logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorNIKE
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od NIKE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy NIKE

Nike je mezinárodní společnost amerického původu zaměřená na výrobu a prodej oděvů a sportovního zboží. Sídlo společnosti Nike s dlouhou historií na trhu se nachází v Beavertonu ve státě Oregon v USA. Společnost Nike má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha zemích po celém světě.

Často kladené otázky o NIKE

Co je NIKE?
close

Společnost Nike byla založena v roce 1964 ve Spojených státech pod názvem "Blue Ribbons Sports" Philem Knightem a Billem Bowermanem. V následujících letech prošla značka silným procesem transformace a expanze až do roku 1971, kdy se oficiálně stala známou pod názvem Nike Inc. a dosáhla vysokého renomé na světovém trhu a dobyla trhy po celém světě.

V České republice přistála Nike v roce 1994 a od té doby se stala na českém trhu velmi populární.

Jaké značky najdete v NIKE?
close

Nike je celosvětovým výrobcem a lídrem v komercializaci sportovního oblečení, obuvi a doplňků, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jak ušetřit v NIKE?
close

Ušetřit peníze u společnosti Nike je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí, které zveřejňuje na svých oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také nejnovější nabídky a akce společnosti Nike. Zákazníci si také mohou stáhnout aplikaci Nike App, kde mohou využívat exkluzivní akce a výhody.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti NIKE v zemi?
close

Nike v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou Under Armour, Adidas, Reebok a další.

V kolik hodin otevírá NIKE své dveře?
close

Společnost Nike působí v České republice prostřednictvím přibližně 6 vlastních prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně. Své výrobky prodává také prostřednictvím široké sítě nezávislých prodejců.

Kolik je v zemi NIKE obchodů?
close

Prodejny Nike v České republice jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v NIKE online?
close

Nike má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Nike je sekce "Výprodej", kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog NIKE?
close

Zákazníci mohou u společnosti Nike využívat velkých výhod, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. Společnost Nike nabízí svým zákazníkům mezinárodní záruku značky s dlouhou historií na světovém trhu sportovního oblečení. Společnost Nike má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v NIKE?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.