logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SEVT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SEVT

SEVT je český řetězec prodejen zaměřený na prodej školních a knihkupeckých potřeb. SEVT má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Brně.

Často kladené otázky o SEVT

Jak ušetřit v SEVT?

Ušetřit peníze u společnosti SEVT je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti SEVT. Kromě toho společnost SEVT často uvádí sezónní akce a nabídky, například k zahájení školního roku. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti SEVT na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SEVT?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SEVT?

Společnost SEVT vznikla v roce 1992 v České republice jako nástupce Statistického a evidenčního nakladatelství, založeného v roce 1954. Od svých počátků si společnost SEVT kladla za cíl dodávat svým zákazníkům nejkvalitnější knihkupecké potřeby a školní výrobky předních značek na trhu. V následujících letech prošla společnost SEVT silným procesem obchodní expanze s doplněním velkého množství produktů a otevřením prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá SEVT své dveře?

Prodejny SEVT jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8.30 do 12.30 a od 13.00 do 17.00 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SEVT online?

SEVT má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě SEVT mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v SEVT?

SEVT prodává výrobky známých značek, jako jsou 4 Bambini, ADC Blackfire, ADK, Rubico Agency, Aladdin, Active Learn, Albatros Media CZ, Alexander, Alex, Artemis, Artmagic, Egmont, Melissa, Merkur, SAVO, Schleich a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SEVT v zemi?

SEVT v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například RAFO, Papírnictví u skoly, Presco a další.

Kolik je v zemi SEVT obchodů?

Společnost SEVT působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Rybářích.

Kde najdu nejnovější katalog SEVT?

Zákazníci mohou u společnosti SEVT využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost SEVT jejich vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností SEVT se vztahuje záruka kvality.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.