logo

Získejte nejnovější nabídky od TESCO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TESCO

Tesco je britský supermarket se sídlem ve Welwyn Garden City v hrabství Hertfordshire. Společnost provozuje více než 4000 obchodů v Evropě, včetně více než 200 obchodů v České republice. Kromě toho má internetové stránky, prostřednictvím kterých mohou zákazníci nakupovat online a stahovat jejich katalogy a časopisy.

Prodávají široký sortiment výrobků, včetně potravin, domácích potřeb, elektroniky, oblečení a dalších.

Často kladené otázky o TESCO

Jak ušetřit v TESCO?

Tesco je obchod s nízkými cenami, takže při nákupu v něm vždy ušetříte. Ještě více peněz můžete ušetřit, když si na jejich webových stránkách prohlédnete jejich týdenní nabídky nebo si stáhnete kupony, které můžete použít v jejich obchodech nebo online.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TESCO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je TESCO?

Společnost Tesco vznikla v roce 1919, kdy si Jack Cohen otevřel malý obchod na tržnici Well Street Market v londýnské čtvrti Eastend. Na český trh vstoupila společnost v roce 1996, kdy koupila místní síť supermarketů K-Mart stores.

Společnost rychle expandovala a dnes je jedním z největších maloobchodních prodejců v České republice s více než 20% podílem na trhu.

V kolik hodin otevírá TESCO své dveře?

Otevírací doba obchodů Tesco v České republice se liší v závislosti na lokalitě. Většina obchodů je otevřena od pondělí do soboty od 8:00 do 22:00 hodin. V neděli je většina obchodů otevřena od 9:00 do 20:00.

Mohu nakupovat v TESCO online?

Můžete nakupovat přímo v internetovém obchodě Tesco a využívat exkluzivní nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky a exkluzivní výhody, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru.

Jaké značky najdete v TESCO?

Tesco nabízí širokou škálu značek. Najdete mezi nimi Tesco, Twinings, Coca-Cola, Brewdog, Tropicana, Pepsi, Starbucks, Monster, Fever-Tree, Costa, Tango, Taylors, Stella Artois, Absolut, Kit Kat, Belvita, Dunns River, Eat Natural, Ferrero, Kinder, Galaxy a Kind.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TESCO v zemi?

Hlavními konkurenty společnosti Tesco v České republice jsou Albert, Billa, Globus, Kaufland, Lidl a Penny Market.

Kolik je v zemi TESCO obchodů?

V České republice je více než 200 prodejen Tesco, takže supermarket Tesco vždy najdete ve své blízkosti. Navštivte stránky https://iTesco.cz/prodejny/ a najděte si nejbližší prodejnu.

Kde najdu nejnovější katalog TESCO?

Tesco nabízí uživatelům Clubcard mnoho výhod, jako jsou členské akce, slevové kupony, peněžní poukázky a speciální akce. Clubcard vám také umožňuje sbírat body za všechny vaše nákupy.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v TESCO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v TESCO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně TESCO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.