logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DATART

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DATART

Datart je přední prodejce spotřební elektroniky. Nabízí široký výběr produktů a kvalitní služby. Nakupovat můžete online v e-shopu nebo v některé z jeho prodejen.

Často kladené otázky o DATART

Co je DATART?
close

Společnost Datart byla založena v roce 1990 a v roce 1992 otevřela svou první prodejnu.

Jaké značky najdete v DATART?
close

Apple, Samsung, LG, HP, Canon, Miele, Beko, Jura, Xiaomi, Oral-B a Phillips jsou některé z kvalitních značek, které najdete v Datartu.

Jak ušetřit v DATART?
close

V Datart u můžete ušetřit mnoha způsoby. Například můžete procházet sekci Akce na jeho webových stránkách, kde najdete slevy na nejrůznější produkty. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365 , kde najdete nejnovější katalogy Datart, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DATART v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Datart patří například Electroworld, CZC, Okay, Euronics a TS Bohemia.

V kolik hodin otevírá DATART své dveře?
close

Datart má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Kolik je v zemi DATART obchodů?
close

Datart má 104 prodejen po celé České republice.

Mohu nakupovat v DATART online?
close

Na internetových stránkách Datartu najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách najdete informace o doručení a také blogy a informační stránky.

Kde najdu nejnovější katalog DATART?
close

Pokud chcete u Datartu získávat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jeho webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili, jako jsou debetní a kreditní karty.

Datart můžete také sledovat na Facebooku, Instagramu, LinkedIn a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DATART?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.