logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorTESCOMA

Získejte nejnovější nabídky od TESCOMA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TESCOMA

Tescoma je český řetězec prodejen zaměřený na prodej potřeb pro domácnost. Sídlo společnosti Tescoma, která má za sebou dlouhou dráhu na trhu, se nachází ve Zlíně. Tescoma působí také v České republice a v mnoha dalších zemích světa.

Často kladené otázky o TESCOMA

Jak ušetřit v TESCOMA?

Ušetřit peníze u společnosti Tescoma je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Tescoma na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TESCOMA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je TESCOMA?

Společnost Tescoma byla založena v roce 1992 otevřením první dílny v malé pronajaté garáži ve Zlíně. Společnost začala vyrábět nádobí, které si rychle získalo oblibu u spotřebitelů. V následujících desetiletích prošla společnost silným procesem expanze a svými výrobky oslovila velké množství zemí po celém světě.

V České republice se Tescoma usadila v 90. letech a od té doby se stala obchodním řetězcem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá TESCOMA své dveře?

Prodejny Tescoma jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v TESCOMA online?

Tescoma má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Tescoma je sekce „Akční nabídky“, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v TESCOMA?

Společnost Tescoma je výrobcem kuchyňského náčiní a kuchyňských potřeb, a proto prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TESCOMA v zemi?

Tescoma konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Nadop, Lebon, Damano a mnoho dalších.

Kolik je v zemi TESCOMA obchodů?

Společnost Tescoma působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné na Novém Městě, v Praze, na Starém Městě a na Florenci.

Kde najdu nejnovější katalog TESCOMA?

Zákazníci mohou v Tescomě využívat velké výhody, když nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Tescoma jejich vrácení a výměnu. Všechny výrobky prodávané společností Tescoma jsou mezinárodně uznávané a mají certifikát kvality. Společnost Tescoma má také telefonický prodej. Společnost Tescoma má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailem.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v TESCOMA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v TESCOMA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně TESCOMA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.