logo

Získejte nejnovější nabídky od KASA.CZ

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KASA.CZ

Kasa.cz je český internetový obchod zaměřený na prodej domácích spotřebičů a elektroniky. Kasa.cz má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze. Kasa.cz prodává své výrobky v České republice výhradně prostřednictvím svého internetového obchodu.

Často kladené otázky o KASA.CZ

Jak ušetřit v KASA.CZ?

Ušetřit peníze na Kasa.cz je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Kasa.cz. Kromě toho Kasa.cz často uvádí skvělé akce a sezónní nabídky. Kasa.cz nabízí svým zákazníkům možnost platby na splátky. Kromě toho Kasa.cz často zveřejňuje slevové kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KASA.CZ?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KASA.CZ?

Společnost Kasa.cz byla založena v roce 1999 v České republice. V roce 2000 Kasa.cz otevřela svůj první fyzický obchod v Praze pod názvem Kasahouse. Od svých počátků si Kasa.cz kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment domácích spotřebičů a elektroniky předních značek na trhu.

V následujících letech Kasa.cz prošla silnou expanzí, kdy otevírala nové prodejny nejen v České republice, ale i v dalších zemích, jako je Německo a Polsko. V roce 2011 začala Kasa.cz prodávat výhradně online.

V kolik hodin otevírá KASA.CZ své dveře?

Kasa.cz nemá v České republice fyzickou prodejnu.

Mohu nakupovat v KASA.CZ online?

Kasa.cz má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit své výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Kasa.cz najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v KASA.CZ?

Kasa.cz prodává výrobky známých značek jako AEG, Beko, Bosch, Candy, ETA, Electrolux, Gorenje, Godess, Haier, Hoover, Indesit, LG, Philco, Samsung, Siemens, Whirlpool, Finlux, Hisense, Hyundai, JVC, Sencor, Sony, TCL, Tesla Smart, Vivax, Philips, Panasonic, Loewe, Orava, GoGEN a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KASA.CZ v zemi?

Kasa.cz konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Electro World, Datart, Alza.cz a další.

Kolik je v zemi KASA.CZ obchodů?

Kasa.cz nemá v České republice fyzickou prodejnu. Zákazníci však mohou navštívit internetový obchod Kasa.cz a zakoupit si produkty tam.

Kde najdu nejnovější katalog KASA.CZ?

Zákazníci mohou na Kasa.cz využívat velké výhody, protože nakupují online a dostávají své výrobky až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Kasa.cz jejich vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností Kasa.cz se vztahuje záruka od výrobce.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KASA.CZ

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KASA.CZ

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nákupní portály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 5 Nákupní portály obchodů v Czech Republic včetně KASA.CZ a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.