logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorINTERSPORT

Získejte nejnovější nabídky od INTERSPORT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy INTERSPORT

Intersport je francouzský prodejce sportovního zboží se sídlem v Bernu ve Švýcarsku. Je zastoupen v 5800 pobočkách v 65 zemích. Společnost je součástí obchodní organizace Intersport International, největšího prodejce sportovního vybavení na světě.

Často kladené otázky o INTERSPORT

Jak ušetřit v INTERSPORT?

U Intersportu můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Výprodej na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Intersport, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v INTERSPORT?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je INTERSPORT?

Společnost Intersport byla založena v roce 1968 a na základě značky Intersport vznikla ze sdružení deseti národních nákupních středisek, která vytvořila mezinárodní organizaci kolem sportovního zboží.

V kolik hodin otevírá INTERSPORT své dveře?

Intersport má otevřeno od pondělí do pátku. Od pondělí do čtvrtka má otevřeno od 8:30 do 17:30. V pátek má otevřeno od 8:30 do 16:00.

Mohu nakupovat v INTERSPORT online?

Na internetových stránkách společnosti Intersport najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Jaké značky najdete v INTERSPORT?

Intersport nabízí kvalitní značky, jako jsou Adidas, New Balance, Puma, Converse, Under Armour, Salomon, Reebok, Vans, Crocs, Columbia, Asics, Fila a Rider a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti INTERSPORT v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Intersport patří Ur Fashion, DeeZee, A3 Sport a Stonewash.

Kolik je v zemi INTERSPORT obchodů?

Intersport má 5800 prodejen v 65 zemích.

Kde najdu nejnovější katalog INTERSPORT?

Pokud chcete u Intersportu získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jeho webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Intersport můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v INTERSPORT

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v INTERSPORT

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Sport? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 10 Sport obchodů v Czech Republic včetně INTERSPORT a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.