logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorEURONICS
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od EURONICS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy EURONICS

Euronics je mezinárodní maloobchodní prodejce spotřební elektroniky. Společnost sídlí v nizozemském Amsterdamu a tvoří ji více než 11 000 nezávislých prodejců elektrospotřebičů v 37 zemích. V České republice Euronics provozuje více než 160 poboček.

Prostřednictvím svých poboček a internetových obchodů prodává široký sortiment elektroniky, od velkých domácích spotřebičů, jako jsou pračky a ledničky, až po menší elektroniku, jako jsou chytré telefony a tablety.

Často kladené otázky o EURONICS

Co je EURONICS?
close

Společnost Euronics International byla založena v roce 1990 jako aliance nezávislých prodejců elektrospotřebičů. Zakládající členové pocházeli z různých evropských zemí. V průběhu let společnost Euronics rozšířila svou působnost po celé Evropě, začlenila další prodejny a stala se jedním z největších prodejců elektroniky na kontinentu. Na český trh vstoupil Euronics v roce 1999 a v současné době provozuje více než 160 prodejen po celé zemi.

Jaké značky najdete v EURONICS?
close

Euronics nabízí mix mezinárodních a lokálních značek elektroniky, jako jsou Beko, Whirlpool, Electrolux, LG, Guzzanti, Hyundai, Snaige, Amica, Siemens, Gorenje, Fagor, Bosch, Gallet, Ardes, Severin, SAGE, Canon, Navitel, Sencor, Sony, Aligator, Xiaomi, Samsung a mnoho dalších.

Jak ušetřit v EURONICS?
close

Ušetřit peníze v Euronics je velmi snadné. Můžete využít úžasných nabídek na jejich webových stránkách a v prodejnách a ušetřit na všem, co potřebujete, nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru a dostávat jejich nejnovější nabídky do své e-mailové schránky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti EURONICS v zemi?
close

Euronics konkuruje dalším prodejcům elektroniky v České republice, jako jsou PLANEO Elektro, iWant, Berry, ETA a Comfor.

V kolik hodin otevírá EURONICS své dveře?
close

Pobočky Euronics jsou nezávislými prodejci, takže provozní dny a doba jsou pro každou prodejnu jiné. Více informací naleznete na https://www.euronics.cz/.

Kolik je v zemi EURONICS obchodů?
close

V České republice je více než 160 prodejen Euronics, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Více informací naleznete na https://www.euronics.cz/.

Mohu nakupovat v EURONICS online?
close

Euronics má online obchod, kde mohou zákazníci najít podrobné informace o produktech a porovnat ceny. Navštivte jejich webové stránky a využijte úžasné nabídky a doručovací služby.

Kde najdu nejnovější katalog EURONICS?
close

Společnost Euronics nabízí svým zákazníkům mnoho exkluzivních výhod, jako je záruka nejlepší ceny, doprava, instalace, ekologická likvidace, pojištění prodloužené záruky a pojištění náhodných škod. Sledujte společnost Euronics na sociálních sítích, abyste byli informováni o jejích nejnovějších nabídkách a akcích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v EURONICS?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.