logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorDECATHLON
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DECATHLON

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DECATHLON

Decathlon je francouzský prodejce sportovního zboží a je největším prodejcem sportovního zboží na světě s více než 2080 prodejnami v 56 zemích. Společnost řídí výzkum, design, výrobu, logistiku a distribuci svých výrobků ve vlastní režii, spolupracuje s globálními dodavateli a prodává své vlastní značky přímo spotřebitelům.

Často kladené otázky o DECATHLON

Co je DECATHLON?
close

Společnost Decathlon založil v roce 1976 Michel Leclercq. Společnost Decathlon prodává své výrobky pod více než 20 značkami.

Jaké značky najdete v DECATHLON?
close

Společnost Decathlon navrhuje, vyrábí a prodává výrobky svých značek. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v DECATHLON?
close

V Decathlonu můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Výprodej na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Decathlon, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DECATHLON v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Decathlon patří Ur Fashion, DeeZee, Intersport, A3 Sport a Stonewash.

V kolik hodin otevírá DECATHLON své dveře?
close

Decathlon má otevřeno od pondělí do pátku od 10:00 do 15:00 hodin.

Kolik je v zemi DECATHLON obchodů?
close

Decathlon má 2080 prodejen v 56 zemích.

Mohu nakupovat v DECATHLON online?
close

Na internetových stránkách Decathlonu najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Kde najdu nejnovější katalog DECATHLON?
close

Pokud chcete u Decathlonu získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Decathlon můžete také sledovat na Facebooku, Instagramu, YouTube a Twitteru, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DECATHLON?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.