logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PET CENTER

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PET CENTER

Pet Center je český řetězec prodejen zaměřený na prodej výrobků pro domácí zvířata. Pet Center má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze

Často kladené otázky o PET CENTER

Co je PET CENTER?
close

Společnost Pet Center byla založena v roce 2000 otevřením první prodejny v Průhonicích v České republice. Od svých počátků si Pet Center klade za cíl poskytovat svým zákazníkům výrobky pro domácí zvířata té nejvyšší kvality a rozmanitosti. V následujících letech prošla společnost Pet Center silným expanzním procesem, který vedl k tomu, že se stala lídrem v České republice v prodeji produktů pro domácí zvířata.

Jaké značky najdete v PET CENTER?
close

Pet Center prodává výrobky známých značek, jako jsou Acana, Atman, Avicentra, Beyond, Belts, Beaphar, Beca, Barney's, Calibra, Czech Dog, Biorb, Biokat's, Cat-gato, N&D, P.L.A.Y, Natureca, Nutrin, Orlux, Purina a mnoho dalších.

Jak ušetřit v PET CENTER?
close

Ušetřit peníze v Pet Center je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Pet Center. Kromě toho Pet Center často uvádí sezónní speciální nabídky a akce. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Pet Center na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PET CENTER v zemi?
close

Pet Center konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Super Zoo, Juko, Happy Zoo a další

V kolik hodin otevírá PET CENTER své dveře?
close

Prodejny Pet Center jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9 do 22 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi PET CENTER obchodů?
close

Pet Center působí v České republice prostřednictvím více než 40 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Českých Budějovicích, Petrské či na Starém Městě.

Mohu nakupovat v PET CENTER online?
close

Pet Center má také exkluzivní internetový obchod. Na internetovém obchodě Pet Center je sekce „Nabídky“, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog PET CENTER?
close

Zákazníci mohou v Pet Center využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje Pet Center vrácení a výměnu zboží. Pet Center nabízí lékařský servis pro domácí zvířata. Pet Center má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PET CENTER?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.