logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorJENA NÁBYTEK
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od JENA NÁBYTEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy JENA NÁBYTEK

JENA nábytek je česká společnost, která se specializuje na nábytek a bytové doplňky. V současné době provozuje společnost několik prodejních míst po celé republice.

Často kladené otázky o JENA NÁBYTEK

Co je JENA NÁBYTEK?
close

Společnost působí na trhu od roku 1999. Společnost začala po svém založení rychle expandovat. Dnes se společnost JENA nábytek stala jedním z předních českých prodejců kompletního sortimentu nábytku a bytových doplňků.

Jaké značky najdete v JENA NÁBYTEK?
close

JENA nábytek prodává a distribuuje velký výběr jak vlastních značek, tak i jiných výrobců.

Jak ušetřit v JENA NÁBYTEK?
close

Zákazníci mohou se společností JENA nábytek ušetřit několika způsoby. JENA nábytek neustále dbá o to, aby zákazníci byli s jejími akcemi a slevovými nabídkami spokojeni. Můžete se kdykoliv podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti JENA nábytek, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách. Získáte tak přehled o těch největších slevových trhácích a výprodejích.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti JENA NÁBYTEK v zemi?
close

JENA nábytek konkuruje primárně dalším podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenčními společnostmi najdeme například Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Asko, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

V kolik hodin otevírá JENA NÁBYTEK své dveře?
close

Pobočky JENA nabýtek jsou otevřeny většinou od pondělí do pátku od 9 do 16:30. V sobotu jsou většinou otevřeny od 9 do 16 a v neděli mají zavřeno.

Kolik je v zemi JENA NÁBYTEK obchodů?
close

V České republice v současné době společnost operuje 100 poboček např. v Praze, Brně, Havířově, Frýdku-Místku a Jaroměři.

Mohu nakupovat v JENA NÁBYTEK online?
close

Prohlédněte si webové stránky společnosti JENA nábytek a vytvořte si vlastní účet na jejím e-shopu. Díky účtu můžete plně využívat e-shop a získat přístup ke speciálním slevovým nabídkám. JENA také zákazníkům nabízí doručení zboží.

Kde najdu nejnovější katalog JENA NÁBYTEK?
close

Zákazníci společnosti JENA nábytek mohou využívat řadu exkluzivních výhod, které společnost nabízí. Můžete se přihlásit do mailing listu společnosti a získat tak exkluzivní přístup k nejnovějším slevovým nabídkám a akcím.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v JENA NÁBYTEK?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.