logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od JIP

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy JIP

Jip je český maloobchodní a velkoobchodní prodejce potravin, nápojů a potřeb pro domácnost. Společnost se sídlem v Hořovicích provozuje 25 maloobchodních prodejen po celé České republice. Nabízí týdenní katalogy a prostřednictvím svých provozoven prodává potraviny, nápoje, čisticí prostředky a mnoho dalších produktů.

Často kladené otázky o JIP

Jak ušetřit v JIP?

V Jipu můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a podívat se na jejich týdenní katalogy, kde najdete nejnovější nabídky, a přihlásit se k odběru jejich newsletteru, abyste do své e-mailové schránky dostali exkluzivní novinky a slevy.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v JIP?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je JIP?

Společnost Jip začala budovat vlastní síť diskontních prodejen po celé České republice v roce 1996. Dnes má po celé republice více než 25 provozoven. Pobočky najdete v Bílině, Chomutově, Františkových Lázních, Praze, Harrachově, Žluticích a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá JIP své dveře?

Dny a provozní doba se u jednotlivých prodejen Jip liší. Většina z nich otevírá každý den brzy ráno a zavírá kolem 18:00 nebo 19:00 hodin. Jejich pracovní dobu si můžete ověřit na jejich webových stránkách.

Mohu nakupovat v JIP online?

Společnost Jip neprovozuje žádný internetový obchod. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout nejnovější nabídky a najít všechny jejich katalogy, letáky a časopisy.

Jaké značky najdete v JIP?

Společnost Jip nabízí širokou škálu kvalitních značek, mezi něž patří například Tatranky, Merci, Foscaro, Okurka, Braník, Lagris, McCain, Farm Fries, Misa, Imperium, Kaiserka, Emmentaier, Maggi, Hamé, Omega, Spak Gourmet, Nutella, Orbit a M&M's a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti JIP v zemi?

Jip konkuruje dalším velkoobchodům a maloobchodům v potravinářském průmyslu, jako jsou Tesco, Lidl, Makro, Albert a Globus.

Kolik je v zemi JIP obchodů?

Jip v současné době provozuje v České republice 25 maloobchodních prodejen. Nejbližší pobočku najdete na http://www.jip-potraviny.cz/maloobchodni-prodejny.

Kde najdu nejnovější katalog JIP?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Jip, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete také sledovat společnost Jip na sociálních sítích, abyste byli informováni o nejnovějších novinkách a nabídkách.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.