logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorSPORTS DIRECT

Získejte nejnovější nabídky od SPORTS DIRECT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SPORTS DIRECT

Sports Direct je britský řetězec obchodů zaměřený na prodej sportovního oblečení a doplňků. Sídlo společnosti Sports Direct s bohatou historií na trhu se nachází v Shirebrooku ve Spojeném království. Společnost Sports Direct má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích po celém světě.

Často kladené otázky o SPORTS DIRECT

Jak ušetřit v SPORTS DIRECT?

Ušetřit peníze u společnosti Sports Direct je možné využitím nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Sports Direct nabízí studentské slevy. Přihlášením k odběru newsletteru a sledováním Sports Direct na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SPORTS DIRECT?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SPORTS DIRECT?

Společnost Sports Direct byla založena v roce 1982 ve Spojeném království Mikem Ashleym. Od svých počátků si společnost Sports Direct kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům sportovní oblečení a doplňky předních světových značek.

V následujících letech společnost Sports Direct prošla silnou expanzí svého podnikání s rozšířením o velké množství výrobků a otevřením obchodů nejen ve Spojeném království, ale i v mnoha dalších evropských zemích. V České republice přistál Sports Direct v roce 2016 a od té doby se stal obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá SPORTS DIRECT své dveře?

Prodejny Sports Direct v České republice mají otevřeno od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SPORTS DIRECT online?

Společnost Sports Direct má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Sports Direct se nachází sekce Outlet, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v SPORTS DIRECT?

Společnost Sports Direct prodává výrobky známých značek, jako jsou Airfic, Airwalk, Almond Street, Alpina, Adidas, Armani, Asics, Under Armour, Puma, Benetton, DC, Dunlop, EXG, Everlast, Gillette, Misfits, Musto, Zinc, Nike a další.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SPORTS DIRECT v zemi?

Sports Direct konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Intersport, 4F, Sportisimo a další.

Kolik je v zemi SPORTS DIRECT obchodů?

Společnost Sports Direct působí v České republice prostřednictvím 3 prodejen, které se nacházejí v Praze a Brně.

Kde najdu nejnovější katalog SPORTS DIRECT?

Zákazníci mohou v obchodě Sports Direct využívat velké výhody, když nakupují online a nechají si zboží doručit až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků přijímá společnost Sports Direct vrácení a výměnu zboží. Společnost Sports Direct má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v SPORTS DIRECT

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v SPORTS DIRECT

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Sport? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 10 Sport obchodů v Czech Republic včetně SPORTS DIRECT a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.