logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PENNY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PENNY

PENNY je řetězec diskontních supermarketů se sídlem v Kolíně nad Rýnem v Německu. V současné době provozuje více než 3 500 prodejen po celé Evropě a zaměstnává více než 40 000 lidí po celém světě.

Často kladené otázky o PENNY

Co je PENNY?
close

Historie společnosti PENNY se začala psát 17. května 1973, kdy skupina Leibbrand Group otevřela první PENNY Market v centru města Limburg an der Lahn. Úspěch tohoto obchodu přiměl majitele brzy poté k otevření dalších prodejen pod touto značkou. Netrvalo dlouho a PENNY se rozrostl v rychle rostoucí diskontní řetězec. Společnost PENNY vstoupila na trh v Čechách před více než 20 lety, v roce 1997. Od svých počátků se PENNY dokázal vyšvihnout mezi přední evropské diskonty s potravinami.

Jaké značky najdete v PENNY?
close

PENNY prodává a distribuuje výběr vlastních privátních značek i dalších známých značek. Mezi ně patří například My Bio, Boni, Bon Natura, PENNY, Tanja, Wippy a Naturalia a mnoho dalších.

Jak ušetřit v PENNY?
close

Zákazníci mohou u společnosti PENNY ušetřit více způsobů. Společnost PENNY neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti PENNY, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc můžete na vybrané zboží ušetřit až 50 %.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PENNY v zemi?
close

PENNY většinou konkuruje dalším podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými PENNY soupeří, patří například Action, Kotva, Obchodní, Prior a DESIRRED.

V kolik hodin otevírá PENNY své dveře?
close

Některé pobočky PENNY jsou k dispozici od pondělí do neděle od 7 do 20 hod.

Kolik je v zemi PENNY obchodů?
close

V České republice má PENNY v současné době 448 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Jemnici, Budějovicích, Praze a Ostravě.

Mohu nakupovat v PENNY online?
close

Prohlédněte si webové stránky PENNY a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty.

Kde najdu nejnovější katalog PENNY?
close

Zákazníci PENNY mohou v tomto obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti PENNY a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky obchodu PENNY doručené přímo do své e-mailové schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PENNY?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.