logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorALBI
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ALBI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ALBI

Albi je český řetězec prodejen se zaměřením na prodej her a hraček. Společnost Albi, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze.

Často kladené otázky o ALBI

Co je ALBI?
close

Společnost Albi byla založena v roce 1991 v České republice dvěma vysokoškolskými studenty, kteří měli původně nápad vydělávat si prodejem pohlednic. Po úspěchu tohoto podniku společnost Albi rozšířila podnikání a začlenila do své nabídky velké množství nových výrobků, jako jsou hry a hračky. V následujících letech prošla společnost Albi silnou expanzí a otevřela prodejny po celé České republice.

Jaké značky najdete v ALBI?
close

Albi prodává širokou škálu produktů, jako jsou 3Dsimo, Army Painter, Asmodée-Blackfire, Bonaparte, Dino, e-Raptor, Escape Welt, Hasbro, Hras, Laserox, Mattel, Lego, Piatnik, Puzzler, Pygmalino, Ravensburger, Tlama Games, TM Toys, Scio, Rubik's a mnoho dalších. Rovněž prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jak ušetřit v ALBI?
close

Ušetřit peníze u Albi je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Albi. Kromě toho Albi často spouští sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Albi na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ALBI v zemi?
close

Albi konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například DRÁČIK.

V kolik hodin otevírá ALBI své dveře?
close

Prodejny Albi jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací dobu podle své polohy.

Kolik je v zemi ALBI obchodů?
close

Albi působí v České republice prostřednictvím prodejen umístěných mimo jiné v Praze, Petrské čtvrti.

Mohu nakupovat v ALBI online?
close

Albi má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Albi mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog ALBI?
close

Zákazníci mohou u Albi využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky jim přijdou až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje Albi vrácení a výměnu zboží. Prostřednictvím partnerského programu Albi mohou zákazníci vydělávat peníze propagací výrobků. Albi má exkluzivní zákaznickou podporu po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ALBI?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.