REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od LIDL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy LIDL

Lidl je německý diskontní řetězec supermarketů, který provozuje více než 12 000 prodejen v Evropě, Spojených státech a Austrálii. Společnost je součástí skupiny Schwarz, jednoho z největších maloobchodních řetězců na světě.

Často kladené otázky o LIDL

Co je LIDL?
Open

Společnost Lidl založil Dieter Schwarz v roce 1973. První prodejna Lidl byla otevřena v německém Ludwigshafenu a společnost rychle expandovala do dalších měst v zemi. Díky svému zaměření na efektivitu a nízké ceny se společnost stala úspěšnou.

Na český trh vstoupil Lidl poprvé v roce 2003 a od té doby se stal jedním z předních obchodních řetězců v zemi.

Jaké značky najdete v LIDL?
Open

Lidl je oblíbenou volbou pro spotřebitele, kteří hledají kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Mezi jeho kvalitními značkami můžete najít Gerber, Blue Key, Atomic Tart, Galereux, Copper Compass, Coors, Budweiser, Country Crock, Land O Lakes, American Singles, Asiago, Atalanta, BelGioioso, Carr Valley Cheese, Daisy, Chobani, Dove a mnoho dalších.

Jak ušetřit v LIDL?
Open

Lidl je známý svými nízkými cenami, takže při nákupu u něj vždy ušetříte. Můžete si také prohlédnout jejich týdenní slevové akce, získat jejich slevové kupóny a nakoupit vlastní značku Lidl za neuvěřitelné ceny. Pokud nakupujete v kamenném obchodě, nezapomeňte si vzít vlastní tašku, abyste ušetřili a pomohli chránit životní prostředí.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti LIDL v zemi?
Open

Hlavními konkurenty společnosti Lidl v České republice jsou Albert, Billa, Globus, Kaufland, Tesco a Penny Market.

V kolik hodin otevírá LIDL své dveře?
Open

Obecně jsou prodejny Lidl v České republice otevřeny od 7:00 nebo 8:00 ráno do 20:00 nebo 21:00, od pondělí do soboty. Pro více informací navštivte webové stránky společnosti Lidl nebo kontaktujte přímo prodejnu.

Kolik je v zemi LIDL obchodů?
Open

V České republice je více než 300 prodejen Lidl, takže vždy budete mít nějakou poblíž. Nejbližší prodejnu najdete na https://www.lidl.cz/?tab=Online.

Mohu nakupovat v LIDL online?
Open

Nakupujte přímo v internetovém obchodě Lidl a využívejte dopravu zdarma na vybrané objednávky, úžasné nabídky a speciální slevy, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru.

Kde najdu nejnovější katalog LIDL?
Open

Stáhněte si aplikaci Lidl a získejte exkluzivní nabídky a slevy a také digitální verzi jejich týdenního katalogu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v LIDL?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.