logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PEAL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PEAL

PEAL je česká společnost zaměřená na velkoobchodní distribuci potravin a spotřebního zboží. Sídlo společnosti PEAL s dlouholetou historií na trhu se nachází v Praze.

Často kladené otázky o PEAL

Jak ušetřit v PEAL?

Ušetřit peníze u společnosti PEAL je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Jako velkoobchodní prodejce najde zákazník u společnosti PEAL tu nejlepší cenu. Na sleva365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti PEAL. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti PEAL na sociálních sítích můžete mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PEAL?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je PEAL?

Společnost PEAL byla založena v roce 1991 v České republice společností Bidfood. Cílem společnosti PEAL byla od počátku její existence velkoobchodní distribuce širokého sortimentu potravinářských výrobků a výrobků hromadné spotřeby.

V následujících letech prošla společnost PEAL silným procesem obchodní expanze s rozšířením o velké množství výrobků. V roce 2000 společnost PEAL překročila hranice České republiky a otevřela na Slovensku, v roce 2010 pak učinila totéž v Maďarsku.

V kolik hodin otevírá PEAL své dveře?

Prodejny PEAL jsou otevřeny od pondělí do pátku od 6 do 19 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v PEAL online?

PEAL má exkluzivní internetový obchod pouze pro autorizované zákazníky. V internetovém obchodě PEAL najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v PEAL?

PEAL prodává výrobky známých značek, jako jsou Pepsi, Coca-Cola, Nestlé, Unilever, Danone, Kraft, Heinz, Ovocný Světozor, Milka, Orbit, Lay's a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PEAL v zemi?

PEAL konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Metro Cash & Carry, Ahold Delhaize, Tesco a další.

Kolik je v zemi PEAL obchodů?

Společnost PEAL působí v České republice prostřednictvím velkého distribučního centra, které se nachází v Praze. Registrovaní uživatelé si mohou výrobky objednat online a nechat si je doručit až domů.

Kde najdu nejnovější katalog PEAL?

Zákazníci mohou u společnosti PEAL využívat velkých výhod, když nakupují ve velkoobchodním internetovém obchodě a dostávají výrobky domů nebo si je vyzvedávají v nejbližší prodejně. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků společnost PEAL podporuje vrácení peněz. Tipy pro nakupování najdou zákazníci na oficiálních stránkách společnosti PEAL. Společnost PEAL má tým prodejců, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.