logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorSPARKYS

Získejte nejnovější nabídky od SPARKYS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SPARKYS

Sparkys je český řetězec prodejen zaměřený na prodej hraček a her. Sparkys má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o SPARKYS

Jak ušetřit v SPARKYS?

Ušetřit peníze u Sparkys je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce, které jsou u Sparkys k dispozici. Zároveň Sparkys často uvádí sezónní akce a nabídky. Pokud se zákazníci stanou členy klubu Sparkys, mohou získat velké slevy. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Sparkys na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SPARKYS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SPARKYS?

Společnost Sparkys byla založena v roce 1991 v České republice. Od svých počátků si Sparkys kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku kvalitních hraček a her předních značek na světovém trhu. V následujících letech prošla společnost Sparkys silným procesem obchodní expanze s přidáním velkého množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice. Sparkys se rychle stal obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá SPARKYS své dveře?

Prodejny Sparkys jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SPARKYS online?

Sparkys má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Sparkys najdou zákazníci velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v SPARKYS?

Sparkys prodává výrobky známých značek jako Hot Wheels, Spiderman, Babu, Star Wars, Frozen, Farmapark, Trolové, Happy Hop, Mochtoys, Little Tikes, Aerobie, Jumpík, Vespa, BMW, Aprilia, Lamborghini, Dodge, Mercedes, Audi a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SPARKYS v zemi?

Sparkys v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Hras, Pohádka, Hamleys a další.

Kolik je v zemi SPARKYS obchodů?

Sparkys působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen umístěných v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog SPARKYS?

Zákazníci mohou u společnosti Sparkys využívat velkých výhod, když nakupují v internetovém obchodě a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje společnost Sparkys výměnu a vrácení zboží. Společnost Sparkys disponuje odborným týmem prodejců, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit. Sparkys má také exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v SPARKYS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v SPARKYS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Děti? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 7 Děti obchodů v Czech Republic včetně SPARKYS a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.