého nábytku. Při porovnávání ceny nového a použitého nábytku nezapomeňte zahrnout náklady na demontáž, přepravu a montáž nábytku.

Zapojte se do věrnostního programu

9.jpg

Některé řetězce mají věrnostní program pro zákazníky a ti, kteří se stanou jejich členy, mohou využívat speciální nabídky po celý rok. Pokud vám obchod s nábytkem, který často navštěvujete, umožňuje stát se jeho členem, neváhejte a udělejte to.

Nakupujte v outletových prodejnách

10.jpg

Outletové prodejny jsou další skvělou možností, protože v nich najdete výrobky, jejichž prodej byl ukončen nebo které jsou skladem, za mnohem nižší ceny.

Podporujte spravedlivý obchod

11.jpg

Choďte do obchodů, kde tuto iniciativu realizují, čímž zajistíte, že výrobci zboží dostali za svou práci spravedlivou mzdu.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy, ve kterých můžete nakoupit krásný a levný nábytek. Řiďte se našimi tipy a nebudete muset obětovat svůj rozpočet.

 

- 3 min

Share
10 tipů pro nákup levného nábytku v České republice

Nabídky Vodafonu: nejlepší tarify a nabídky na rok 2023

Vodafone, britská společnost zaměřená na poskytování mobilních služeb a prodej mobilních telefonů, má v České republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích, silné zastoupení. V České republice byl Vodafone založen v roce 1999 pod názvem Český Mobil, o několik let později změnil název. Od té doby se Vodafone těší na českém trhu velkému renomé. Vodafone poskytuje své služby na základě licence skupiny Vodafone. Prodává také mobilní telefony známých značek, jako jsou Samsung, LG, Apple, Xiaomi, Oppo, Huawei, Palm, TCL, Fairphone, Alcatel, Realme a další. Vodafone si v České republice podmanil velký trh a nabízí nejlepší tarify a nabídky pro své účastníky a pro všechny, kteří si chtějí sjednat jeho služby. Některé z nich si projdeme níže:

Mobilní telefonní tarify

2.jpg

  • Neomezené minuty a data: Nemusíte hledat WiFi ani se dívat do kalendáře, s mobilem se připojíte od prvního do posledního dne v měsíci stejnou rychlostí.
  • Vodafone Flex: zařízení s možností platby, úspory a poprodejní servis.
  • Síť 5G: surfujte s mobilem maximální rychlostí díky vysokorychlostní síti 5G. Stahujte seriály během několika sekund, hrajte online hry v reálném čase a užívejte si vyšší kvalitu videa a hlasu.
  • Bez trvalého úvazku: sjednejte si další linku bez trvalého úvazku a bez dalších závazků u Vodafonu. Vybrat si můžete mezi tarifem s neomezenými 5G daty a neomezenými minutami za 408 korun nebo neomezenými 5G daty, plnou rychlostí a neomezenými minutami (s přístupem k HBO Max, Apple Tv a Prime Video) za 864 korun. Výhody, které mobilní tarify Vodafonu nabízejí, jsou jedinečné. Všechny smluvní mobilní tarify jsou navíc bez úvazku a lze je nastavit na 20 GB nebo 30 GB dat s neomezeným voláním nebo neomezené volání a data. Nově je možné je sjednat také se službou Disney+, HBO Max nebo Prime Video.

Optické tarify

3.jpg

Můžete si vybrat mezi 300Mb, 600Mb a 1Gb. Platíte tak jen za to, co potřebujete. Po uzavření smlouvy vás bude kontaktovat odborník, který s vámi domluví termín instalace, který vám bude nejlépe vyhovovat, a přiveze vám WiFi router. Budete si moci vybrat ze tří různých tarifů: 300Mb za 648 korun, 600Mb za 720 korun a 1Gb za 985 korun. Optická síť Vodafonu nabízí rychlost stahování a odesílání až 1 Gb, takže můžete odesílat a přijímat soubory během několika sekund, hrát online s menším zpožděním a mít pohodlné, nepřerušované a dokonale čisté videohovory. Užijte si streamování v rozlišení 4k a herní zážitky mnohem realističtější a plynulejší.

Rychlost pevného telefonu

4.jpg

S tarifem pevné linky Vodafone budete moci hovořit se všemi svými přáteli a rodinou, ať už na národní pevnou linku, nebo na mobil, aniž byste se museli starat o dobu hovoru. To vše za pouhých 336 korun.

Sleva 365 vám přináší všechny slevy předních obchodů s elektronikou v České republice. Prohlédněte si naše katalogy a přihlaste se ke službám Vodafone hned teď. Nenechte si ujít příležitost!

 

- 3 min

Share
Nabídky Vodafonu: nejlepší tarify a nabídky na rok 2023

Bambule: Česká značka pro děti všech věkových kategorií

Jestli existuje v České republice ikonický obchod, pak je to Bambule. Po generace je místem setkávání malých i velkých a jednou z pražských atrakcí. Má dlouhou historii na trhu a od svého vzniku si klade za cíl dodávat svým zákazníkům hračky a hry předních světových značek. Během krátké doby se Bambule stala na českém trhu známým řetězcem, který dnes disponuje rozsáhlou sítí prodejen v Praze a dalších městech republiky. Shrnuto a podtrženo... Bambule je česká značka pro děti všech věkových kategorií. Díky své dlouhé historii se stala nejoblíbenějším řetězcem v oboru a nemá srovnání. Svou historií se jí podařilo proniknout do srdcí malých i velkých, kteří jí stále dávají přednost před jakýmkoli jiným obchodem.

Jaké značky Bambule prodává?

2.jpg

Bambule prodává výrobky známých značek, jako jsou Cool Club, Bluetouch, LEGO, Efko, Carrera, Hasbro, Mattel, ALI PDO, All Toys, Bontempi, Henkel, Horeland, Hubelin, Hot Wheels, Hugo, Kung Zhu, Magic Toys, KTN, Simba a mnoho dalších. Konkuruje dalším významným podnikům, jako jsou Hračky Noluto, Wiky, Creamy a Hamleys a další.

Jak ušetřit peníze na Bambule?

3.jpg

Bambule má nejširší sortiment na trhu a fyzické zastoupení po celé České republice s 30 prodejnami. Jako každý velký řetězec je jeho silnou stránkou velké slevy, které má k výjimečným datům, jako je Den dětí nebo Vánoce, a jednou týdně posílá akční nabídku hraček. Ušetřit na Bambule je velmi snadné, pokud využijete nabídek a slev zveřejněných na jejích oficiálních stránkách.

Na stránkách Sleva 365 najdete také všechny akční nabídky Bambule. Prostřednictvím Klubu hraček mohou zákazníci využívat velké slevy na každý nákup. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Bambule na sociálních sítích můžete být informováni o nejnovějších nabídkách.

Bambule má také speciální internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a nechat si je doručit až domů. Internetový obchod Bambule má sekci "Výprodej", kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za snížené ceny. Pokud se přihlásíte do Klubu hraček, získáte nespočet výhod: dárek k narozeninám a k dovolené pro vaše děti, vybrané výrobky za speciální klubové ceny a exkluzivní nabídky pro členy.

Proč si vybrat právě Bambule?

4.jpg

Mohli bychom uvést nespočet důvodů, proč si vybrat právě Bambule. Rozhodli jsme se však vyzdvihnout ty nejvýraznější, jako je síla jejích nabídek a akcí, ztotožnění několika generací Čechů s tímto řetězcem a vedoucí postavení, které v zemi stále má. Pokud jste ještě nenavštívili žádnou prodejnu Bambule, máte ještě čas. Projděte si všechny uličky a vyberte si, co vás zaujme: od hraček přes hlavolamy až po sady tužek a vláken. Bambule se do své historie zapsala skvěle díky dobrému sortimentu výrobků a kvalitě a vřelosti personálu. Navštivte tento obchod a nebudete litovat.

 

- 3 min

Share
Bambule: Česká značka pro děti všech věkových kategorií

Seznam nezbytného vybavení pro kempování ve všech ročních obdobích

Nezáleží na tom, zda jste profesionál, nebo amatér. Pokud se vydáte na pěší túru, musíte mít u sebe několik věcí, které jsou nezbytné pro zajištění vašeho zdraví a bezpečnosti. Nesmí vám chybět mapa, kompas nebo GPS, i když existují i další doplňky, které jsou stejně důležité. Návštěva národních parků a poznávání místních ekosystémů patří k oblíbeným kratochvílím Čechů. Není nic lepšího než pobyt v přírodě, kde si odpočinete od pracovního stresu a načerpáte novou energii. V České republice je několik velkých obchodů, které prodávají kempingové vybavení za velmi dobré ceny. Pokud nemáte mnoho času, můžete je navštívit nebo si prohlédnout jejich webové stránky. Níže uvádíme seznam základního kempingového vybavení pro všechna roční období.

Stan

2.jpg

Stan musí být na vašem seznamu číslo jedna. Je to hlavní položka, pokud se chystáme kempovat, a stává se naším největším útočištěm v případě nouze nebo nepříznivého počasí. Existují různé typy stanů a výběr bude záviset na počtu osob. Můžete se rozhodnout pro jeden velký stan, ve kterém budou spát všichni turisté, nebo se rozdělit a vzít si více stanů. U společnosti 4Camping najdete stany až pro osm osob, jejichž cena se pohybuje od 8 400 do 25 000 USD. Vyznačují se odolností proti dešti a sněhu a obsahují skryté kapsy pro lepší skladování.

Svítilna nebo lucerna

3.jpg

Světlo bude během noci nepostradatelné, a to tím spíše v tak hustých lesích, jako jsou ty v České republice. Umožní vám sledovat vše kolem sebe a vy budete moci klidně a bezpečně spát beze strachu, že by vás mohl napadnout medvěd. Je několik aspektů, které byste měli vzít v úvahu: aby měla jasné světlo, aby vydržela nárazy a pády a aby měla dlouhou výdrž baterií. V Decathlonu najdete kombinace tří svítilen za 825 dolarů. Existují i sofistikovanější svítilny, které se prodávají až za 1 500 dolarů.

Cestovní batoh

4.jpg

Když se vydáte na túru, nesete s sebou spoustu zavazadel a kufr vám nebude stačit. Musíme si koupit turistický batoh, který je vhodný pro naši aktivitu a který nám umožní nosit vše v jednom vaku. V těchto dvou obchodech jsou batohy za 3 300 dolarů. Jedná se o batoh Osprey Skarab 18, který má celkový objem 18 litrů a mnoho přihrádek na zip, abyste mohli nosit vše potřebné. Je ideální na třídenní túru.

GPS hodinky

5.jpg

Pryč jsou doby mapy a kompasu a dnes mnoho turistů dává přednost nošení sportovních hodinek s GPS. Je to velmi důležité zařízení, abychom věděli, kde se nacházíme, a neměli nepříjemnosti, když podnikáme zpáteční cestu. V obchodech 4Camping nebo Decathlon je k dispozici celá řada hodinek s GPS v cenovém rozpětí od 3 500 do 12 700 dolarů.

Služba Sleva 365 vám přináší všechny katalogy slev oblíbených značek, díky kterým se kempování stane příjemným a levným zážitkem.

 

- 3 min

Share
Seznam nezbytného vybavení pro kempování ve všech ročních obdobích

5 levných nářadí, které musíte mít

Nářadí je základem, který musíme mít doma, abychom mohli napravit jakoukoliv nepředvídanou událost, která může nastat. Mít po ruce to, co potřebujeme, abychom byli připraveni, je nezbytné. Některé věci jsou základní a můžeme je mít v garáži pro případ nouze. Stačí jen drobná investice, abychom si toto nářadí pořídili a obešli se například bez instalatéra o víkendu. Musíte si sestavit dobře vybavený kufřík s nářadím, který bude obsahovat základní předměty. Nejde o to, abyste se stali odborníkem na kutilství, ale o to, abyste si pořídili základy, které vás dostanou z nejedné šlamastyky.

Šroubovák

2.jpg

Šroubovák je nástroj, který vás dostane z více než jednoho maléru. Mít ho připravený ve víceméně univerzální velikosti nebo vsadit na sadu šroubováků, která pokryje každou nepředvídanou možnost, může být to, co potřebujeme. Existují různé typy: plochý šroubovák, šroubovák Philips, šroubovák Torx, trubkový šroubovák, imbusový šroubovák. Ne všechny hlavy šroubů jsou stejné, a proto je nutné mít šroubovák, který padne nejlépe. V Hornbachu stojí 160 rovných izolovaných šroubováků - 0,6x3,5x100 mm 269,34 korun.

Klíč

3.jpg

Abyste neměli nepořádek ve velikostech klíčů, je nutné mít v základní výbavě klíč, který má nastavitelnou hlavu tak, aby pokaždé vyhovoval vašim potřebám. Rozdíl mezi tímto klíčem a pevnými klíči je ten, že je nastavitelný, díky čemuž ho můžete použít pro práci s nejrůznějšími rozměry. Ústí je lehce nakloněné vzhledem k ose rukojeti, což usnadňuje seřizování. V OBI stojí klíč Bahco 8071-200 mm 816,84 korun.

Kladivo

4.jpg

Kladivo je nezbytně nutné pro zavěšování obrazů nebo zatloukávání hřebíků do nábytku. Vyberte si takové, které má na druhém konci drápek pro vytahování hřebíků a gumovou rukojeť, protože lépe tlumí nárazy a snáze se drží. Kladivo slouží k nýtování, tesání, ražení, rovnání a dalším úkonům, které závisí na velikosti, materiálu nebo modelu. V nabídce společností Hecht a Baumax najdete kladiva za různé ceny. V nabídce jsou za 444,43 korun a další s větším výkonem za 1071,68 korun.

Svinovací metr

5.jpg

Svinovací metr ve vaší sadě nářadí nesmí chybět, je totiž nezbytný pro každou práci. Vždy budete potřebovat změřit místo, kam přibít hřebíky, udělat díry nebo slepit kusy, proto se doporučuje používat kovový, aby nedošlo k jeho poškození. V Mountfieldu najdete svinovací metr za 583 korun.

Vodováha

6.jpg

Rozlučte se s křivými obrazy a křivými poličkami. I když řada dnešních chytrých telefonů obsahuje funkci vodováhy, nic se nevyrovná spolehlivé bublinkové vodováze na celý život. Širší využití vodováhy zahrnuje řadu využití, například v tesařství, zednictví, kovářství, instalatérství a dokonce i při různých pracích v domácnosti. V UNI Hobby najdete širokou nabídku vodováh.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy vašich oblíbených obchodů v České republice, takže drobné opravy v domácnosti pro vás už nebudou žádným problémem.

 

- 3 min

Share
5 levných nářadí, které musíte mít
REKLAMA

Jak vybrat tu správnou televizi s nízkým rozpočtem

I když už dávno proběhlo mistrovství světa ve fotbale v Kataru, během kterého probíhaly větší slevy na nákup televizí, ještě máte čas a můžete si najít ideální bednu pro sebe. Je několik věcí, které byste měli vědět, abyste neplýtvali svými penězi a investovali do televizoru, aniž byste překračovali rozpočet. Nákup si musíte dobře naplánovat a myslet na budoucí investice. Doporučujeme nakupovat v prověřených obchodech v České republice, jako jsou Elektro Oáza, Comfor, Datart, CZC nebo Expert, protože v případě reklamace jakékoliv poruchy výrobku budete mít zajištěnou podporu pro případnou výměnu.

Rozlišení

2.jpg

Co se týče nákupu televizorů, nejzásadnějším prvkem je obrazovka a prvním důležitým faktorem je rozlišení. Vzhledem k tomu, že na trhu je více možností rozlišení, doporučujeme vám pořídit si televizi s rozlišením 4K nebo Ultra HD. Rozlišení obrazovky má 3840 x 2160 pixelů. Můžete si ovšem vybrat i televizi s rozlišením 8K, ale i přes rostoucí poptávku po ní nejsou k dispozici žádné významné zdroje 8K médií.

Velikost

3.jpg

Úhlopříčka obrazovky se měří od rohu k rohu, a čím větší obrazovka, tím je televize větší a tím větší vzdálenost budete potřebovat k pohodlnému sledování. Každá obrazovka s úhlopříčkou menší než 43 palců je moc malá na to, aby dokázala správně zobrazit rozlišení 4K tak, aby ho oko zvládlo zpracovat. Pokud máte doma dostatek místa a chcete ke sledování zápasů pozvat hodně lidí, je ideální televizor s úhlopříčkou alespoň 75 palců. Pokud plánujete, že bude mít v obýváku hlavní slovo, postačí vám nenápadnější obrazovka.

Technologie sledování

4.jpg

Nejlepší dostupnou technologií televizoru je OLED, což je zkratka pro organickou světelnou diodu. Tyto displeje využívají speciální sloučeniny k vytvoření ultratenkých obrazů, které se vyrábějí tiskem přímo na sklo. Díky tomu, že každý jednotlivý pixel je schopný produkovat vlastní světlo, odpadá u nich nutnost dodatečného podsvícení, čímž vznikají extrémně tenké displeje a nabízejí mimořádně vysokou úroveň kontrastu.

Herní funkce

5.jpg

Moderní herní konzole nabízejí pokročilé funkce a vyšší rozlišení a snímkovou frekvenci, proto je potřeba se ujistit, že vaše televize je kompatibilní s potřebnými funkcemi. Například pro většinu her v rozlišení 4K je HDMI 2.0 vyhovující, ale pokud chcete hrát v rozlišení 4K s vyšší snímkovou frekvencí nebo využívat funkce, jako je proměnlivá obnovovací frekvence nebo automatické režimy s nízkou latencí, budete potřebovat televizor s podporou HDMI 2.1.

Software

6.jpg

Televizory Samsung se spoléhají zejména na širší ekosystém produktů Samsung, který poskytuje integrovaný zážitek pro uživatele chytré domácnosti a mobilních zařízení. Naproti tomu jiné značky se budou spoléhat na software třetích stran, jako jsou Roku, Android, Google a Fire. Nejoblíbenější z nich je Roku TV, který najdete v různých televizorech, od levných až po prémiové modely. Platforma vyniká širokou nabídkou aplikací a uživatelsky přívětivým rozhraním.

Sleva 365 vám přináší všechny katalogy nejlepších obchodů se spotřebiči v České republice, abyste si mohli koupit vysněný televizor za nejlepší cenu.

 

- 3 min

Share
Jak vybrat tu správnou televizi s nízkým rozpočtem

Mango proti H&M. Která značka má nejlepší ceny?

V České republice najdete širokou nabídku obchodů s módou. Jsou zde však dva řetězce, které jsou v zemi nejoblíbenější díky své pestrosti sortimentu, akčním nabídkám a oblíbenosti mezi místními: Mango a H&M. Mají široký sortiment, dobré ceny a lákavé sezónní výprodeje. Někteří upřednostňují značky C&A a Takko.

I když si každý nakupující vybere konkrétní řetězec na základě svého vkusu nebo věrnosti, která značka má nejlepší ceny? Je totiž nesmírně důležité sledovat jejich denní a měsíční nabídky, abyste nepropásli žádnou příležitost a mohli si ceny porovnat.
Se změnou ročního období obnovujete svůj šatník a není lepší čas než právě teď využít slev a nabídek, které pro vás Mango a H&M připravují. Můžete si vybrat oblečení z nové kolekce nebo upřednostnit modely z poslední kolekce a získat tak větší slevy.

Mango

2.jpg

Mango nabízí široký sortiment zboží pro ženy, muže i děti a také předměty do domácnosti. Zákazníci mohou najít kabáty, bundy, svetry a svetříky, šaty a kombinézy, košile a topy, mikiny s kapucí, ložní prádlo, povlaky na polštáře, kalhoty, džíny, sukně, šortky, bikiny a plavky, sportovní oblečení, pyžama a noční košile , kuchyňské doplňky a spoustu dalšího. Aktuální nabídky a akce si můžete prohlédnout v kamenných nebo internetových obchodech Mango a ušetřit až 70 % na vybraném zboží. Kromě toho nabízí tento řetězec ještě outletovou sekci, kde najdete zboží za nejnižší ceny. Můžete využít celou řadu exkluzivních výhod tohoto obchodu. Přihlaste se k odběru newsletteru Mango a získejte 10% slevu na novou kolekci. Zaregistrujte se a začněte dostávat přizpůsobené propagační akce a novinky přímo na váš e-mail. Například právě teď máte k dispozici bundy se slevou 80 %. Je to opravdu výhodná koupě.

H&M

3.jpg

H&M prodává širokou škálu módních a designových kousků pro ženy, muže, teenagery, děti a miminka. Najdete zde obuv, sportovní oblečení, spodní prádlo, plavky, doplňky, jako jsou tašky a pásky, obleky, domácí potřeby a mnohé další. H&M je jedním z obchodů s módou s největším výběrem sortimentu. Řetězec nabízí možnost ušetřit peníze využitím speciálních akcí a slev na některé výrobky. Kromě toho existuje věrnostní program, díky kterému získáte přístup k zajímavým exkluzivním výhodám, pokud se stanete jeho členem. Získejte například 50% slevu na některé kusy z kolekce. Pokud si prohlédnete jejich webové stránky, najdete úžasné akce na vybrané modely. A co je ještě plus? Má sekci s doplňkovými úsporami, která vám usnadní nakupování. Máte přístup k exkluzivním slevám za platbu v hotovosti a můžete využívat nabídky, které jsou už pro tuto společnost charakteristické.

Sleva 365 vám přináší všechny slevové katalogy hlavních módních obchodů v České republice. Využijte příležitosti a prolistujte si každý z nich a hledejte ty nejlepší nabídky. Pokud začnete ovládat své výdaje, budete moci lépe vyrovnávat své finance a využívat sezónní slevy. Nenechte si ujít příležitost!

 

- 3 min

Share
Mango proti H&M. Která značka má nejlepší ceny?

Nejlevnější supermarkety v České republice

Velkou část našeho rozpočtu tvoří výdaje na nákup potravin. Znát slevy a akce, které právě nabízí, je dobrý způsob, jak ušetřit. V České republice je řada supermarketů, jejichž strategie je orientovaná na nabídky a které jsou tak pro vás ideální.

Lidl

2.jpg

Je považovaný za jeden z hlavních diskontních řetězců supermarketů. Najdete v něm široký výběr zboží a značek za nejlepší ceny. Najdete v něm jak pečivo a zákusky, tak svačinky, mléčné výrobky, čisticí prostředky a dokonce oblečení.

Zákazníci Lidlu si můžou stáhnout mobilní aplikaci Lidl Plus, ve které mají přístup ke svým kuponům a nabídkám a můžou využívat další slevy, které jsou pro ně dostupné každý týden. Podívejte se na jejich akční nabídky a slevy a ušetřete až 30 % na svém příštím nákupu.

Norma

3.jpg

Je to jeden z největších diskontních řetězců supermarketů v Evropě, ve kterém seženete vše od ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, uzenin, masa a mražených výrobků až po dětské zboží, osobní péči, kosmetiku a čisticí prostředky.

Norma zkrátka znamená výhodné nákupy. V jejích prodejnách najdete zboží se slevami až 50 %. Nezapomeňte se podívat na akční nabídky a sledujte promo kódy se slevovými kupony.

Coop Tip

4.jpg

Společnost Coop Tip je předním prodejcem ekologických výrobků, které prodává pod svými značkami Coop Oecoplan, Coop Naturaline, Coop Naturaplan a Max Havelaar. Je zároveň operátorem virtuálních mobilních telefonů v síti Orange pod svou značkou CoopMobile. Má též vlastní řadu cenově výhodných produktů s názvem Prix-Garantie.

Nabídky a akce jsou u Coop Tip nejvyhledávanějším zbožím. Využít můžete týdenní slevy ve výši až 50 %. K dispozici jsou i kupóny v hodnotě až 500 korun na další nákupy a máte možnost platit kreditními kartami.

CBA

5.jpg

Prodejny CBA nabízí široký sortiment zboží včetně hotových jídel, pečiva, nápojů, mléčných výrobků, mražených potravin, uzenin, konzerv, sladkostí, čerstvého ovoce a zeleniny, masa a dalších výrobků.

V jejich týdenním katalogu najdete aktuální novinky a speciální slevy. Přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste měli přehled o všech akcích obchodu. Požádejte o kartu CBA a získáte přístup k exkluzivním slevám každý týden, digitálním kupónům a odměnám.

Partner

6.jpg

Nabízí širokou škálu produktů, jako jsou oleje, kávy, čokolády, všechny druhy konzerv, vína, nápoje, nealkoholické nápoje, těstoviny, čerstvé řeznické výrobky, uzeniny, zeleninu a ovoce, a to různých značek.

Partner nabízí svým zákazníkům možnost ušetřit díky zajímavým slevám i nabídkám na množstevní nákupy. Kromě toho se můžete přihlášením k odběru jejich newsletteru nechat přes e-mail informovat o nejnovějších zprávách o slevách.

Bala

7.jpg

V Bala, stejně jako v ostatních diskontních supermarketech v České republice, najdete zajímavé slevy od 20 % do 80 % na vybrané produkty. Využijte všech výhod této sítě, aby váš rodinný rozpočet mohl jen a jen vzkvétat.

Sleva 365 vám přináší nejlepší a nejpestřejší katalogy slev z největších supermarketů v České republice. Využijte všech nabídek a akcí.

 

- 3 min

Share
Nejlevnější supermarkety v České republice

Výhodné kosmetické trháky: Levný způsob jak zlepšit svou make-up rutinu

Nemusíte utrácet hromadu peněz, abyste dosáhly dokonalé pleti. Postačí, když do své každodenní rutiny začleníte několik produktů, které často opomíjíme, protože nemáme čas věnovat se péči o pleť.

Pokud chcete vylepšit svoji kosmetickou rutinu, aniž byste ohrozily svůj rozpočet, vyzkoušejte produkty, které přinášíme níže. Díky nim bude vaše pleť vypadat mnohem mladistvěji a najdete je v těch nejlepších kosmetických obchodech v České republice.

Čisticí gely

2.jpg

Produkty na čištění obličeje jsou různorodé. Neexistuje žádný konkrétní produkt, který by přesně splnil všechny vlastnosti a vyhovoval různým typům pleti. Některé z nich můžou být přehnaně odmašťující a jiné zase silně kyselé nebo zásadité. Záleží na výběru krému podle vašeho typu pleti a je důležité, aby měl jemnou texturu, čímž zabráníte podráždění obličeje. Doporučuje se ho doplnit o hydratační pleťové tonikum.

V prodejnách Avon a Douglas najdete čisticí krémy už od 150 korun.

Opalovací krém

3.jpg

Nepřetržité vystavování se slunečním paprskům škodí zdravému stavu pokožky. Pokud pracujete někde na pláži a jste prakticky pořád venku, je používání kvalitního opalovacího krému klíčem k tomu, abyste se vyhnuli spálení.

Světlá pokožka je daleko citlivější, a to i na extrémní chlad. Používáním ochrany v zimě si udržíte obličej hydratovaný. Na trhu jsou opalovací krémy s různými faktory, opalovací krémy pro děti a dokonce i kompaktní opalovací krémy.

V obchodě Lush najdete všechny druhy opalovacích krémů za 258, 47 korun.

Micelární voda

4.jpg

Stačí namočit vatový tampónek a jemnými krouživými pohyby jím otřít obličej včetně očních víček a rtů. Po odstranění všech nečistot a make-upu opláchněte pleť teplou nebo studenou vodou.

Spláchnutí micelární vodou není nutné, i když se doporučuje, abyste tímto odstranili všechny zbývající nečistoty. Slouží též k tonizaci a hydrataci pleti.

Na Notinu najdete sady micelárních vod Garnier za 177 korun.

Balzám na rty

5.jpg

Balzám na rty je věrným přítelem vaší pleti a má všestranné využití. Můžete ho použít k úpravě make-upu, odstranění šminek nebo k dokonalému vzhledu obočí. Jak na to? Pokud balzám na rty vetřete do svého obočí, uvidíte, že obočí je zacelené a upravené. I když je jeho hlavní účinek spojený s nápravou a obnovou vysušených rtů způsobených vlivem slunce, větru nebo chladu.

V prodejnách Sephora najdete balzámy na rty za 110 korun.

Odličovací ubrousky

6.jpg

Jsou to naši nejlepší spojenci, když máme zrovna málo času. Používají se k rychlému odstranění make-upu, ale pouze povrchově, protože neodstraní 100 % jeho zbytků. K hloubkovému odlíčení bude nutný další přípravek.

Doporučujeme umýt si obličej velkým množstvím vody a mýdla, abyste se ujistily, že jste odstranily všechny nečistoty, a aplikovat pleťové tonikum a hydratační krém. V síti Rossmann najdete odličovací ubrousky za 70 korun.

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy se všemi nabídkami vašich oblíbených obchodů s kosmetikou v České republice.

 

- 3 min

Share
Výhodné kosmetické trháky: Levný způsob jak zlepšit svou make-up rutinu

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.