logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorPANDORA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PANDORA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PANDORA

Pandora je dánský výrobce a prodejce šperků. V současné době provozuje více než 6 000 prodejen po celém světě a zaměstnává více než 20 000 osob. Sídlí v dánské Kodani.

Často kladené otázky o PANDORA

Co je PANDORA?
close

Společnost Pandora byla původně založena v roce 1982 Perem Enevoldsenem jako rodinné klenotnictví v Kodani, které dováželo šperky z Thajska a následně je prodávalo svým zákazníkům. Brzy poté, v roce 1987, společnost ukončila maloobchodní činnost a stala se čistě velkoobchodním hráčem. Dnes má společnost dva výrobní závody v Thajsku a své výrobky prodává ve více než 100 zemích na šesti kontinentech, včetně České republiky.

Jaké značky najdete v PANDORA?
close

Společnost navrhuje a prodává vlastní značkové výrobky pod značkou Pandora. Pandora nabízí vlastní kolekce šperků, které vydává každou novou sezónu.

Jak ušetřit v PANDORA?
close

Zákazníci mohou díky společnosti Pandora ušetřit mnohými způsoby. Společnost neustále dbá na to, aby byli zákazníci s nabídkou slevových akcí vždy spokojeni. Akční nabídku pro tento týden si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti, kde na vás čekají opravdové cenové trháky. Pandora často nabízí zboží až s 20% slevou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PANDORA v zemi?
close

Pandora konkuruje dalším obdobným obchodům a společnostem působícím na českém trhu. Mezi společnosti, se kterými Pandora soupeří, patří například Princess Jewellery, Tiffany & Co, Granát Jewelry nebo STUDIO ŠPERK.

V kolik hodin otevírá PANDORA své dveře?
close

Prodejny Pandora mají většinou otevřeno od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin a v neděli od 10 do 21 hodin.

Kolik je v zemi PANDORA obchodů?
close

V České republice najdeme 7 poboček společnosti Pandora, např. v Praze a Jihlavě.

Mohu nakupovat v PANDORA online?
close

Navštivte webové stránky společnosti a vytvořte si svůj vlastní účet, díky kterému budete moci nakupovat online a který vám poskytne přístup k akčním slevovým nabídkám a speciálním příležitostem.

Kde najdu nejnovější katalog PANDORA?
close


Zákazníci společnosti Pandora mohou využít řadu slevových nabídek a výhod. Přihlaste se k odběru marketingových materiálů a nepropásněte už žádnou výhodnou nabídku a žádný nový produkt. Buďte první, kdo se dozví o novém cenovém trháku..

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PANDORA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.