logo

Získejte nejnovější nabídky od ORION

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ORION

Orion je česká síť prodejen zaměřená na prodej kuchyňských potřeb a výrobků pro domácnost. Společnost Orion, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze.

Často kladené otázky o ORION

Jak ušetřit v ORION?

Ušetřit peníze u Orionu je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na[ Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Orion. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Orionu na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ORION?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ORION?

Společnost Orion byla založena v roce 1993 v České republice. Od svých počátků si Orion kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům kvalitní a trvanlivé kuchyňské nádobí a výrobky pro domácnost. Orion je dnes značkou s vysokým renomé na českém trhu. V následujících letech prošel Orion silným expanzním procesem s otevřením velkého počtu prodejen. V roce 2000 otevřel Orion v České republice velké množství nových prodejen.

V kolik hodin otevírá ORION své dveře?

Prodejny Orion jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v ORION online?

Orion má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je až domů. V internetovém obchodě Orion najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v ORION?

Orion je známý český výrobce nádobí a domácích potřeb, a proto prodává výrobky pod svou značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ORION v zemi?

Orion konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Kulina, Kuchyně Gora, KXN a mnoho dalších.

Kolik je v zemi ORION obchodů?

Orion působí v České republice prostřednictvím více než 40 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Příbrami, Praze, Štěrboholech, Plzni, Litomyšli, Liberci, Brně-jih.

Kde najdu nejnovější katalog ORION?

Zákazníci mohou u společnosti Orion využívat velké výhody, když nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Orion jejich vrácení a výměnu. Orion nabízí svým zákazníkům velkoobchodní prodej. Orion má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ORION

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ORION

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně ORION a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.