logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorMOBIL POHOTOVOST

Získejte nejnovější nabídky od MOBIL POHOTOVOST

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MOBIL POHOTOVOST

Mobil Pohotovost je česká společnost zaměřená na prodej mobilních telefonů a poskytování technického servisu mobilních telefonů. Společnost Mobil Pohotovost, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze.

Často kladené otázky o MOBIL POHOTOVOST

Jak ušetřit v MOBIL POHOTOVOST?

Ušetřit peníze u Mobil Pohotovost je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Mobil Pohotovost. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Mobil Pohotovost na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MOBIL POHOTOVOST?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MOBIL POHOTOVOST?

Společnost Mobil Pohotovost byla založena v roce 2002 v České republice. Od svých počátků si Mobil Pohotovost kladla za cíl dodávat svým zákazníkům širokou škálu mobilních telefonů předních značek na trhu a zároveň poskytovat profesionální technický servis. V následujících letech prošla společnost Mobil Pohotovost silnou obchodní expanzí s otevřením velkého počtu prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá MOBIL POHOTOVOST své dveře?

Prodejny Mobil Pohotovost jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v MOBIL POHOTOVOST online?

Mobil Pohotovost má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, nakoupit své výrobky a obdržet je až domů.

Jaké značky najdete v MOBIL POHOTOVOST?

Mobil Pohotovost prodává produkty známých značek, jako jsou Apple, Samsung, Xiaomi, Vivo, RealME, Motorola, Honor, Poco, TrueLife, TrueCam, Nice Boy, Lamax, JBL, Jabra, Fixed, Caliber, Bose, Huawei, Bang & Olufsen a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MOBIL POHOTOVOST v zemi?

Mobil Pohotovost konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například TechnologickáPomoc, SmartRepait, Gsmok a další.

Kolik je v zemi MOBIL POHOTOVOST obchodů?

Mobil Pohotovost působí v České republice prostřednictvím více než 60 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Moravské, Plzni, Perštýně.

Kde najdu nejnovější katalog MOBIL POHOTOVOST?

Zákazníci mohou u společnosti Mobil Pohotovost využívat skvělé výhody, protože mohou nakupovat online a dostávat své výrobky domů. V případě jakýchkoli potíží s některým ze svých výrobků přijímá Mobil Pohotovost vrácení a výměnu zboží. Společnost Mobil Pohotovost nabízí svým zákazníkům specializovaný technický servis. Zákazníci si mohou v Mobil Pohotovost vyměnit svá stará zařízení za nová. Mobil Pohotovost má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MOBIL POHOTOVOST

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MOBIL POHOTOVOST

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně MOBIL POHOTOVOST a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.