logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorROCK POINT

Získejte nejnovější nabídky od ROCK POINT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ROCK POINT

Rock Point je česká síť prodejen zaměřená na prodej sportovního oblečení, obuvi a doplňků. Sídlo společnosti Rock Point s dlouholetou historií na trhu se nachází v Praze.

Často kladené otázky o ROCK POINT

Jak ušetřit v ROCK POINT?

Ušetřit peníze v Rock Point je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Rock Point. Prostřednictvím zákaznického klubu Rock Point mohou zákazníci získat exkluzivní slevy. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Rock Point na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ROCK POINT?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ROCK POINT?

Společnost Rock Point byla založena v roce 1994 v České republice. Od svých počátků si Rock Point klade za cíl poskytovat svým zákazníkům kvalitní sportovní oblečení a doplňky. V následujících letech zažila společnost Rock Point silný proces obchodní expanze, kdy přidala velké množství výrobků a otevřela prodejny nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích, například na Slovensku.

V kolik hodin otevírá ROCK POINT své dveře?

Prodejny Rock Point jsou otevřeny od pondělí do pátku od 10 do 20 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 18 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v ROCK POINT online?

Rock Point má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Rock Point se nachází sekce "Výprodej", kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v ROCK POINT?

Rock Point prodává výrobky známých značek, jako jsou 4Ever, 8BPlus, Abs, Att, Beale, Bell, Nike, Adidas, Columbia, Salomon, Puma, Brick, JetBoil, Skechers, Under Armour a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ROCK POINT v zemi?

Rock Point konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Outdoorline, 4Camping, Trisport a další.

Kolik je v zemi ROCK POINT obchodů?

Rock Point působí v České republice prostřednictvím více než 30 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Plzni, Brně-střed.

Kde najdu nejnovější katalog ROCK POINT?

Zákazníci mohou u společnosti Rock Point využívat velké výhody, protože nakupují online a dostávají výrobky domů. Společnost Rock Point má exkluzivní telefonní linku, na které poskytuje poradenství svým zákazníkům. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje společnost Rock Point jejich vrácení a výměnu. Prostřednictvím zákaznického klubu společnosti Rock Point mohou zákazníci získat přístup k exkluzivním výhodám.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ROCK POINT

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ROCK POINT

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Sport? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 10 Sport obchodů v Czech Republic včetně ROCK POINT a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.