logo

Získejte nejnovější nabídky od MAKRO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MAKRO

Makro je řetězec velkoobchodů patřící skupině METRO AG, německé společnosti, která provozuje velkoobchody v mnoha zemích světa. Prostřednictvím svých provozoven a internetového obchodu prodává potraviny a nápoje, domácí potřeby, elektroniku, spotřebiče, kancelářské potřeby a mnoho dalších výrobků

Často kladené otázky o MAKRO

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MAKRO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MAKRO?

Společnost Makro začala v roce 1968 s malým obchodem v Amsterdamu, který nabízel místní komunitě omezený, ale vysoce kvalitní výběr výrobků. Tento koncept se stal hitem a brzy začala společnost Makro otevírat franšízy po celé Evropě.

V České republice má Makro 15 poboček a online tržiště, kde mohou zákazníci nakupovat ze širokého katalogu více než 60 000 výrobků.

V kolik hodin otevírá MAKRO své dveře?

Prodejny Makro mají otevřeno každý den od 8:00 do 21:00 hodin. Stříbrní a zlatí zákazníci mají výhodu prodloužené otevírací doby, která jim umožňuje navštívit prodejny i mimo běžnou pracovní dobu.

Mohu nakupovat v MAKRO online?

Výrobky Makro můžete nakupovat přímo na jejich webových stránkách a využívat exkluzivní nabídky, doručovací služby, možnost Klikni a vyzvedni a úžasné nabídky pro ty, kteří se přihlásí k odběru newsletteru nebo si vytvoří účet.

Jaké značky najdete v MAKRO?

Makro nabízí vysoce kvalitní výrobky vlastních značek: METRO Chef, METRO Premium, METRO Professional, ARO, Fine Life, Rioba, Sommelier Select, Tarrington House a Sigma.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MAKRO v zemi?

Makro konkuruje dalším řetězcům supermarketů v České republice, jako jsou Globus, Billa, Kaufland, Lidl, Tesco a Penny Market.

Kolik je v zemi MAKRO obchodů?

V České republice se nachází 13 prodejen Makro. Tyto prodejny se obvykle nacházejí na okrajích měst. Navštivte https://www.makro.cz/prodejny a najděte si nejbližší pobočku.

Kde najdu nejnovější katalog MAKRO?

Jako zákazník společnosti Makro můžete využívat výhod karty Makro a získat nejlepší ceny při každém nákupu. Můžete se také přihlásit k odběru jejich newsletteru a sledovat je na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube, abyste získali jejich nejnovější nabídky a propagační akce.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MAKRO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MAKRO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně MAKRO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.