logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorDRÁČIK
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DRÁČIK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DRÁČIK

Dráčik je česká síť prodejen zaměřená na prodej hraček a her. Dráčik má dlouholetou historii na trhu a jeho centrála se nachází v Praze.

Často kladené otázky o DRÁČIK

Co je DRÁČIK?
close

Dráčik byl založen před lety v České republice a od té doby je velmi uznávaným prodejcem na českém trhu. Od svých počátků si Dráčik kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku hraček a her té nejvyšší kvality s důrazem na poskytování didaktického zážitku.

V následujících letech prošel Dráčik silnou obchodní expanzí, která se projevila rozšířením sortimentu o velké množství výrobků a otevřením prodejen nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Jaké značky najdete v DRÁČIK?
close

Dráčik prodává výrobky známých značek jako 3D Viewer, Action Man, Air Hogs, Animagic, Albi, Among Us, Baby Alive, Baby Shark, Brawl Stars, Brother, Cars, Corgi, DC Universe, Dickie, Dizzy Dancers, Dolly Moda, Gelarti, A Toy, JohnToy, LEGO a mnoho dalších.

Jak ušetřit v DRÁČIK?
close

Ušetřit peníze u Dráčik je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí, které zveřejňují na svých oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Dráčik. Zároveň Dráčik často spouští sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Dráčik na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DRÁČIK v zemi?
close

Dráčik konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Vikla, Hras, Sparky's a další.

V kolik hodin otevírá DRÁČIK své dveře?
close

Prodejny Dráčik jsou otevřeny od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi DRÁČIK obchodů?
close

Dráčik působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Znojmě.

Mohu nakupovat v DRÁČIK online?
close

Dráčik má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Dráčik mohou zákazníci najít velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog DRÁČIK?
close

Zákazníci mohou u společnosti Dráčik využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Dráčik vrácení a výměnu zboží. Na všechny výrobky prodávané společností Dráčik je poskytována tovární záruka. Dráčik má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DRÁČIK?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.