logo
homeIcon
  1. separatorDěti
  2. separatorPOMPO

Získejte nejnovější nabídky od POMPO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy POMPO

Pompo je český řetězec prodejen zaměřený na prodej hraček a her. Pompo má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o POMPO

Jak ušetřit v POMPO?

Ušetřit peníze u Pompo je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Pompo. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Pompo na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v POMPO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je POMPO?

Společnost Pompo byla založena v roce 1990 v České republice. Od svých počátků si společnost Pompo kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům kvalitní hračky a snažila se dětem nabídnout didaktický zážitek. V následujících letech zažila společnost Pompo silný proces obchodní expanze s přidáním velkého množství výrobků a stala se součástí mnoha dětských snů. Pompo se stalo obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá POMPO své dveře?

Prodejny Pompo jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 20 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v POMPO online?

Pompo má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Pompo najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v POMPO?

Pompo prodává výrobky známých značek jako ABC, Albi, Attitude, Alecto, Asalvo, B-Kids, Buddy Toys, By Boom, Cars, Cobi, Cozy Noxxiez, Cross, Cubika, eKoala, Engino, Fur Balls, Funrise, Granna, Galt, Günther, Intex, Kaufmann, Koh-i-noor, Puzzler, QKids, Sensillo, Smoby a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti POMPO v zemi?

Pompo konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Hras, Sparkys, Hamleys a další.

Kolik je v zemi POMPO obchodů?

Pompo působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen umístěných v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog POMPO?

Zákazníci mohou v internetovém obchodě Pompo využívat velké výhody, protože nakupují v internetovém obchodě a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Pompo jejich vrácení a výměnu. Na oficiálních internetových stránkách společnosti Pompo je k dispozici sekce "Novinky", kde mohou zákazníci sledovat aktuální informace o společnosti. Společnost Pompo má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v POMPO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v POMPO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Děti? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 7 Děti obchodů v Czech Republic včetně POMPO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.