logo

Získejte nejnovější nabídky od BILLA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BILLA

BILLA je rakouský řetězec supermarketů se silným zastoupením v zemi. Sídlo společnosti BILLA, která má dlouhou historii na trhu, se nachází ve městě Wiener Neudorf v Dolním Rakousku. BILLA má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích.

Často kladené otázky o BILLA

Jak ušetřit v BILLA?

Ušetřit peníze u společnosti BILLA je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 vám přinášíme všechny nabídky a akce, které pro vás BILLA v BILLA má. Kromě toho BILLA každý týden vydává katalogy a brožury se skvělými nabídkami.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BILLA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BILLA?

Společnost BILLA byla založena v 50. letech 20. století otevřením první prodejny v Rakousku. Od svých počátků si společnost BILLA kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment potravin a výrobků hromadné spotřeby.

V následujících desetiletích prošla společnost BILLA silným expanzním procesem s otevřením velkého počtu prodejen po celé zemi i v zahraničí, například v České republice. BILLA je vlastněna skupinou REWE.

V České republice přistála BILLA v roce 1991 otevřením své první prodejny v Brně a od té doby se stala velmi oblíbeným řetězcem supermarketů na českém trhu.

V kolik hodin otevírá BILLA své dveře?

Prodejny BILLA v České republice jsou otevřeny od pondělí do soboty od 7 do 23 hodin a v neděli od 8 do 23 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v BILLA online?

BILLA má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě BILLA najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v BILLA?

BILLA prodává výrobky pod svými vlastními značkami a také výrobky známých značek, jako jsou Orion, Nescafé, Kit-Kat, Danone, Coca-Cola, Lay's, Pepsi, Maggi, Felixx, Impact, Margot, Studentská, Thomy, Purina, Modulen, Granko a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BILLA v zemi?

BILLA konkuruje v České republice dalším řetězcům supermarketů, jako jsou například Albert, OBI, Kaufland a další.

Kolik je v zemi BILLA obchodů?

Společnost BILLA působí v České republice prostřednictvím více než 250 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně. BILLA má také exkluzivní internetový obchod.

Kde najdu nejnovější katalog BILLA?

Zákazníci mohou u společnosti BILLA využívat skvělých výhod, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. BILLA prodává široký sortiment vysoce kvalitních výrobků vlastní značky. Společnost BILLA se silně angažuje v péči o životní prostředí, a proto se řídí udržitelnými postupy.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BILLA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BILLA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně BILLA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.