homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorKAUFLAND
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od KAUFLAND

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KAUFLAND

Kaufland je německý řetězec supermarketů patřící skupině Schwarz Gruppe se sídlem v Neckarsulmu v Německu. Řetězec v současné době provozuje více než 1 400 prodejen v 9 evropských zemích.

Často kladené otázky o KAUFLAND

Co je KAUFLAND?
Open

Příběh společnosti se začal psát v roce 1930, kdy Joseph Schwarz vstoupil jako akcionář do společnosti Südfrüchte Großhandlung Lidl & Co. Po druhé světové válce byla společnost opětovně registrována. Sídlo se přestěhovalo do Heilbronnu. Brzy poté, v roce 1984, byl otevřen první hypermarket Kaufland. Po úspěšných prvních letech prodeje začala společnost rychle expandovat a brzy se rozrostla napříč kontinentem. Dostala se tak i do České republiky.

Jaké značky najdete v KAUFLAND?
Open

Společnost prodává a distribuuje velký výběr špičkových značek, včetně Pepsi, Ariel, Dove, Milka, Nivea, Glade a dalších. Společnost Kaufland rovněž obchoduje s výrobky pod vlastní značkou: K-take it veggie, K-bio, Kuniboo a MyProject, atd.

Jak ušetřit v KAUFLAND?
Open

Společnost Kaufland nabízí svým zákazníkům řadu ikonických slevových nabídek. Neustále se snaží o to, aby byli zákazníci se slevovými akcemi spokojeni. Mrkněte se na nynější nabídku společnosti Kaufland na oficiálních webových stránkách. Slevy mohou dosáhnout až 40%, což se rozhodně vyplatí!

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KAUFLAND v zemi?
Open

Kaufland soupeří primárně s podobnými společnostmi operujícími v České republice. Najdeme mezi nimi společnosti jako Albert, Billa, Lidl, Tesco nebo Penny.

V kolik hodin otevírá KAUFLAND své dveře?
Open

Pobočky Kaufland jsou většinou otevřeny od 7 do 22 hodin od pondělí do neděle.

Kolik je v zemi KAUFLAND obchodů?
Open

V České republice Kaufland v současné době provozuje 20 prodejen v Brně, Jihlavě, Třebíči, Praze a Ostravě.

Mohu nakupovat v KAUFLAND online?
Open

Projděte si webové stránky Kaufland a vytvořte si účet v e-shopu. Díky účtu si budete moci nakupovat zboží online a získáte také přístup k řadě speciálních akcí a nabídek. Kaufland také nabízí bezplatné doručení vybraného zboží.

Kde najdu nejnovější katalog KAUFLAND?
Open

Zákazníci společnosti Kaufland mohou využít řady exkluzivních nabídek. Přihlašte se k odběru marketingových materiálů a nenechte si ujít žádnou slevovou akci. Všechny nabídky vám budou doručeny do emailové schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KAUFLAND?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.