logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorSPORTISIMO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SPORTISIMO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SPORTISIMO

Sportisimo je česká síť prodejen zaměřená na prodej oblečení a sportovních potřeb. Sídlo společnosti Sportisimo s bohatou historií na trhu se nachází v Praze.

Často kladené otázky o SPORTISIMO

Co je SPORTISIMO?
close

Společnost Sportisimo byla založena v roce 1999 v České republice. Od počátku bylo cílem společnosti poskytovat svým zákazníkům sportovní oblečení a doplňky předních značek na trhu.

V následujících letech prošla společnost Sportisimo silným procesem obchodní expanze s rozšířením nabídky o velké množství výrobků a otevřením prodejen nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích.

Jaké značky najdete v SPORTISIMO?
close

Sportisimo prodává výrobky známých značek, jako jsou Adidas, Atomic, Alpine Pro, Alpina Sports, Aqua Marina, Arcore, Arena, Ares, Asics, Adidas, Atomic, Alpine Pro, Alpina Sports, Aqua Marina, Arcore, Arena, Ares, Asics, Azimut, Bergun, Bliz, Birki, Calvin Klein, Columbia, Disney, Diesel, DC, Craft, Garmin, Klimatex, Lacoste, La Siesta, Lamax, Lange, Salmiro, SH+, Shimano, Sigma, Venum, Victor, Vist, Volcom, Ziener, Zray, Zefal, Yonex a další.

Jak ušetřit v SPORTISIMO?
close

Ušetřit peníze u Sportisimo je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jeho oficiálních stránkách. Kromě toho se zákazníci mohou zapojit do Sportisimo Clubu a využívat skvělých slev a výhod.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SPORTISIMO v zemi?
close

Sportisimo konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Sports Direct, Decathlon, Intersport a další.

V kolik hodin otevírá SPORTISIMO své dveře?
close

Prodejny Sportisimo jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi SPORTISIMO obchodů?
close

Sportisimo působí v České republice prostřednictvím více než 100 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Liberci, Ostravě a Brně.

Mohu nakupovat v SPORTISIMO online?
close

Sportisimo má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. Na internetovém obchodě Sportisimo je sekce Nabídky, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog SPORTISIMO?
close

Zákazníci mohou v internetovém obchodě Sportisimo využívat velkých výhod při nákupu a obdržení svých výrobků domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků Sportisimo umožňuje vrácení a výměnu zboží. Prostřednictvím klubu Sportisimo mohou zákazníci získat přístup k exkluzivním výhodám. Sportisimo má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SPORTISIMO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.