logo

Získejte nejnovější nabídky od MALL.CZ

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MALL.CZ

Mall.cz je český internetový obchod zaměřený na prodej domácích spotřebičů, elektroniky, oblečení a módních doplňků. Mall.cz má dlouholetou tradici na českém trhu. Sídlo společnosti najdeme v Praze. V České republice prodává Mall.cz své produkty výhradně prostřednictvím svého e-shopu.

Často kladené otázky o MALL.CZ

Jak ušetřit v MALL.CZ?

Ušetřit při nákupu na Mall.cz je velice snadné, pokud využijete slevových nabídek vždy dostupných na oficiálních webových stránkách. Mall.cz často přichází i se sezónní nabídkou slevových akcí. Rozhodně se vyplatí akce sledovat.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MALL.CZ?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MALL.CZ?

Společnost Mall.cz byla založena v roce 2000 v České republice. Od svých počátků si firma Mall.cz kladla za cíl stát se předním prodejcem elektroniky na českém trhu. V následujících letech prošla společnost Mall.cz v návaznosti na proměnu a rozvoj internetu expanzí, kdy zaujala velice silnou pozici na českém trhu. V současné době působí Mall.cz primárně v České republice, kde prodává své zboží primárně skrze svůj e-shop.

V kolik hodin otevírá MALL.CZ své dveře?

Mall.cz nemá v České republice kamennou prodejnu.

Mohu nakupovat v MALL.CZ online?

Mall.cz nabízí exkluzivní e-shop, kde zákazníci mohou porovnávat ceny produktů, zakoupit si potřebné produkty a nechat si je doručit až domů. V e-shopu Mall.cz najdou zákazníci široký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v MALL.CZ?

Mall.cz nabízí produkty známých značek jako Samsung, Xiaomi, Apple, Infinix, Evolveo, Adart, Alikatel, Aligator, Alum online, ASUS, Auto-T, CAT, Caterpillar, Honor, Honeywell, FujiFilm, E-print, Forcell, Gigaset, Google, Kenxinda, Leef atd.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MALL.CZ v zemi?

Mall.cz nemá v České republice kamennou prodejnu.

Kolik je v zemi MALL.CZ obchodů?

Mall.cz nemá v České republice kamennou prodejnu. Zákazníci však mohou navštívit e-shop Mall.cz a zakoupit si nabízené produkty elektronickou cestou

Kde najdu nejnovější katalog MALL.CZ?

Zákazníci mohou na Mall.cz využívat řadu výhodných nabídek s možností doručení objednávky až domů. V případě, že nebudete s produkty plně spokojeni, nabízí Mall.cz výměnu zboží či vrácení peněz do 14 dní od nákupu. Mall.cz prodává nejrůznější produkty řady světových značek. Společnost také často nabízí dárkové kartičky a exkluzivní benefity pro zákazníky v rámci věrnostního klubu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MALL.CZ

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MALL.CZ

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nákupní portály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 5 Nákupní portály obchodů v Czech Republic včetně MALL.CZ a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.