logo

Získejte nejnovější nabídky od HRUŠKA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HRUŠKA

Hruška je český řetězec supermarketů se sídlem v Olomouci. Společnost provozuje více než 500 provozoven po celé republice, včetně franšíz. Hruška nabízí týdenní katalogy a prostřednictvím svých provozoven prodává široký sortiment výrobků. Společnost neprovozuje internetový obchod.

Často kladené otázky o HRUŠKA

Jak ušetřit v HRUŠKA?

Ušetřit peníze v Hrušce je velmi snadné. V jejich týdenních katalozích najdete úžasné nabídky a přihlášením k odběru newsletteru získáte nejnovější informace o slevách, soutěžích a akcích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HRUŠKA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je HRUŠKA?

Hruška je česká společnost založená v roce 2000. Společnost rychle expandovala a otevřela mnoho prodejen v různých částech České republiky. Supermarkety Hruška si získaly oblibu mezi nakupujícími pro své kvalitní výrobky, konkurenceschopné ceny a vynikající zákaznický servis.

Dnes Hruška provozuje více než 500 prodejen po celé České republice a je jedním z největších maloobchodních řetězců v zemi.

V kolik hodin otevírá HRUŠKA své dveře?

Otevírací doba se v jednotlivých prodejnách liší. Informace o nejbližší prodejně získáte na https://www.mojehruska.cz/prodejny

Mohu nakupovat v HRUŠKA online?

Společnost Hruška neprovozuje internetový obchod. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout jejich katalogy, zúčastnit se soutěží, najít nejbližší prodejnu a přihlásit se k odběru newsletteru, abyste do své schránky dostali nejnovější zprávy.

Hruška také nabízí systém Nákupní lístek, který vám umožní vybrat si vše, co potřebujete nakoupit, prostřednictvím jejich webových stránek a automaticky vytvoří nákupní seznam.

Jaké značky najdete v HRUŠKA?

Hruška nabízí širokou škálu značek, mezi které patří například Sedlčany, Olma, Ryze, Rama, Kunin, Amylon, Bonduelle, Pedigree, Vitana, Pepsico, Mattoni, Opavia, Emco, Poex, Havlík, Bersi, Nivea, Schauma, Carin, Denim, Rex, Lena, Duck, Velvet a další.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HRUŠKA v zemi?

Hlavními konkurenty Hrušky v České republice jsou Albert, Globus, Kaufland, Lidl, Tesco a Enapo.

Kolik je v zemi HRUŠKA obchodů?

Hruška provozuje v České republice 536 prodejen, takže vždy najdete prodejnu ve svém okolí. Nejbližší provozovnu najdete na https://www.mojehruska.cz/prodejny

Kde najdu nejnovější katalog HRUŠKA?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u Hrušky, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete je také sledovat na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich novinkách a týdenních nabídkách.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v HRUŠKA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v HRUŠKA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně HRUŠKA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.