logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorWIKY
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od WIKY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy WIKY

Wiky je český řetězec prodejen zaměřený na prodej her a hraček pro děti. Společnost Wiky, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze v České republice.

Často kladené otázky o WIKY

Co je WIKY?
close

Společnost Wiky byla založena v roce 1991 v České republice. Od svých počátků si Wiky kladla za cíl stát se předním prodejcem dětských hraček a her v České republice. V následujících letech prošla společnost silným procesem expanze, kdy rozšířila nabídku o velké množství výrobků a otevřela nové prodejny. Dnes je Wiky obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v WIKY?
close

Wiky prodává výrobky známých značek jako ADC Blackfire, Albi, Addo, Bestway, Beppe, Bburago, Centropen, Casdon, Chicco, Clementoni, Brick Trick, Chemoplast, Alexander, Andel, Baagl, Fashion Angels, Fat Brain, Foni Book, Efko, Falk, Euro-Trade, Dino Tatra, Dinosart, Djeco, Dino Kubusy a mnoho dalších.

Jak ušetřit v WIKY?
close

Ušetřit peníze u Wiky je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva365 najdete také všechny nabídky a akce u Wiky. Jako členové klubu Wiky mohou zákazníci získat exkluzivní slevy. Kromě toho společnost Wiky často uvádí sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Wiky na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti WIKY v zemi?
close

Wiky v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Bambule, Sparkys, Hamleys a další.

V kolik hodin otevírá WIKY své dveře?
close

Prodejny Wiky jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi WIKY obchodů?
close

V České republice působí Wiky prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze nebo Kyjově.

Mohu nakupovat v WIKY online?
close

Wiky má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Wiky mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za akční ceny.

Kde najdu nejnovější katalog WIKY?
close

Zákazníci mohou u společnosti Wiky využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Wiky jejich vrácení a výměnu. Jako členové klubu Wiky mají zákazníci přístup k exkluzivním výhodám. Společnost Wiky má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v WIKY?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.