logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorJENA NÁBYTEK

Získejte nejnovější nabídky od JENA NÁBYTEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy JENA NÁBYTEK

JENA nábytek je česká společnost, která se specializuje na nábytek a bytové doplňky. V současné době provozuje společnost několik prodejních míst po celé republice.

Často kladené otázky o JENA NÁBYTEK

Jak ušetřit v JENA NÁBYTEK?

Zákazníci mohou se společností JENA nábytek ušetřit několika způsoby. JENA nábytek neustále dbá o to, aby zákazníci byli s jejími akcemi a slevovými nabídkami spokojeni. Můžete se kdykoliv podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti JENA nábytek, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách. Získáte tak přehled o těch největších slevových trhácích a výprodejích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v JENA NÁBYTEK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je JENA NÁBYTEK?

Společnost působí na trhu od roku 1999. Společnost začala po svém založení rychle expandovat. Dnes se společnost JENA nábytek stala jedním z předních českých prodejců kompletního sortimentu nábytku a bytových doplňků.

V kolik hodin otevírá JENA NÁBYTEK své dveře?

Pobočky JENA nabýtek jsou otevřeny většinou od pondělí do pátku od 9 do 16:30. V sobotu jsou většinou otevřeny od 9 do 16 a v neděli mají zavřeno.

Mohu nakupovat v JENA NÁBYTEK online?

Prohlédněte si webové stránky společnosti JENA nábytek a vytvořte si vlastní účet na jejím e-shopu. Díky účtu můžete plně využívat e-shop a získat přístup ke speciálním slevovým nabídkám. JENA také zákazníkům nabízí doručení zboží.

Jaké značky najdete v JENA NÁBYTEK?

JENA nábytek prodává a distribuuje velký výběr jak vlastních značek, tak i jiných výrobců.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti JENA NÁBYTEK v zemi?

JENA nábytek konkuruje primárně dalším podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenčními společnostmi najdeme například Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Asko, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

Kolik je v zemi JENA NÁBYTEK obchodů?

V České republice v současné době společnost operuje 100 poboček např. v Praze, Brně, Havířově, Frýdku-Místku a Jaroměři.

Kde najdu nejnovější katalog JENA NÁBYTEK?

Zákazníci společnosti JENA nábytek mohou využívat řadu exkluzivních výhod, které společnost nabízí. Můžete se přihlásit do mailing listu společnosti a získat tak exkluzivní přístup k nejnovějším slevovým nabídkám a akcím.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v JENA NÁBYTEK

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v JENA NÁBYTEK

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně JENA NÁBYTEK a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.