logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorČEDOK
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ČEDOK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ČEDOK

Čedok je nejstarší česká cestovní kancelář. Má více než 100 let zkušeností na trhu.

Často kladené otázky o ČEDOK

Co je ČEDOK?
close

Čedok byl založen před více než 100 lety. V roce 2016 se majoritním vlastníkem stává největší polská cestovní kancelář Itaka a pod vedením nového majoritního akcionáře dochází ke stabilizaci společnosti, začíná nová expanze Čedoku.

V roce 2017 byly spuštěny zcela nové, moderní webové stránky, v létě 2019 byla představena nová mobilní aplikace a na podzim téhož roku jsme zavedli jedinečnou možnost online rezervace fakultativních výletů v rámci portálu SeePlaces.

Jaké značky najdete v ČEDOK?
close

Čedok navrhuje, vyrábí a prodává produkty své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v ČEDOK?
close

U Exim Tours lze ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Speciální nabídky, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Exim Tours, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ČEDOK v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Čedok patří například Fischer, Blue Style, Invia a Exim Tours.

V kolik hodin otevírá ČEDOK své dveře?
close

Čedok má otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 hodin.

Kolik je v zemi ČEDOK obchodů?
close

Čedok má více než 40 prodejen rozmístěných po pěti kontinentech světa.

Mohu nakupovat v ČEDOK online?
close

Na internetových stránkách Čedoku najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení a také katalogy.

Kde najdu nejnovější katalog ČEDOK?
close

Pokud chcete u společnosti Čedok získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Čedok můžete také sledovat na Facebooku a Instagramu, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ČEDOK?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.