logo

Získejte nejnovější nabídky od EUROPARK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy EUROPARK

Europark je české nákupní centrum. Europark má dlouhou historii na trhu a jeho sídlo se nachází v Praze.

Často kladené otázky o EUROPARK

Jak ušetřit v EUROPARK?

Ušetřit peníze v Europarku je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních webových stránkách. Jednotlivé prodejny, které Europark hostí, mají většinou svůj internetový obchod, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Europark. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Europarku na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v EUROPARK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je EUROPARK?

Europark byl založen v roce 2002 v České republice. Od svých počátků si Europark kladl za cíl stát se předním nákupním centrem v Praze. V následujících letech prošel Europark silným procesem obchodní expanze, v jehož rámci přibylo velké množství obchodů a došlo k modernizaci jeho budovy. V roce 2008 Europark rozšířil své nákupní centrum o další metry čtvereční, aby svým zákazníkům poskytl příjemnější zážitek z nakupování.

V kolik hodin otevírá EUROPARK své dveře?

Europark je otevřen od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Mohu nakupovat v EUROPARK online?

Europark nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěných v obchodním centru.

Jaké značky najdete v EUROPARK?

V Europarku najdete prodejny známých značek jako Sportisimo, Bambule, Globus, C&A, CCC, H&M, Pepco, Datart, Fortuna, Bushman, E.L., Blažek, Allianz, Tescoma, Notino, Orion, UNCS, Valmont Glo Café, Pirátský dětský svět a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti EUROPARK v zemi?

Europark konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou Atrium Flora, Palladium, Galerie Butovice a mnoho dalších.

Kolik je v zemi EUROPARK obchodů?

Europark působí v České republice prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog EUROPARK?

Zákazníci mohou v Europarku využívat velké výhody při nakupování v různých obchodech v nákupním centru. Europark pro své zákazníky často pořádá exkluzivní akce. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků přijímají obchody, v nichž Europark sídlí, vrácení a výměnu zboží. Europark nabízí širokou škálu zábavních aktivit. Zákazníci mají v Europarku k dispozici bezplatné parkování. Kromě toho se Europark silně angažuje v péči o životní prostředí, a proto přijímá zásady trvale udržitelného rozvoje. Europark má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v EUROPARK

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v EUROPARK

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nákupní portály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 5 Nákupní portály obchodů v Czech Republic včetně EUROPARK a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.