logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ZVĚROKRUH

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ZVĚROKRUH

Zvěrokruh je český řetězec prodejen zaměřený na prodej krmiv a výrobků pro domácí zvířata. Sídlo společnosti Zvěrokruh, která má za sebou dlouholetou tradici na trhu, se nachází v Havířově.

Často kladené otázky o ZVĚROKRUH

Jak ušetřit v ZVĚROKRUH?

Ušetřit peníze ve Zvěrokruhu je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce, které zveřejňují na svých oficiálních webových stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce na Zvěrokruhu. Pokud se zákazníci stanou členy klubu Zvěrokruh, mohou získat skvělé slevy. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Zvěrokruhu na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ZVĚROKRUH?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ZVĚROKRUH?

Společnost Zvěrokruh byla založena v roce 2001 ve Žďáru nad Sázavou v České republice. Od svých počátků si společnost Zvěrokruh klade za cíl poskytovat svým zákazníkům krmiva a výrobky pro domácí zvířata v nejvyšší kvalitě a za nejkonkurenceschopnější cenu na trhu. V následujících letech prošla společnost silným procesem expanze s rozšířením o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá ZVĚROKRUH své dveře?

Prodejny Zvěrokruh od pondělí do soboty od 9 do 20 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v ZVĚROKRUH online?

Zvěrokruh má také exkluzivní internetový obchod. Na stránkách internetového obchodu Zvěrokruh najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v ZVĚROKRUH?

Zvěrokruh prodává výrobky známých značek jako Annamaet Petfoods, Purina, Royal Canin, Eukanuba, Hill's, Brit Care, Calibra, Fish 4 Dogs, Supreme, Cunipic, American Pet, Rosewood, Kong, The Company of Animals, Samobyl Exclusive a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ZVĚROKRUH v zemi?

Zvěrokruh konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Pet Center, Akcniceny, Firmy a další.

Kolik je v zemi ZVĚROKRUH obchodů?

V České republice působí Zvěrokruh prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Mladé Boleslavi, Brně-střed, Štěrboholech, Turnově, Ostravě-Mariánských Horách, Táboře, Boskovicích.

Kde najdu nejnovější katalog ZVĚROKRUH?

Zákazníci mohou u společnosti Zvěrokruh využívat skvělé výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje Zvěrokruh vrácení a výměnu zboží. Členstvím v klubu Zvěrokruh získají zákazníci přístup k exkluzivním výhodám. Zvěrokruh má exkluzivní zákaznický servis.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.