logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorAUTO KELLY

Získejte nejnovější nabídky od AUTO KELLY

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti AUTO KELLY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy AUTO KELLY

Auto Kelly je česká síť prodejen zaměřená na prodej autodílů a příslušenství pro automobily. Společnost Auto Kelly, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze v České republice.

Často kladené otázky o AUTO KELLY

Jak ušetřit v AUTO KELLY?

Ušetřit peníze u Auto Kelly je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce u Auto Kelly. Zároveň Auto Kelly často pořádá sezónní a speciální denní nabídky a akce.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v AUTO KELLY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je AUTO KELLY?

Společnost Auto Kelly byla založena v roce 1994 v České republice. Od svých počátků si Auto Kelly klade za cíl dodávat svým zákazníkům autodíly a příslušenství nejvyšší kvality pro vozidla předních značek na trhu. V následujících letech prošla společnost Auto Kelly silným procesem obchodní expanze s rozšířením nabídky o velké množství produktů a otevřením nových prodejen.

V kolik hodin otevírá AUTO KELLY své dveře?

Prodejny Auto Kelly jsou otevřeny od pondělí do soboty od 7 do 20 hodin a v neděli od 8 do 13 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v AUTO KELLY online?

Auto Kelly má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Auto Kelly najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v AUTO KELLY?

Auto Kelly prodává výrobky známých značek, jako jsou Starline, Elf, Castrol, Shell, Motul, Liqui Moly, Motorex, Ferodo, Repsol, STP, TEC2000, VIF, ATF, Febi, Bosch, Exide, Tab, Banner a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti AUTO KELLY v zemi?

Auto Kelly konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou AutoPalace, Autoexperte, EUautodily a další.

Kolik je v zemi AUTO KELLY obchodů?

V České republice působí Auto Kelly prostřednictvím 83 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Velké Hleďsebi-Mariánských Lázních.

Kde najdu nejnovější katalog AUTO KELLY?

Zákazníci mohou u Auto Kelly využívat velké výhody, protože nakupují online a zboží jim je doručeno až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje Auto Kelly vrácení a výměnu. Auto Kelly má odborný tým prodejců, kteří jsou připraveni zákazníkům pomoci. Auto Kelly prodává originální náhradní díly a příslušenství hlavních automobilových značek. Auto Kelly má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v AUTO KELLY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v AUTO KELLY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně AUTO KELLY a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.