homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorLEGO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od LEGO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy LEGO

LEGO je dánská společnost zaměřená na výrobu hraček. Společnost LEGO s dlouhou historií na trhu má silné zastoupení v České republice i v mnoha dalších zemích světa. Sídlo společnosti LEGO se nachází v dánském Billundu.

Často kladené otázky o LEGO

Co je LEGO?
Open

Společnost LEGO založil v roce 1932 v Dánsku Ole Kirk Christiansen. Ve svých počátcích byla společnost malým obchodem s nábytkem, ale po velké hospodářské krizi v roce 1934 se zakladatel rozhodl začít vyrábět hračky. V krátké době se LEGO stalo velmi populární, protože dřevěné hračky, které vyrábělo, byly cenově dostupnější než dovážené kovové. V roce 2004 byla distribuce přesunuta z Dánska do České republiky.

V České republice se společnost LEGO usadila před několika lety a od té doby se stala značkou s vysokým renomé na českém trhu. LEGO má také exkluzivní internetový obchod.

Jaké značky najdete v LEGO?
Open

Společnost LEGO je světoznámým výrobcem hraček a her, a proto prodává své vlastní značkové výrobky.

Jak ušetřit v LEGO?
Open

Ušetřit peníze na LEGO je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti LEGO. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti LEGO na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti LEGO v zemi?
Open

LEGO v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou Hasbro, Bandai, Mattel, Albi a další.

V kolik hodin otevírá LEGO své dveře?
Open

Prodejny LEGO v České republice jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi LEGO obchodů?
Open

Společnost LEGO provozuje prodejny mimo jiné v Praze, Brně-Novém Lískovci a na dalších místech v České republice.

Mohu nakupovat v LEGO online?
Open

LEGO má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě LEGO najdou zákazníci velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog LEGO?
Open

Zákazníci mohou v internetovém obchodě LEGO využívat skvělé výhody, když nakoupí v internetovém obchodě a nechají si výrobky doručit až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost LEGO jejich vrácení a výměnu. Pokud se zákazníci stanou partnery společnosti LEGO, mohou získat reklamní předměty a exkluzivní dárky a také se zapojit do VIP programu LEGO, který jim umožňuje získávat body za každý nákup.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v LEGO?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.