logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorWIKY

Získejte nejnovější nabídky od WIKY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy WIKY

Wiky je český řetězec prodejen zaměřený na prodej her a hraček pro děti. Společnost Wiky, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze v České republice.

Často kladené otázky o WIKY

Jak ušetřit v WIKY?

Ušetřit peníze u Wiky je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva365 najdete také všechny nabídky a akce u Wiky. Jako členové klubu Wiky mohou zákazníci získat exkluzivní slevy. Kromě toho společnost Wiky často uvádí sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Wiky na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v WIKY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je WIKY?

Společnost Wiky byla založena v roce 1991 v České republice. Od svých počátků si Wiky kladla za cíl stát se předním prodejcem dětských hraček a her v České republice. V následujících letech prošla společnost silným procesem expanze, kdy rozšířila nabídku o velké množství výrobků a otevřela nové prodejny. Dnes je Wiky obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá WIKY své dveře?

Prodejny Wiky jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v WIKY online?

Wiky má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Wiky mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za akční ceny.

Jaké značky najdete v WIKY?

Wiky prodává výrobky známých značek jako ADC Blackfire, Albi, Addo, Bestway, Beppe, Bburago, Centropen, Casdon, Chicco, Clementoni, Brick Trick, Chemoplast, Alexander, Andel, Baagl, Fashion Angels, Fat Brain, Foni Book, Efko, Falk, Euro-Trade, Dino Tatra, Dinosart, Djeco, Dino Kubusy a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti WIKY v zemi?

Wiky v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Bambule, Sparkys, Hamleys a další.

Kolik je v zemi WIKY obchodů?

V České republice působí Wiky prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze nebo Kyjově.

Kde najdu nejnovější katalog WIKY?

Zákazníci mohou u společnosti Wiky využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Wiky jejich vrácení a výměnu. Jako členové klubu Wiky mají zákazníci přístup k exkluzivním výhodám. Společnost Wiky má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v WIKY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v WIKY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Děti? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 7 Děti obchodů v Czech Republic včetně WIKY a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.