logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorMOBIL POHOTOVOST
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MOBIL POHOTOVOST

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MOBIL POHOTOVOST

Mobil Pohotovost je česká společnost zaměřená na prodej mobilních telefonů a poskytování technického servisu mobilních telefonů. Společnost Mobil Pohotovost, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze.

Často kladené otázky o MOBIL POHOTOVOST

Co je MOBIL POHOTOVOST?
close

Společnost Mobil Pohotovost byla založena v roce 2002 v České republice. Od svých počátků si Mobil Pohotovost kladla za cíl dodávat svým zákazníkům širokou škálu mobilních telefonů předních značek na trhu a zároveň poskytovat profesionální technický servis. V následujících letech prošla společnost Mobil Pohotovost silnou obchodní expanzí s otevřením velkého počtu prodejen po celé České republice.

Jaké značky najdete v MOBIL POHOTOVOST?
close

Mobil Pohotovost prodává produkty známých značek, jako jsou Apple, Samsung, Xiaomi, Vivo, RealME, Motorola, Honor, Poco, TrueLife, TrueCam, Nice Boy, Lamax, JBL, Jabra, Fixed, Caliber, Bose, Huawei, Bang & Olufsen a mnoho dalších.

Jak ušetřit v MOBIL POHOTOVOST?
close

Ušetřit peníze u Mobil Pohotovost je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Mobil Pohotovost. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Mobil Pohotovost na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MOBIL POHOTOVOST v zemi?
close

Mobil Pohotovost konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například TechnologickáPomoc, SmartRepait, Gsmok a další.

V kolik hodin otevírá MOBIL POHOTOVOST své dveře?
close

Prodejny Mobil Pohotovost jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi MOBIL POHOTOVOST obchodů?
close

Mobil Pohotovost působí v České republice prostřednictvím více než 60 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Moravské, Plzni, Perštýně.

Mohu nakupovat v MOBIL POHOTOVOST online?
close

Mobil Pohotovost má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, nakoupit své výrobky a obdržet je až domů.

Kde najdu nejnovější katalog MOBIL POHOTOVOST?
close

Zákazníci mohou u společnosti Mobil Pohotovost využívat skvělé výhody, protože mohou nakupovat online a dostávat své výrobky domů. V případě jakýchkoli potíží s některým ze svých výrobků přijímá Mobil Pohotovost vrácení a výměnu zboží. Společnost Mobil Pohotovost nabízí svým zákazníkům specializovaný technický servis. Zákazníci si mohou v Mobil Pohotovost vyměnit svá stará zařízení za nová. Mobil Pohotovost má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MOBIL POHOTOVOST?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.