logo

Získejte nejnovější nabídky od GLOBUS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy GLOBUS

Globus je německý maloobchodní řetězec hypermarketů, obchodů pro kutily a obchodů s elektronikou. Společnost se sídlem v Sankt Wendelu provozuje více než 74 hypermarketů v Německu, České republice a Rusku. Jejich výrobky můžete zakoupit přímo v jejich provozovnách nebo si je objednat online.

Často kladené otázky o GLOBUS

Jak ušetřit v GLOBUS?

Ušetřit peníze v Globusu je velmi snadné. Můžete navštívit jejich webové stránky a prohlédnout si jejich týdenní katalogy s fantastickými nabídkami, zapojit se do jejich věrnostního programu a získat slevové kupóny z jejich webových stránek a letáků v obchodě.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v GLOBUS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je GLOBUS?

Počátky společnosti Globus sahají do roku 1828, kdy Franz Bruch otevřel v německém Sankt Wendelu obchod s potravinami pod svým jménem. Společnost se předávala z generace na generaci a vyvinula se z maloobchodu na velkoobchod.

V České republice působí Globus od roku 1996. V současné době u nás provozuje 16 prodejen.

V kolik hodin otevírá GLOBUS své dveře?

Většina poboček Globusu má otevřeno od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hodin. Otevírací doba se může mírně lišit v závislosti na lokalitě. Provozní dny a dobu jednotlivých prodejen si můžete ověřit na internetových stránkách Globus.

Mohu nakupovat v GLOBUS online?

V Globusu můžete nakupovat online prostřednictvím www.Globus.cz. Pro objednání je třeba vybrat pobočku, kde si objednávku vyzvednete, vybrat všechny položky, které chcete, a poté si zboží vyzvednout a zaplatit na vybraném místě.

Jaké značky najdete v GLOBUS?

Globus nabízí širokou škálu národních a mezinárodních značek, mezi něž patří například Coca-Cola, Nestlé, Unilever, Procter & Gamble, Heinz, Mars, Kellogg's, Danone, PepsiCo, Red Bull, L'Oréal, Johnson & Johnson, Colgate-Palmolive, Nivea a Corona.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti GLOBUS v zemi?

Globus konkuruje dalším řetězcům supermarketů v České republice, jako jsou Albert, Billa, Kaufland, Lidl, Tesco a Penny Market.

Kolik je v zemi GLOBUS obchodů?

Globus provozuje v České republice 16 poboček. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.**Globus**.cz/#!branch-selection.

Kde najdu nejnovější katalog GLOBUS?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Globus, je stáhnout si její aplikaci a zapojit se do věrnostního programu. Globus Bonus je program, který nabízí slevové kupóny a odměny registrovaným zákazníkům s Bonus kartou.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v GLOBUS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v GLOBUS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně GLOBUS a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.