logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorPLANEO ELEKTRO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PLANEO ELEKTRO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PLANEO ELEKTRO

Planeo Elecktro je česká síť prodejen zaměřená na prodej elektronických výrobků. Sídlo společnosti Planeo Elecktro s dlouholetou historií na trhu se nachází v Praze.

Často kladené otázky o PLANEO ELEKTRO

Co je PLANEO ELEKTRO?
close

Společnost Planeo Elecktro byla založena v roce 1999 v České republice. Od svých počátků si Planeo Elecktro klade za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku elektronických výrobků a příslušenství předních světových značek.

V následujících letech prošla společnost Planeo Elecktro silným procesem obchodní expanze s doplněním velkého množství produktů a otevřením prodejen po celé České republice.

Jaké značky najdete v PLANEO ELEKTRO?
close

Planeo Elecktro prodává produkty známých značek, jako jsou Apple, Samsung, LG, Lenovo, HP, Asus, Yenkee, Sensor, Philips, TCL, Xiaomi, Hisense, JBL, Panasonic, Sony Huawei, Fixed, Steel, Varta, Maxell, Buxton, Sharp, AB Cryptobox, Aiwa, Aligator, Beats, Belkin, Bowers & Wilkins, Fenda, Homatics, Honor, Jumax, Infinix, Inverto a mnoho dalších.

Jak ušetřit v PLANEO ELEKTRO?
close

Ušetřit peníze u Planeo Elecktro je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na sleva365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Planeo Elecktro . Prostřednictvím programu Planeo Elecktro + mohou zákazníci získat exkluzivní slevy.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PLANEO ELEKTRO v zemi?
close

Planeo Elecktro konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Mall.cz, Alza, Datart a další.

V kolik hodin otevírá PLANEO ELEKTRO své dveře?
close

Prodejny Planeo Elecktro jsou otevřeny od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin, v sobotu od 9 do 19 hodin a v neděli od 11 do 18 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi PLANEO ELEKTRO obchodů?
close

Planeo Elecktro je obchod s vysokým renomé na českém trhu. V současné době působí Planeo Elecktro v České republice prostřednictvím více než 100 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Plzni a Ostravě.

Mohu nakupovat v PLANEO ELEKTRO online?
close

Planeo Elecktro má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Planeo Elecktro najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Kde najdu nejnovější katalog PLANEO ELEKTRO?
close

Zákazníci mohou u společnosti Planeo Elecktro využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků společnost Planeo Elecktro podporuje vrácení a výměnu zboží. Zákazníci mohou sledovat svou objednávku v internetovém obchodě Planeo Elecktro . Prostřednictvím programu Planeo Elecktro + mohou zákazníci získat přístup k exkluzivním výhodám.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PLANEO ELEKTRO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.