logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorTAMDA FOODS
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od TAMDA FOODS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TAMDA FOODS

Společnost Tamda Foods byla založena s cílem přinést na velký evropský trh hodnotu vietnamských a asijských výrobků. Společnost se setkává s velkým množstvím zboží pro supermarkety, prodejny potravin Vietnamců a místních obyvatel na celém území České republiky.

Často kladené otázky o TAMDA FOODS

Co je TAMDA FOODS?
close

Společnost Tamda Foods oficiálně otevřela první velkoobchodní a maloobchodní supermarket v roce 2011 v Praze. V současné době je Tamda Foods známá jako spolehlivá adresa, dobře zainvestovaná vietnamská firma s velkým potenciálem.

Jaké značky najdete v TAMDA FOODS?
close

Nestlé, Linteo, Ölz, Unilever, Emco, Kofola, Kotányi, Vitar, Pepsi a Ferrero jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete v Tamda Foods.

Jak ušetřit v TAMDA FOODS?
close

V Tamda Foods můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Akce na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit Sleva365, kde najdete nejnovější katalogy Tamda Foods, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TAMDA FOODS v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Tamda Foods patří společnosti Billa, Iceland, Albert, Ratio a Tesco.

V kolik hodin otevírá TAMDA FOODS své dveře?
close

Tamda Foods má otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 21:00 hodin.

Kolik je v zemi TAMDA FOODS obchodů?
close

Tamda Foods má v České republice tři supermarkety, které se nacházejí v Praze, Brně a Ústí nad Labem.

Mohu nakupovat v TAMDA FOODS online?
close

Na webových stránkách Tamda Foods najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na stránkách jsou také k dispozici akční nabídky, novinky a zákaznické kartičky.

Kde najdu nejnovější katalog TAMDA FOODS?
close

Pokud chcete u Tamda Foods získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Tamda Foods můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TAMDA FOODS?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.