logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorBAMBULE
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BAMBULE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BAMBULE

Bambule je český řetězec hračkářství. Bambule má dlouhou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o BAMBULE

Co je BAMBULE?
close

Společnost Bambule byla založena před několika desítkami let v Praze. Od svých počátků si Bambule kladla za cíl dodávat svým zákazníkům hračky a hry předních značek na trhu. Během krátké doby se Bambule stala na českém trhu velmi uznávaným obchodním řetězcem, který dnes dosahuje rozsáhlé sítě prodejen po celé Praze a dalších městech České republiky.

Jaké značky najdete v BAMBULE?
close

Bambule prodává výrobky známých značek, jako jsou Cool Club, Bluetouch, LEGO, Efko, Carrera, Hasbro, Mattel, ALI PDO, All Toys, Bontempi, Henkel, Horeland, Hubelin, Hot Wheels, Hugo, Kung Zhu, Magic Toys, KTN, Simba a mnoho dalších.

Jak ušetřit v BAMBULE?
close

Ušetřit peníze na Bambule je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Bambule. Prostřednictvím Klubu hraček mohou zákazníci využít skvělé slevy na každý nákup. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Bambule na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BAMBULE v zemi?
close

Bambule konkuruje v České republice dalším řetězcům, jako jsou mimo jiné Hračky Noluto, Wiky, Creamy či Hamleys.

V kolik hodin otevírá BAMBULE své dveře?
close

Prodejny Bambule jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi BAMBULE obchodů?
close

Bambule má v České republice více než 30 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Atriu, Edenu či Arkádách.

Mohu nakupovat v BAMBULE online?
close

Bambule má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. Na internetovém obchodě Bambule je sekce „Výprodej“, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog BAMBULE?
close

Zákazníci mohou u společnosti Bambule využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostanou až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje Bambule vrácení a výměnu. Jako člen Klubu hraček mohou zákazníci získat přístup k exkluzivním výhodám. Všechny výrobky prodávané společností Bambule jsou testovány dětmi. Na všechny výrobky prodávané společností Bambule se vztahuje záruka od výrobce. Společnost Bambule má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BAMBULE?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.