logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorTUPPERWARE

Získejte nejnovější nabídky od TUPPERWARE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TUPPERWARE

Tupperware je nadnárodní značka amerického původu zaměřená na multilevel marketing a specializující se na prodej plastových nádob na uchovávání potravin. Společnost Tupperware má dlouhou historii na trhu a její ústředí se nachází v Orlandu na Floridě ve Spojených státech. Společnost má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích po celém světě.

Často kladené otázky o TUPPERWARE

Jak ušetřit v TUPPERWARE?

Ušetřit peníze u společnosti Tupperware je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva365 najdete také nejnovější nabídky a akce na Tupperware. Také kontaktováním konzultantů společnosti Tupperware je možné se dozvědět o nových nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TUPPERWARE?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je TUPPERWARE?

Společnost Tupperware byla založena v roce 1946 ve městě South Grafton ve státě Massachusetts Earlem Tupperem. V roce 1951 se zakladatel se svou ženou rozhodli přesunout sídlo společnosti do Kissimmee na Floridě, kde získali více než 1 000 akrů pozemků. V roce 1958 Earl Tupper společnost prodal.

V následujících letech zahájila společnost Tupperware svou mezinárodní expanzi a dostala se do mnoha zemí po celém světě, včetně České republiky.

V České republice Tupperware zakotvil před desítkami let a od té doby se stal značkou s vysokým renomé na českém trhu. V současné době působí Tupperware v České republice a prodává své výrobky prostřednictvím svých poradců. Tupperware má také exkluzivní internetový obchod.

V kolik hodin otevírá TUPPERWARE své dveře?

Společnost Tupperware nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Mohu nakupovat v TUPPERWARE online?

Společnost Tupperware má exkluzivní internetový obchod. Internetový obchod společnosti Tupperware má sekci "Nabídky", kde zákazníci mohou najít slevy na široký výběr výrobků.

Jaké značky najdete v TUPPERWARE?

Společnost Tupperware je celosvětovým výrobcem plastových nádob a nádobí, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TUPPERWARE v zemi?

Tupperware konkuruje v České republice dalším značkám, jako jsou Joseph & Joseph, Rubbermaid a mnoho dalších.

Kolik je v zemi TUPPERWARE obchodů?

Společnost Tupperware nemá v České republice žádné fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit její exkluzivní internetový obchod a objevit všechny její výrobky.

Kde najdu nejnovější katalog TUPPERWARE?

Zákazníci mohou u společnosti Tupperware při nákupu jejích výrobků využívat skvělé výhody se zárukou mezinárodní kvality jejích výrobků, která je podložena dlouholetými zkušenostmi na světovém trhu. Také je možné stát se konzultantem společnosti Tupperware a vydělávat tak peníze z prodeje výrobků. Tupperware má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v TUPPERWARE

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v TUPPERWARE

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně TUPPERWARE a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.